Śląsk II – Znicz 1:3 (koniec) | Olimpia E. – Kotwica 2:0 (koniec) | Stomil – Lech II P. 2:2 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Motor – Siarka T. 0:0 (koniec) | Polkowice – Radunia 0:1 (koniec)
Śląsk II Wrocław
1:3 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 01.10.2022, 13:00 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 13. kolejka

90+1
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków:
    z boiska schodzi Nagamatsu, na boisku pojawia się Skórecki.

90
    z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Winglarek.

89
    z boiska schodzi Cegiełka, na boisku pojawia się Możdżeń.

87
    z boiska schodzi Firlej, na boisku pojawia się Czarnowski.

81
    Gol dla Znicza!
    Strzelcem bramki KRYSTIAN POMORSKI.

Efektowna akcja indywidualna zakończona uderzeniem do bramki Oskara Mielcarza. Krystian Pomorski najpewniej zagwarantował Zniczowi Pruszków zdobycie kompletu punktów.

71
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław:
    z boiska schodzi Pawelec, na boisku pojawia się Macenko.

71
    Strzelcem bramki MATEUSZ CEGIEŁKA.

Pruszkowianie, późno bo późno, ale poprawili skuteczność i w 71. minucie zdobył prowadzenie 2:1. Tym razem Shuma Nagamatsu asystował, a jego podanie podsumował celnym uderzeniem Mateusz Cegiełka.

70
    Miłosz Kurowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

65
    z boiska schodzi Zylla, na boisku pojawia się Radkowski.

64
    z boiska schodzi Gryglak, na boisku pojawia się Młynarczyk.

64
    Strzelcem bramki SHUMA NAGAMATSU.

Gospodarze nie nacieszyli się długo prowadzeniem, ponieważ już w 64. minucie liderzy Znicza przeprowadzili atak na miarę wyrównania na 1:1. Shuma Nagamatsu strzelił gola po dograniu Macieja Firleja.

59
    Gol dla Śląska!
    Strzelcem bramki MIŁOSZ KUROWSKI.

Trener Śląska trafił ze zmianami, ponieważ wprowadzony w przerwie Miłosz Kurowski strzelił gola na 1:0 w 59. minucie. Dubler pokonał bramkarza Znicza nieprzyjemnym, kąśliwym uderzeniem.

53
    W 53. minucie raz jeszcze spudłował zawodnik Znicza Pruszków! Mateusz Cegiełka wyprzedził obrońców Śląska II Wrocław i główkował nieznacznie obok bramki Oskara Mielcarza po dośrodkowaniu z lewego skrzydła!

46
    z boiska schodzi Bergier, na boisku pojawia się Krocz.

46
    z boiska schodzi Samiec-Talar, na boisku pojawia się Kurowski.

28
    Ponownie dobrze wymierzone dośrodkowanie Pawła Moskwika. Tym razem uruchomił on wrzutką z rzutu wolnego jednego z kompanów z zespołu, ale temu nie udało się oddać uderzenia w bramkę wrocławian.

27
    Mariusz Pawelec napomniany żółtą kartką za przewinienie na Pawle Moskwiku.

23
    W 23. minucie pierwszą szansę na zdobycie gola dla Znicza miał najskuteczniejszy w lidze Maciej Firlej. Po dośrodkowaniu Pawła Moskwika nie udało mu się odpowiednio przymierzyć w bramkę Śląska II Wrocław!

9
    Sebastian Bergier odpowiedział na niedawne uderzenie Shumy Nagamatsu i zrobiło się bardzo niebezpiecznie dla przyjezdnych. Robinsonada Piotra Misztala uratowała zawodników Znicza Pruszków!

Gole: 59. Kurowski – 64. Nagamatsu, 71. Cegiełka, 81. Pomorski

Kartki:   27. Pawelec (SL2), 70. Kurowski (SL2)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 5:9. Rzuty rożne: 7:7. Spalone: 3:1. Foule: 8:8.
    Śląsk II Wrocław: Mielcarz – Caliński, Pawelec (71. Macenko), Wypart, Gerstenstein, Pisarczuk, Gryglak (64. Młynarczyk), Szmigiel, Zylla (65. Radkowski), Samiec-Talar (46. Kurowski), Bergier (46. Krocz).

Zmiany: Boruc – Macenko, Bargiel, Radkowski, Młynarczyk, Krocz, Kurowski, Lizakowski, Lisowski.

Trener: Krzysztof Wołczek

Znicz Pruszków: Misztal – Juchymowicz, Bogusławski (90. Winglarek), Grudziński, Moskwik, Pomorski, Proczek, Cegiełka (89. Możdżeń), Barnowski, Firlej (87. Czarnowski), Nagamatsu (90. Skórecki).

Zmiany: Grzegorzewski – Winglarek, Możdżeń, Skórecki, Flisiuk, Niewiadomski, Czarnowski, Tabara, Nowak.

Trener: Mariusz Misiura

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań)