z boiska schodzi Lewicki, na boisku pojawia się Łaski.

67
    z boiska schodzi Cernych, na boisku pojawia się Bortniczuk.

64
    Dwie minuty meczu i dwa obicia słupków. Raz jeszcze Jesus Imaz, ale brakuje mu odrobiny dokładności. Ogromne problemy, ale zarazem szczęście Lechii Zielona Góra!

63
    To mogło być trafienie kontaktowe i gospodarze głęboko odetchnęli z ulgą. Jesus Imaz strzelił z ostrego kąta w słupek. Jeszcze dobitka, jednak ofiarnie blokowana przez zielonogórzan!

62
    Rafał Dzidek napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem.

58
    Fiodor Cernych napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne na Przemysławie Mycanie.

55
    z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Gual.

55
    z boiska schodzi Pospisil, na boisku pojawia się Wojciechowski.

53
    Martin Pospisil napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

47
    Gol dla Lechii!
    Strzelcem bramki RAFAŁ OSTROWSKI.

Gospodarze ponownie na dwubramkowym prowadzeniu! 3:1 w Zielonej Górze. Wykonanie rzutu wolnego w pierwszym tempie okazało się jeszcze nieskuteczne, ale po ponowieniu dośrodkowania było uderzenie do sieci Rafała Ostrowskiego.

46
    z boiska schodzi Matysik, na boisku pojawia się Puerto.

45
    Gol dla Jagiellonii!
    Strzelcem bramki BARTŁOMIEJ WDOWIK.

Bramka kontaktowa blisko przerwy i Jagiellonia powiększyła szansę na odwrócenie wyniku. Bartłomiej Wdowik zgarnął piłkę blisko pola karnego po podaniu Jesusa Imaza i pokonał Wojciecha Fabisiaka strzałem technicznym!

44
    Bardzo dobra akcja Jagiellonii z udziałem Jesusa Imaza oraz Fiodora Cernycha, ale zakończona nieznacznie niecelnym uderzeniem.

40
    Igor Kurowski napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

33
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW MYCAN.

Ponownie akcja trzecioligowca przeprowadzona w idealnym tempie i coraz mocniej pachnie sensacją. Kolejne uderzenie do bramki Przemysław Mycana. Po podaniu prostopadłym Mateusza Zientarskiego stanął oko w oko z bramkarzem Jagiellonii Białystok i pokonał go płaskim uderzeniem. Ciekawie, bardzo ciekawie!

25
    Podanie w pole karne Lechii Zielona Góra od Martina Pospisila do Jesusa Imaza. Uderzenie południowca zostało zablokowane w ostatnim momencie przez środkowego defensora trzecioligowca.

17
    Martin Pospisil (Jagiellonia Białystok) nie wykorzystał rzutu karnego. Lechia Zielona Góra pozostaje na prowadzeniu, ponieważ egzekutor jedenastki, po zmyleniu Wojciecha Fabisiaka, strzelił delikatnie w słupek!

15
    Wielka szansa na doprowadzenie do remisu. Rzut karny po przewinieniu na skraju szesnastki na Bojanie Nasticiu!

9

Odważna gra trzecioligowca i jest jego prowadzenie po kilku minutach rywalizacji. Najskuteczniejszy zawodnik Lechii Zielona Góra, czyli Przemysław Mycan strzelił z bliska do siatki po dośrodkowaniu rozpędzonego Sebastiana Górskiego z lewego skrzydła.

Gole: 9. Mycan, 33. Mycan, 47. Ostrowski – 45. Wdowik

Kartki:   40. Kurowski (ZIG), 62. Dzidek (ZIG) – 53. Pospisil (JAG), 58. Cernych (JAG)

Spudłowany karny!: 17. Pospisil (JAG), nietrafiony

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały celne: 4:3. Strzały niecelne: 5:3. Rzuty rożne: 2:2. Spalone: 1:2. Foule: 4:8.
    Lechia Zielona Góra: Fabisiak – Estigarribia, Kurowski (67. Zając), Ostrowski, Górski (75. Malec), Babij, Surożyński, Łoboda (75. Szwed), Mycan, Dzidek (67. Lechowicz), Zientarski (83. Maćkowiak).

Zmiany: Słodki – Lechowicz, Zając, Szwed, Żurawski, Staskiewicz, Malec, Maćkowiak, Kolodenny.

Trener: Andrzej Sawicki

Jagiellonia Białystok: Abramowicz – Wdowik, Tiru, Matysik (46. Puerto), Nastić, Lewicki (67. Łaski), Pospisil (55. Wojciechowski), Nene, Imaz, Cernych (67. Bortniczuk), Kowalski (55. Gual).

Zmiany: Alomerović – Puerto, Camara, Bida, wojciechowski, Gual, Bortniczuk, Trubeha, Łaski.

Trener: Maciej Stolarczyk

Sędziowie: Karol Arys (Szczecin)