Motor – Wisła Pu. 2:6 (koniec) | KKS – Lech II P. 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Zagłębie II 3:1 (koniec)
Stomil – Śląsk II 1:0 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 1:1 (koniec)
Motor Lublin
2:6 (1:4)
Wisła Puławy
Niedziela 18.09.2022, 11:20 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 11. kolejka

83
    Piotr Ceglarz napomniany żółtą kartką za kolejne ostre przewinienie.

78
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi Kahsay, na boisku pojawia się Szuta.

78
    z boiska schodzi M. Król, na boisku pojawia się Staszak.

76
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
    z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Ednilson.

76
    z boiska schodzi Paluchowski, na boisku pojawia się Skalecki.

71
    Gol dla Wisły Puławy!
    Strzelcem bramki DOMINIK BANACH.

Ofensywna zabawa na stadionie Motoru Lublin, ale gospodarze nie mają z niej specjalnej radości. Ponownie piłka w ich bramce. Po raz drugi po przerwie Igor Bartnik został pokonany uderzeniem Dominika Banacha!

63
    z boiska schodzi Kołtański, na boisku pojawia się Przywara.

63
    z boiska schodzi Azikiewicz, na boisku pojawia się Papikjan.

58
    z boiska schodzi Jagodziński, na boisku pojawia się Wyjadłowski.

58
    z boiska schodzi Rybicki, na boisku pojawia się Reiman.

53
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ KOSIOR.

Gospodarze mogą w tym meczu liczyć na skuteczność Mikołaja Kosiora. Drugie trafienie tego zawodnika i Motorowi Lublin udaje się poprawić bardzo niekorzystny rezultat.

50

Robią co chcą puławianie na terenie przeciwnika. Tym razem techniczne uderzenie do bramki oddane przez Dominika Banacha. Piłka wtoczyła się w narożnik!

45+3
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ADRIAN PALUCHOWSKI.

Demolka w Lublinie. W doliczonym czasie Adrian Paluchowski podwyższył prowadzenie Wisły Puławy spokojnym strzałem z rzutu karnego.

45+2
    Rafał Król zobaczył drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za sprokurowanie rzutu karnego.

45+2
    Kolejny rzut karny dla Wisły Puławy za blokowanie ręką strzału Adriana Paluchowskiego przez Rafała Króla!

35
    Rafał Król napomniany żółtą kartką za odłożone w czasie przewinienie.

30
    Podanie przed polem karnym Motoru Lublin do Damiana Kołtańskiego, a jego mocne uderzenie zatrzymało się na słupku w bramce Igora Bartnika. Niewiele zabrakło do czwartego gola.

23
    Strzelcem bramki ADRIAN PALUCHOWSKI.

Wisła Puławy strzeliła trzeciego gola w niespełna 10 minut. Adrian Paluchowski znalazł się w odpowiednim miejscu pola karnego i strącił piłkę głową w narożnik bramki Igora Bartnika.

18
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ KLICHOWICZ.

Mateusz Klichowicz nie miał problemu z wykorzystaniem rzutu karnego przyznanego za faul na Adrianie Paluchowskim. Piłka w siatce po zmyleniu Igora Bartnika i oddaniu strzału w odsłonięty narożnik bramki! Wisła Puławy na prowadzeniu.

17
    Bartosz Zbiciak napomniany żółtą kartką za sprokurowanie rzutu karnego.

17
    Duża szansa na zdobycie prowadzenia przed zespołem z Puław. Jedenastka za przewinienie Bartosza Zbiciaka na Adrianie Paluchowskim. Kontrowersyjna decyzja.

14
    Strzelcem bramki DAMIAN KOŁTAŃSKI.

Tylko kilka minut trzeba było poczekać na odpowiedź Wiślaków. Wyrównanie w Lublinie po strzale Damiana Kołtańskiego. Mocne otwarcie tego meczu!

10

Dobre rozpoczęcie meczu przez gospodarzy. Po uderzeniu Mikołaja Kosiora piłkarze Motoru Lublin są na prowadzeniu!

Gole: 10. Kosior, 53. Kosior – 14. Kołtański, 18. Klichowicz (kar.), 23. Paluchowski, 45+3. Paluchowski (kar.), 50. Banach, 71. Banach

Kartki:   17. Zbiciak (MOT), 35. R. Król (MOT), 83. Ceglarz (MOT)   45+2. R. Król (MOT)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 4:9. Strzały niecelne: 10:6. Rzuty rożne: 12:6. Spalone: 1:0. Foule: 14:11.
    Motor Lublin: Bartnik – Zbiciak, M. Król (78. Staszak), Rudol, Wójcik, Jagodziński (58. Wyjadłowski), Rybicki (58. Reiman), Ceglarz, R. Król, Kahsay (78. Szuta), Kosior.

Zmiany: Furman – Szarek, Kusiński, Staszak, Najemski, Szuta, Wyjadłowski, Reiman, Lis.

Trener: Wojciech Stefański

Wisła Puławy: Posiadała – Gvozdenović, Cheba, Azikiewicz (63. Papikjan), Majewski, Banach, Puton, Kona, Paluchowski (76. Skalecki), Kołtański (63. Przywara), Klichowicz (76. Ednilson).

Zmiany: Zieliński – Mościcki, Josino, Papikjan, Ednilson, Kaczmarek, Przywara, Skalecki, Błasik.

Trener: Mariusz Pawlak

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)