Resovia – Podbeskidzie 2:2 (koniec) | Odra O. – ŁKS 1:2 (koniec) | GKS T. – Ruch 2:2 (koniec)
GKS K. – Chojniczanka 3:0 (koniec)
Resovia
2:2 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 05.11.2022, 15:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:11:21)

Podbeskidzie doprowadziło do remisu

Po pierwszej połowie Resovia była na dwubramkowym prowadzeniu ale nie wystarczyło ono do odniesienia zwycięstwa. Podbeskidzie Bielsko-Biała doprowadziło do remisu 2:2 w kwadransie po przerwie i później nikomu nie udało się rozstrzygnąć starcia.

90+8

90+4
    Jeszcze napomnienie żółtym kartonikiem dla krewko zachowującego się członka sztabu szkoleniowego.

90+1
    Marcel Misztal napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczony czas.

85
    Ostatnie szanse na poprawienie rezultatu tego spotkania.

84
    Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
    z boiska schodzi Roman, na boisku pojawia się Celtik.

84
    z boiska schodzi Janota, na boisku pojawia się Drzazga.

78
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Morys.

77
    z boiska schodzi Kwiecień, na boisku pojawia się Szymkiewicz.

73
    Podbeskidzie Bielsko-Biała dostało wznowienie od rzutu wolnego.

72
    Bartosz Kwiecień napomniany żółtą kartką za przewinienie.

70
    Ciekawe, co jeszcze wydarzy się w tej interesującej konfrontacji.

69
    Pedro Vieira napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

68
    Titas Milasius napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

Gole: 28. Antonik, 33. Kwiecień – 51. Roman, 60. Biliński

Kartki:   69. Vieira (RES), 72. Kwiecień (RES) – 68. Milasius (POD), 90+1. Misztal (POD)

Posiadanie piłki: 48 % : 52 %.
    Strzały celne: 4:8. Strzały niecelne: 3:8. Rzuty rożne: 4:11. Spalone: 2:1. Foule: 6:18.
    Resovia: Pindroch – Kwiecień (77. Szymkiewicz), Chuchro, Mikulec, Hoogenhout, Wasiluk, Antonik (66. Eizenchart), Adamski, Górski (78. Morys), Wojciechowski, Vieira.

Zmiany: Sujecki – Bondarenko, Kubowicz, Morys, Bąk, Kałahur, Szymkiewicz, Eizenchart, Mikrut.

Trener: Mirosław Hajdo

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Igonen – Mikołajewski, Bonifacio, Simonsen, Rodriguez, Wypych, Roman (84. Celtik), Bieroński (60. Milasius), Misztal, Janota (84. Drzazga), Biliński.

Zmiany: Manikowski – Polkowski, Celtik, Milasius, Sitek, Drzazga, Scalet, Willmann, Wełniak.

Trener: Dariusz Żuraw

Sędziowie: Mateusz Złotnicki (Lublin)