Rekord – FC Reiter 10:3 (koniec) | Dreman – Red Dragons 4:3 (koniec) | Legia – Constract 3:5 (koniec)
AZS Darkomp – Piast 2:7 (koniec) | AZS UŚ – Clearex 2:4 (koniec)

Strzelcem bramki MATEUSZ MROWIEC.

Nie do zatrzymania są w ostatnich minutach gliwiczanie. Mateusz Mrowiec od początku mecz polował na swojego gola i postawił na swoim!

27
    Strzelcem bramki RAFAEL CADINI.

Bardzo wysoka zrobiła się przewaga Piasta Gliwice. Coraz to kolejni podopieczni Orlando Duarte poprawiają wynik. Tym razem skutecznie w ofensywie Rafael Cadini!

27
    Strzelcem bramki VINICIUS LAZZARETTI.

Piast Gliwice coraz bardziej rozpędzony i coraz skuteczniejszy. Kolejna niszczycielska akcja zakończona uderzeniem Viniciusa Lazzarettiego!

22
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KLAUS.

Nie poddają się gospodarze i ekspresowo odpowiedzieli na gola Dominika Śmiałkowskiego po wznowieniu meczu.

22
    Strzelcem bramki DOMINIK ŚMIAŁKOWSKI.

Piast Gliwice nie stracił impetu w przerwie i po niej powiększył prowadzenie uderzeniem Dominika Śmiałkowskiego.

20
    Strzelcem bramki BRUNO.

Piast Gliwice zafiniszował bardzo dobrze w pierwszej połowie. Praktycznie ostatnia akcja przed zejściem futsalistów do szatni zakończona uderzeniem Bruno do siatki.

18
    Samobójcze trafienie zalicza MICHAŁ RABIEJ.

Gospodarzom nie udało się utrzymać remisowego wyniku do przerwy. Pod naporem Piasta Gliwice niefortunne zagranie i trafienie samobójcze Michała Rabieja.

4
    Strzelcem bramki z rzutu karnego BRENO ROSA.

Pewne wykonanie rzutu karnego i wyrównanie strzałem Breno Rosy po zmyleniu Kamila Wójcika.

1
    Strzelcem bramki MACIEJ PIKIEWICZ.

Bruno popełnił ogromny błąd w centrum boiska, a ekspresowa akcja Akademików pozwoliła na zdobycie prowadzenia. Piłka trafiła od Sylwestra Wielgata do Macieja Pikiewicza, a ten swoim strzałem dał zaliczkę 1:0 gospodarzom.

Gole: 1. Pikiewicz, 22. Klaus – 4. Breno Rosa (kar.), 18. Rabiej (sam.), 20. Bruno, 22. Śmiałkowski, 27. Lazzaretti, 27. Cadini, 33. Mrowiec

Kartki:   5. Cadini (PIA), 40. Mazur (PIA)

AZS UW Darkomp Wilanów: Wójcik (Mianowicz) – Klaus, Pikiewicz, Wielgat, Lutai – Krupa, Turkowyd, Lifanow, Rabiej, Starek, Lisniczenko, Opatowski.

Trener: Maciej Karczyński

Piast Gliwice: Widuch (Cypun) – Bruno, Bugański, Pegacha, Fidersek – Mrowiec, Śmiałkowski, Breno Rosa, Lazzaretti, Cadini, Szadurski, Mazur.

Trener: Orlando Duarte

Sędziowie: Jaruchiewicz, Ziach – Koloczek, Pieprzyca