Clearex – Red Devils 6:3 (koniec) | GI Malepszy – Rekord 3:7 (koniec) | Jagiellonia – Widzew 2:4 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:4 (1:3)
Widzew Łódź
Sobota 15.10.2022, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (03:46:38)

Widzew Łódź lepszy w hali Słonecznego Stoku Białystok. Co prawda przyjezdni stracili pierwszego gola, ale potrafili w pierwszej połowie odpowiedzieć trzema trafieniami. Po przerwie beniaminek zachował przewagę i odniósł zwycięstwo 4:2.

40

39
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki MAKSYM PANASENKO.

38
    Ryzykowne nastawienie Słonecznego Stoku Białystok może również zakończyć się uderzeniem do jego bramki zamykającym spotkanie.

37
    Musi się spieszyć gospodarzom.

36
    Widzew Łódź nie ma bezpiecznego prowadzenia, ale każda minuta skutecznego bronienia, przybliża go do odniesienia wyjazdowego zwycięstwa.

35
    Pozostało pięć minut rywalizacji do zakończenia spotkania.

34
    Rozsądnie w obronie poczynają sobie podopieczni Marcina Stanisławskiego.

33
    Białostoczanie potrzebują jednego gola do doprowadzenia do remisu.

32
    Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

31
    Po trafieniu kontaktowym gospodarze nabrali nieco wiatru w żagle.

30
    Druga połowa spotkania jest na półmetku

29
    Żółta kartka dla zespołu Widzew Łódź (Władysław Kożemiaka).

28
    Teraz ostre przewinienie i to może być napomnienie żółtym kartonikiem.

27
    Gol dla MOKS-u Słoneczny Stok!
    Strzelcem bramki PIOTR SKIEPKO.

26
    Kotłuje się w pobliżu bramki zepchniętego do defensywy beniaminka.

25
    W pięciu minutach po przerwie nie zmienił się wynik konfrontacji. Ciągle dwubramkowe prowadzenie Widzewa Łódź.

Gole: 5. Lisowski, 27. Skiepko – 12. Krawczyk, 18. Kożemiaka, 20. Marciniak, 39. Panasenko

Kartki:   29. Kożemiaka (WIŁ)

Jagiellonia Białystok: Dobreńko, Danilewicz – Stefanowicz, Lisowski, Citko, Moreno, Kożuszkiewicz, Vargas, Belzyt, Skiepko, Gryko, Kolesnikow, Makal.

Trener: Adrian Citko

Widzew Łódź: Słowiński, Nasiłowski, Kapituła – Dudek, Panasenko, Stanisławski, Góralczyk, Gąsior, Krawczyk, Marciniak, Kożemiaka, Bernandes, Pautiak.

Trener: Marcin Stanisławski

Sędziowie: Frąk, Szczołko – Tokarewicz, Nakielski