Sandecja – Chrobry 0:1 (koniec) | Termalica – Chojniczanka 2:2 (koniec) | Resovia – Skra 1:2 (koniec)
Resovia
1:2 (0:0)
Skra Częstochowa
Sobota 03.09.2022, 20:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (03:20:31)

Posiadanie piłki: 54% : 46%.
    Strzały na bramkę: 4:4.
    Strzały niecelne: 5:5.
    Rzuty rożne: 8:4.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 12:14.

Po przerwie padły wszystkie gole. Resovia ponownie bez przełamania, tym razem została pokonana 1:2 przez skutecznych w drugiej połowie zawodników Skry Częstochowa.

90+6

90+5
    Żółta kartka dla zespołu Skra Częstochowa (Jan Flak).

90+4
    Sędzia musi temperować zagotowanych zawodników kartkami w doliczonym czasie.

90+3
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Dawid Kubowicz).

90+2
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa:
    z boiska schodzi Baranowicz, na boisku pojawia się Sajdak.

90+1
    Jeszcze będzie zmiana w Skrze Częstochowa. Przygotowany do wejścia na boisko z ławki rezerwowych jest Przemysław Sajdak.

90
    Doliczony czas.

87
    Resovia stawia wszystko na jedną kartę, jednak przeciwnicy są zdyscyplinowani na swoich pozycjach w defensywie.

85
    Jeszcze pięć minut podstawowego czasu nadziej dla rzeszowian.

82
    Resovia straciła drugiego gola niemal natychmiast po doprowadzeniu do remisu i musi ponownie gonić przeciwnika.

80
    Skra Częstochowa ponownie na prowadzeniu, tym razem dzięki strzałowi Oskara Krzyżaka, i nie chce oddać przewagi gospodarzom.

79
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki OSKAR KRZYŻAK.

78
    Rozdrażniona wyrównaniem Skra Częstochowa chce natychmiast przeprowadzić atak na miarę odzyskania prowadzenia.

77
    z boiska schodzi Pyrdoł, na boisku pojawia się Babiarz.

77
    z boiska schodzi Hilbrycht, na boisku pojawia się Łukasiak.

77
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki KAMIL CHUCHRO.

Gole: 77. Chuchro – 55. Kozłowski, 79. Krzyżak

Kartki:   41. Mikulec (RES), 90+3. Kubowicz (RES) – 90+5. Flak (SKC)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 0:2. Foule: 12:14.
    Resovia: Pindroch – Bondarenko (55. Kubowicz), Mikulec, Chuchro, Wasiluk, Krasa, Morys (63. Kałahur), Adamski, Antonik (46. Eizenchart), Wojciechowski (55. Vieira), Górski (63. Karpiński).

Zmiany: Sujecki – Kubowicz, Karpiński, Bąk, Kałahur, Szymkiewicz, Eizenchart, Vieira.

Trener: Tomasz Grzegorczyk

Skra Częstochowa: Bursztyn – Mesjasz, Winiarczyk, Krzyżak, Brusiło (70. Flak), Pyrdoł (77. Babiarz), Hilbrycht (77. Łukasiak), Baranowicz (90. Sajdak), Szymański, Olejnik, Kozłowski (70. Sangowski).

Zmiany: Szymkowiak – Czajka, Flak, Sangowski, Babiarz, Sajdak, Michalski, Łukasiak, Gołębiowski.

Trener: Jacek Rokosa

Sędziowie: Damian Krumplewski (Olsztyn)