Motor – Wisła Pu. 2:6 (koniec) | KKS – Lech II P. 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Zagłębie II 3:1 (koniec)
Stomil – Śląsk II 1:0 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 1:1 (koniec)
Polonia Warszawa
1:1 (1:1)
Kotwica Kołobrzeg
Niedziela 18.09.2022, 18:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 11. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.
    Przygotowania Kotwicy Kołobrzeg

Zapraszamy na relację na żywo z meczu zamykającego kolejkę eWinner II ligi. Polonia Warszawa zmierzy się w nim z Kotwicą Kołobrzeg. Początek rywalizacji przy Konwiktorskiej w niedzielę o godzinie 18:30.
    Ustawienie lidera
    Jedenastka Polonii Warszawa

1

1
    Gol dla Kotwicy!

Bardzo energiczne rozpoczęcie meczu przez lidera, a po stronie Polonii Warszawa kompletne zagapienie. Nie minęła minuta i Kotwica Kołobrzeg wyszła na prowadzenie 1:0!

5
    Polonia Warszawa musi organizować się do odrabiania strat po zaliczeniu falstartu na początku rywalizacji.

10
    Polonia Warszawa jest w posiadaniu piłki po zmianie wyniku i stara się przedostać pod bramkę przeciwnika. Spokojne rozegranie zespołu, z którego szeregach nie brakuje dobrze znanego w województwie zachodniopomorskim Wojciecha Fadeckiego.

15
    Po kwadransie na prowadzeniu kołobrzeżanie, ale od czasu do czasu poznają oni ofensywne możliwości przeciwnika. Polonia Warszawa chce być kolejnym zespołem na szczeblu centralnym, który w ten weekend odwróci wynik.

17
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF KOTON.

Polonia Warszawa naciskała coraz mocniej na przeciwnika i ostatecznie potrzebowała tylko nieco ponad kwadransa na doprowadzenie do remisu strzałem Krzysztofa Kotona!

20
    Ostre przewinienie Jakuba Wawszczyka.

25
    Wznowienie od bramki przyznane Oskarowi Pogorzelcowi. Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła mecz od wcześnie strzelonego gola, ale później nie pokazała wiele interesującego w ofensywie.

30
    Dwa kwadranse rywalizacji za beniaminkami i jak dotąd zadali sobie oni po jednym mocnym ciosie.

35
    Jeszcze pozostało obu zespołom trochę czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie zanim Konrad Gąsiorowski zarządzi zejście na przerwę do szatni.

40
    Gra została przerwana z powodu groźnie wyglądającej kontuzji bramkarza Polonii Warszawa.

42
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
    z boiska schodzi Lemanowicz, na boisku pojawia się Brudnicki.

45
    Doliczony czas.

45+5

Pierwsza połowa znacznie przedłużona, ale w doliczonych minutach nie wydarzyło się już nic przełomowego. Do przerwy jest 1:1. Kotwica Kołobrzeg zdobyła prowadzenie zaraz po rozpoczęciu spotkania, ale nacieszyła się nim przez niespełna kwadrans.

Niebawem wznowienie spotkania przy Konwiktorskiej.

46

47
    Solowa akcja Wojciecha Fadeckiego na lewej stronie boiska została poskromiona przez ustawionego w odpowiednim miejscu Michała Kozajdę.

49
    W odpowiedzi drużyna z województwa zachodniopomorskiego i uderzenie Grzegorza Goncerza okazało się nieznacznie niedokładne.

50
    Rywalizacja w centrum boiska i pressujący podopieczni Marcina Płuski nie pozwolili Polonii Warszawa na swobodne wymienienie krótkich podań.

52
    Piotr Witasik zablokował dośrodkowanie z prawej strony boiska i Polonia Warszawa musiała zadowolić się w ostatniej akcji wywalczeniem rzutu rożnego.

53
    Marcin Kluska napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie taktyczne.

55
    Nieudane podanie prostopadłe posłane w pole karne Kotwicy Kołobrzeg.

56
    Przerwa w grze spowodowana niebezpiecznie wyglądającym zderzeniem zawodników w centrum boiska.

57
    Uderzenie Wojciecha Fadeckiego, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zostało zablokowane, a poprawka Piotra Marcińca przeleciała ponad poprzeczką w bramce Oskara Pogorzelca.

58
    Beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Kotwicę Kołobrzeg i powinno być prowadzenie gospodarzy. Świetna szansa na oddanie uderzenia z centrum pola karnego, ale Michał Fidziukiewicz nie zdołał przymierzyć technicznie w okienko.

