Chrobry – Resovia 1:1 (koniec)
Chrobry Głogów
1:1 (1:1)
Resovia
Poniedziałek 12.09.2022, 18:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

90+2
    Żółta kartka dla zespołu Chrobry Głogów (Jakub Kuzdra).

90+1
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Radosław Adamski).

85
    Żółta kartka dla zespołu Chrobry Głogów (Jaka Kolenc).

81
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Wojciechowski.

80
    z boiska schodzi Kwiecień, na boisku pojawia się Bąk.

72
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów:
    z boiska schodzi Mucha, na boisku pojawia się Kolenc.

65
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Karol Chuchro).

64
    z boiska schodzi Antonik, na boisku pojawia się Vieira.

58
    z boiska schodzi Steblecki, na boisku pojawia się Machaj.

57
    z boiska schodzi Wolsztyński, na boisku pojawia się Wojtyra.

57
    Żółta kartka dla zespołu Chrobry Głogów (Sebastian Steblecki).

55
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Ruben Hoogenhout).

51
    Piłka w bramce Resovii, ale trafienie zostało ostatecznie anulowane z wykorzystaniem wideo weryfikacji!

46
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Kusztal.

26
    Gol dla Resovii!
    Strzelcem bramki MAREK MRÓZ.

Resovia nie zamierzała poddać się po jednym ciosie Chrobrego. Wymiana kolejnych uderzeń doprowadziła do wyrównania. W 26. minucie Marek Mróz oddał uderzenie na 1:1 i konfrontacja rozpoczęła się praktycznie od początku. Pomocnik znakomicie przymierzył z rzutu wolnego.

8
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki samobójczej RUBEN HOOGENHOUT.

Piłkarze z Głogowa nie dali się wybić z uderzenia wczesnym problemem i koniecznością przeprowadzenia zmiany. Już w 8. minucie Chrobry zdobył zaliczkę 1:0 i może bronić korzystnego wyniku. Piłka trafiła do Sebastiana Stebleckiego, a po jego zagraniu źle interweniował Ruben Hoogenhout.

6
    z boiska schodzi Tupaj, na boisku pojawia się Bogusz.

4
    Żółta kartka dla zespołu Resovia (Bartłomiej Eizenchart).

Gole: 8. Hoogenhout (sam.) – 26. Mróz

Kartki:   57. Steblecki (CHR1), 85. Kolenc (CHR1), 90+2. Kuzdra (CHR1) – 4. Eizenchart (RES), 55. Hoogenhout (RES), 65. Chuchro (RES), 90+1. Adamski (RES)

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały celne: 2:5. Strzały niecelne: 1:8. Rzuty rożne: 9:5. Spalone: 1:1. Foule: 11:8.
    Chrobry Głogów: Dybowski – Tupaj (6. Bogusz), Michalec, Bougaidis, Kuzdra, Mandrysz, Mucha (72. Kolenc), Górski (46. Kusztal), Steblecki (58. Machaj), Bochnak, Wolsztyński (57. Wojtyra).

Zmiany: Węglarz – Iwanowicz, Kolenc, Bogusz, Kusztal, Wojtyra, Praznovsky, Hanc, Machaj.

Trener: Marek Gołębiewski

Resovia: Pindroch – Mikulec, Chuchro, Kwiecień (80. Bąk), Adamski, Eizenchart, Mróz, Wasiluk, Antonik, Górski (81. Wojciechowski), Hoogenhout.

Zmiany: Sujecki – Bondarenko, Kubowicz, Krasa, Wojciechowski, Morys, Bąk, Szymkiewicz, Vieira.

Trener: Mirosław Hajdo

Sędziowie: Jarosław Przybył (Kluczbork)