Ekwador – Senegal 1:2 (koniec) | Holandia – Katar 2:0 (koniec) | Walia – Anglia 0:3 (koniec)
Iran – USA 0:1 (koniec)
Walia
0:3 (0:0)
Anglia
Wtorek 29.11.2022, 20:00 • Ahmad bin Ali Stadium, Al Rayyan • Mistrzostwa Świata • Grupa B
    68. Marcus Rashford (ENG) - 0:3

68
    Gol dla Anglii!
    Strzelcem bramki MARCUS RASHFORD.

Górna prostopadła piłka zagrana na prawym skrzydle do Rashforda. Zawodnik Manchesteru United będąc na wysokości pola karnego zdecydował się na zejście w "szesnastkę", oddał strzał i piłka wpadła do siatki!
    51. Phil Foden (ENG) - 0:2

51
    Strzelcem bramki PHIL FODEN.

Ależ wejście w drugą połowę Anglików. Kane przechwycił piłkę na połowie rywala. Będąc z prawej strony zdecydował się na płaskie zagranie w pole karne. Futbolówka przeszła obok Mephama i dopadł do niej nabiegający Foden. Mocne uderzenie i piłka wpadła do siatki!
    50. Marcus Rashford (ENG) - 0:1

50

Ależ uderzenie z rzutu wolnego. Do piłki ustawionej jakieś 25 metrów od bramki podeszli Shaw oraz Rashford. Ostatecznie ten drugi zdecydował się oddać strzał. Uderzył na dalszy słupek i piłka wpadła do siatki!

Kamil Kazmierczak

Gole: 50. Rashford, 51. Foden, 68. Rashford

Kartki:   29. D. James (WAL), 61. Ramsey (WAL)

Posiadanie piłki: 30 % : 51 %.
    Strzały celne: 1:7. Strzały niecelne: 3:8. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:1. Foule: 16:9.
    Walia: Ward – Ne. Williams (36. C. Roberts), Mepham, Rodon, Be. Davies (59. Morrell) – Ampadu, Allen (81. Colwill) – Bale (C) (46. B. Johnson), Ramsey, D. James (77. H. Wilson) – K. Moore.
    Zmiany: Ad. Davies – Cabango, Gunter, Harris, Levitt, Lockyer, Smith, Thomas, Jo. Williams.

Anglia: Pickford – Walker (57. Alexander-Arnold), Stones, Maguire, Shaw (65. Trippier) – J. Henderson, Rice (58. Phillips) – Rashford (75. Grealish), Bellingham, Foden – Kane (C) (58. C. Wilson).
    Zmiany: Pope, Ramsdale – Coady, Dier, Gallagher, Maddison, Mount, Saka, Sterling.

Główny: Slavko Vincic
    Asystenci: Tomaz Klancnik, Andraz Kovacic
    Techniczny: Yoshimi Yamashita
    VAR: Karen Diaz Medina