60
    Kompletnie nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła i żaden z zawodników lidera nie miał szansy na odzyskanie prowadzenia.

63
    W ostatnim momencie blokowali gracze w błękitnych strojach składającego się do drugiego w meczu strzału do bramki Krzysztofa Kotona.

64
    Mnożą się sytuacje podbramkowe Polonii Warszawa. Po dograniu w pole karne sposobu na pokonanie Oskara Pogorzelca nie znaleźli Marcin Kluska oraz Michał Fidziukiewicz!

67
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Cywiński.

67
    z boiska schodzi Szczytniewski, na boisku pojawia się Tuleja.

67
    z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Bojas.

69
    Desant zmienników ma pomóc kołobrzeżanom w opanowaniu trudnej dla nich sytuacji na boisku. Po przerwie dominuje Polonia Warszawa.

71
    Interwencja na przedpolu Oskara Pogorzelca, któremu w opanowaniu futbolówki pomógł osłaniający dostęp do niej kompan z klubu.

72
    Przewinienie zawodnika z Kołobrzegu na obrzeżach pola karnego przeciwnika.

73
    Interweniował Damian Kostkowski po groźnie wyglądającym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Polonii Warszawa.

74
    z boiska schodzi Wawszczyk, na boisku pojawia się Pazio.

74
    z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Biedrzycki.

75
    z boiska schodzi Murawski, na boisku pojawia się Obst.

75
    z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Kaczmarek.

77
    Adam Pazio napomniany żółtą kartką krótko po pojawieniu się na boisku za przewinienie na połowie przeciwnika.

79
    Nieudane dośrodkowanie nie nadawało się do zakończenia strzałem przez żadnego z zawodników Polonii Warszawa.

81
    Kompletnie nieudane podanie prostopadłe i wznowienie od bramki zostało przyznane gościom.

81
    Michał Kozajda pierwszym piłkarzem napomnianym żółtą kartką z Kotwicy Kołobrzeg.

83
    Graczowi Kotwicy Kołobrzeg nie udało się oddać uderzenia po miękkim dośrodkowaniu z lewej flanki.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu na rozstrzygnięcie tego spotkania.

86
    z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Pieczara.

88
    Siadła dynamika ataków gospodarzy i Polonia Warszawa przestała testować Oskara Pogorzelca uderzeniami z wysoką częstotliwością.

88
    Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez gospodarzy, jednak mają oni jeszcze możliwość ponowienia ataku po wrzucie z autu.

90
    Kołobrzeżanie lepsi w konfrontacjach w powietrzu po wrzutce Adama Pazia z rzutu wolnego. Po chwili ponowienie ataku przez Polonię Warszawa, jednak interweniował świetnie Oskar Pogorzelec.

90

90+2
    Piotr Marciniec napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii pola karnego.

90+3
    Uderzenie ostatniej szansy z rzutu wolnego Michała Cywińskiego, jednak niedokładne.

90+3

Kotwica wystartowała idealnie w Warszawie, ponieważ zdobyła gola strzałem Damiana Kostkowskiego zanim minęła minuta meczu. Lider stracił zaliczkę po niespełna kwadransie, a odpowiedział mu Krzysztof Koton. Pierwsza połowa należała do zespołu znad morza, po przerwie przycisnęły Czarne Koszule i wynik 1:1 generalnie oddaje przebieg spotkania.

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 4:4.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 5:5.
    Spalone: 0:1.
    Faule: 13:14.

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:30:23)

Gole: 17. Koton – 1. Kostkowski

Kartki:   53. Kluska (PLW), 77. Pazio (PLW), 90+2. Marciniec (PLW) – 81. Kozajda (KTW)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:1. Foule: 13:14.
    Polonia Warszawa: Lemanowicz (42. Brudnicki) – Fadecki (74. Biedrzycki), Majsterek, Mikołajewski, Kowalski-Haberek, Wawszczyk (74. Pazio), Marciniec, Piątek, Kluska, Koton, Fidziukiewicz (86. Pieczara).

Zmiany: Brudnicki – Grudniewski, Arak, Biedrzycki, Vasin, Pazio, Pieczara.

Trener: Rafał Smalec

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski (75. Obst), Kozajda, Soljić, Chromiński (67. Cywiński), Szczytniewski (67. Tuleja), Kort, Łysiak (75. Kaczmarek), Goncerz (67. Bojas).

Zmiany: Kazimierczyk – Tuleja, Cabrera, Cywiński, Szarpak, Bojas, Obst, Bartoś, Kaczmarek.

Trener: Marcin Płuska

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)