AZS Darkomp – AZS UŚ 3:4 (koniec) | Red Dragons – Legia 2:3 (koniec) | BSF ABJ – GI Malepszy 1:4 (koniec)
Clearex – Constract 2:9 (koniec) | FC Reiter – Red Devils 2:1 (koniec) | Widzew – Rekord 1:6 (koniec)
Jagiellonia – Dreman 6:4 (koniec)
Red Dragons Pniewy
2:3 (0:1)
Legia Warszawa
Sobota 10.12.2022, 15:00 • Hala sportowo-widowiskowa, Pniewy • FOGO Futsal Ekstraklasa

39
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki DAVIDSON.

Ponownie na prowadzeniu Legia Warszawa, a to już przedostatnia minuta meczu. Davidson skompletował dublet i jest najskuteczniejszym zawodnikiem tego meczu po stronie przyjezdnych!

33
    Gol dla Red Dragons!
    Strzelcem bramki PIOTR BŁASZYK.

Wyrównanie w Pniewach po drugim strzale do bramki Piotra Błaszyka! Seria błędów warszawiaków i pozwolili oni najskuteczniejszemu dziś zawodnikowi Red Dragons na wybiegnięcie sam na sam z bramkarzem. Konfrontacja została rozstrzygnięta miękkim strzałem.

26

Kontratak daje pniewianom pierwsze trafienie do bramki w meczu. Jeszcze powinno być interesująco w dalszej fazie starcia.

24
    Siergiej Czamucha napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

23

Legia przechwyciła piłkę na połowie przeciwnika i przeprowadziła ekspresowy atak. Z pierwszym uderzeniem poradził sobie jeszcze Łukasz Błaszczyk, ale wobec dobitki Davidsona Silvy był bezradny!

20
    Strzelcem bramki ANDRE LUIZ.

Legia Warszawa na prowadzeniu, a gol padł w ostatniej minucie w pierwszej połowie. Sprawnie przeprowadzona akcja i Andre Luis jakimś sposobem wepchnął piłkę do sieci.