Motor – Wisła Pu. 2:6 (koniec) | KKS – Lech II P. 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Zagłębie II 3:1 (koniec)
Stomil – Śląsk II 1:0 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 1:1 (koniec)
Polonia Warszawa
1:1 (1:1)
Kotwica Kołobrzeg
Niedziela 18.09.2022, 18:30 • Stadion im. generała Kazimierza Sosnkowskiego, Warszawa • 2. Liga • 11. kolejka

90+2
    Piotr Marciniec napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko linii pola karnego.

86
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
    z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Pieczara.

81
    Michał Kozajda pierwszym piłkarzem napomnianym żółtą kartką z Kotwicy Kołobrzeg.

77
    Adam Pazio napomniany żółtą kartką krótko po pojawieniu się na boisku za przewinienie na połowie przeciwnika.

75
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Kaczmarek.

75
    z boiska schodzi Murawski, na boisku pojawia się Obst.

74
    z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Biedrzycki.

74
    z boiska schodzi Wawszczyk, na boisku pojawia się Pazio.

67
    z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Bojas.

67
    z boiska schodzi Szczytniewski, na boisku pojawia się Tuleja.

67
    z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Cywiński.

64
    Mnożą się sytuacje podbramkowe Polonii Warszawa. Po dograniu w pole karne sposobu na pokonanie Oskara Pogorzelca nie znaleźli Marcin Kluska oraz Michał Fidziukiewicz!

58
    Beznadziejne wyprowadzenie piłki przez Kotwicę Kołobrzeg i powinno być prowadzenie gospodarzy. Świetna szansa na oddanie uderzenia z centrum pola karnego, ale Michał Fidziukiewicz nie zdołał przymierzyć technicznie w okienko.

53
    Marcin Kluska napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie taktyczne.

42
    z boiska schodzi Lemanowicz, na boisku pojawia się Brudnicki.

40
    Gra została przerwana z powodu groźnie wyglądającej kontuzji bramkarza Polonii Warszawa.

17
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF KOTON.

Polonia Warszawa naciskała coraz mocniej na przeciwnika i ostatecznie potrzebowała tylko nieco ponad kwadransa na doprowadzenie do remisu strzałem Krzysztofa Kotona!

1
    Gol dla Kotwicy!

Bardzo energiczne rozpoczęcie meczu przez lidera, a po stronie Polonii Warszawa kompletne zagapienie. Nie minęła minuta i Kotwica Kołobrzeg wyszła na prowadzenie 1:0!

Gole: 17. Koton – 1. Kostkowski

Kartki:   53. Kluska (PLW), 77. Pazio (PLW), 90+2. Marciniec (PLW) – 81. Kozajda (KTW)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 5:5. Spalone: 0:1. Foule: 13:14.
    Polonia Warszawa: Lemanowicz (42. Brudnicki) – Fadecki (74. Biedrzycki), Majsterek, Mikołajewski, Kowalski-Haberek, Wawszczyk (74. Pazio), Marciniec, Piątek, Kluska, Koton, Fidziukiewicz (86. Pieczara).

Zmiany: Brudnicki – Grudniewski, Arak, Biedrzycki, Vasin, Pazio, Pieczara.

Trener: Rafał Smalec

Kotwica Kołobrzeg: Pogorzelec – Witasik, Kostkowski, Murawski (75. Obst), Kozajda, Soljić, Chromiński (67. Cywiński), Szczytniewski (67. Tuleja), Kort, Łysiak (75. Kaczmarek), Goncerz (67. Bojas).

Zmiany: Kazimierczyk – Tuleja, Cabrera, Cywiński, Szarpak, Bojas, Obst, Bartoś, Kaczmarek.

Trener: Marcin Płuska

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)