Clearex – Red Devils 6:3 (koniec) | GI Malepszy – Rekord 3:7 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:4 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:4 (1:3)
Widzew Łódź
Sobota 15.10.2022, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (03:46:38)

Widzew Łódź lepszy w hali Słonecznego Stoku Białystok. Co prawda przyjezdni stracili pierwszego gola, ale potrafili w pierwszej połowie odpowiedzieć trzema trafieniami. Po przerwie beniaminek zachował przewagę i odniósł zwycięstwo 4:2.

40

39
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki MAKSYM PANASENKO.

38
    Ryzykowne nastawienie Słonecznego Stoku Białystok może również zakończyć się uderzeniem do jego bramki zamykającym spotkanie.

37
    Musi się spieszyć gospodarzom.

36
    Widzew Łódź nie ma bezpiecznego prowadzenia, ale każda minuta skutecznego bronienia, przybliża go do odniesienia wyjazdowego zwycięstwa.

35
    Pozostało pięć minut rywalizacji do zakończenia spotkania.

34
    Rozsądnie w obronie poczynają sobie podopieczni Marcina Stanisławskiego.

33
    Białostoczanie potrzebują jednego gola do doprowadzenia do remisu.

32
    Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

31
    Po trafieniu kontaktowym gospodarze nabrali nieco wiatru w żagle.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku

29
    Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Władysław Kożemiaka).

28
    Teraz ostre przewinienie i to może być napomnienie żółtym kartonikiem.

27
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki PIOTR SKIEPKO.

26
    Kotłuje się w pobliżu bramki zepchniętego do defensywy beniaminka.

25
    W pięciu minutach po przerwie nie zmienił się wynik konfrontacji. Ciągle dwubramkowe prowadzenie Widzewa Łódź.

24
    Białostoczanie w rozegraniu na obrzeżach pola bramkowego przeciwnika.

23
    Słoneczny Stok Białystok musi zaryzykować i postarać się o odrobienie strat do przeciwnika.

22
    Mecz został wznowiony po czasie spędzonym przez drużyny w szatniach. Był czas na zmodyfikowanie planu na mecz na podstawie tego, co wydarzyło się przed przerwą. Zobaczymy, która z ekip przystąpi do zdecydowanego ataku.

21

Futsaliści są przygotowani do wznowienia rywalizacji.

Oczekujemy już na wznowienie spotkania.

Zwrot akcji w pierwszej połowie spotkania. Co prawda pierwszego gola zdobyli białostoczanie, ale Widzew Łódź odpowiedział na trafienie Mateusza Lisowskiego aż trzema golami.

20

20
    Strzelcem bramki MICHAŁ MARCINIAK.

19
    Widzew Łódź po raz pierwszy w tym meczu na prowadzeniu i to absolutnie nie zaspokaja apetytu przyjezdnych.

18
    Strzelcem bramki WŁADYSŁAW KOŻEMIAKA.

17
    Widzew Łódź stara się odwrócić wynik i tym samym wyjść na prowadzenie jeszcze w pierwszej połowie spotkania.

16
    Goście przenieśli piłkę na prawą stronę boiska. Budowanie przez nich groźnych ataków jest problematyczne. Odpowiednio zmobilizowani oraz skoncentrowani na swoich pozycjach obronnych są rywale.

15
    Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia pierwszej połowy konfrontacji.

14
    Słoneczny Stok Białystok musi zapomnieć o swoim prowadzeniu i postarać się o jego odzyskanie.

13
    Zapracowali solidnie na doprowadzenie do remisu Widzewiacy i postawili na swoim.

12
    Strzelcem bramki DANIEL KRAWCZYK.

11
    Na razie łodzianie nieskuteczni, jednak coraz częściej i mocniej naciskają oni na połowie przeciwnika z Białegostoku.

10
    Pierwsza połowa meczu jest na półmetku.

9
    W ostatnim momencie została przerwana dobrze zapowiadająca się akcja zespołu z Łodzi.

8
    Coraz więcej ciekawego dzieje się na połowie Słonecznego Stoku Białystok. Wygląda na to, że beniaminek nabrał dużo pewności siebie.

7
    Łodzianie muszą z kolei organizować się do bardziej zdecydowanego natarcia i postarać się o doprowadzenie do remisu.

6
    Po celnym uderzeniu Mateusza Lisowskiego gospodarze mogą pilnować korzystnego rezultatu.

5
    Strzelcem bramki MATEUSZ LISOWSKI.

4
    Interwencje bramkarza Widzewa Łódź uchroniły drużynę przed wczesną stratą pierwszego gola.

3
    Białostoczanie szukają sposobu na przedostanie się przez obronę mniej doświadczonego ekstraklasowicza.

2
    Pora na pierwsze ataki zaproponowane przez futsalistów obu zespołów.

1

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia starcia.

Trwa rozgrzewka bohaterów późnego popołudnia w białostockiej hali.

MOKS Słoneczny Stok Białystok: Dobreńko, Danilewicz – Stefanowicz, Lisowski, Citko, Moreno, Kożuszkiewicz, Vargas, Belzyt, Skiepko, Gryko, Kolesnikow, Makal.
    Trener: Adrian Citko

Widzew Łódź: Słowiński, Nasiłowski, Kapituła – Dudek, Panasenko, Stanisławski, Góralczyk, Gąsior, Krawczyk, Marciniak, Kożemiaka, Bernandes, Pautiak.
    Trener: Marcin Stanisławski

Sędziowie: Frąk, Szczołko – Tokarewicz, Nakielski.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Statscore Futsal Ekstraklasy w Białymstoku. Słoneczny Stok zmierzy się w nim z Widzewem Łódź. Rywalizacja rozpocznie się w sobotę o godzinie 18.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 5. Lisowski, 27. Skiepko – 12. Krawczyk, 18. Kożemiaka, 20. Marciniak, 39. Panasenko

Kartki:   29. Kożemiaka (WIŁ)

Jagiellonia Białystok: Dobreńko, Danilewicz – Stefanowicz, Lisowski, Citko, Moreno, Kożuszkiewicz, Vargas, Belzyt, Skiepko, Gryko, Kolesnikow, Makal.

Sędziowie: Frąk, Szczołko – Tokarewicz, Nakielski