Motor – Wisła Pu. 2:6 (koniec) | KKS – Lech II P. 2:2 (koniec) | Jastrzębie – Zagłębie II 3:1 (koniec)
Stomil – Śląsk II 1:0 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 1:1 (koniec)
Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
Śląsk II Wrocław
Niedziela 18.09.2022, 15:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:06:01)

Porażka rezerw Śląska

Stomil Olsztyn zapewnił sobie skromne zwycięstwo 1:0 ze Śląskiem II Wrocław strzałem Jakuba Tecława w ostatniej minucie podstawowego czasu. Drużyna z województwa dolnośląskiego powróci do bazy bez jakiegokolwiek punktu.

90+5

90+4
    Sebastian Szypulski napomniany żółtą kartką w doliczonym czasie.

90+3
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław:
    z boiska schodzi Hyjek, na boisku pojawia się Gryglak.
    90+2. Jest przełom!

90
    Doliczony czas do podstawowego.

90
    Gol dla Stomilu!
    Strzelcem bramki JAKUB TECŁAW.

Kibice gospodarze nagrodzeni za cierpliwość. Ostatnia minuta podstawowego czasu i jest przełom. Po uderzeniu Jakuba Tecława jest prowadzenie 1:0 Stomilu Olsztyn!

89
    Mateusz Lisowski napomniany żółtą kartką po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

88
    Robert Pisarczuk kolejnym zawodnikiem z żółtym kartonikiem na koncie.

87
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Kurbiel.

87
    z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Młynarczyk.

87
    z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Lisowski.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia wciąż bezbramkowego spotkania. Posypały się żółte kartoniki zamiast goli.

84
    Filip Wójcik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 90. Tecław

Kartki:   73. Shibata (OLS), 84. Wójcik (OLS), 90+4. Szypulski (OLS) – 53. Bargiel (SL2), 73. Wypart (SL2), 75. Radkowski (SL2), 81. Lizakowski (SL2), 88. Pisarczuk (SL2), 89. Lisowski (SL2)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 3:1. Strzały niecelne: 11:1. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 5:3. Foule: 12:23.
    Stomil Olsztyn: Mądrzyk – Szabaciuk, Tecław, Kuban, Maćkowiak, Wójcik (87. Kurbiel), Żwir, Spychała (65. Szypulski), Shibata, Werick, Florek (68. Niewiadomski).

Zmiany: Syldatk – Szypulski, Krawczun, Kurbiel, Niewiadomski, Jońca, Jarzynka, Walencik, Karlikowski.

Trener: Szymon Grabowski

Śląsk II Wrocław: Burta – Radkowski, Lizakowski (87. Lisowski), Bejger, Stawny, Wypart, Pisarczuk (87. Młynarczyk), Hyjek (90. Gryglak), Bargiel (74. Zylla), Szmigiel (74. Gerstenstein), Samiec-Talar.

Zmiany: Głogowski – Zylla, Gryglak, Dryja, Młynarczyk, Pawelec, Caliński, Gerstenstein, Lisowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

Sędziowie: Aleksander Kozieł (Kielce)