AZS Darkomp – AZS UŚ 3:4 (koniec) | Red Dragons – Legia 2:3 (koniec) | BSF ABJ – GI Malepszy 1:4 (koniec)
Clearex – Constract 2:9 (koniec) | FC Reiter – Red Devils 2:1 (koniec) | Widzew – Rekord 1:6 (koniec)
Jagiellonia – Dreman 6:4 (koniec)
Clearex Chorzów
2:9 (1:5)
Constract Lubawa
Sobota 10.12.2022, 17:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:42:16)

Wynik 9:2 nie pozostawia złudzeń gospodarzom. Constract Lubawa był zdecydowanie lepszy od przeciwnika, a Clearex po zaledwie dwóch minutach był w ogromnych opałach.

40

40
    Gol dla Constractu Lubawa!
    Strzelcem bramki PEDRO OLIVEIRA.

Hat-trick Pedro Oliveiry. Identycznie jak w pierwszej połowie Constract Lubawa atakuje do końca i poprawia wynik w ostatniej minucie!

39
    Jaakko Alasuutari kolejnym zawodnikiem, który nie pokonał uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego bramkarza Clearexu Chorzów!

39
    Jeszcze jedna szansa na wykorzystanie przedłużonego rzutu karnego!

39
    Zespół gospodarzy wymieniał podania. Wyglądało to wszystko do pewnego momentu bardzo obiecująco. W odpowiednim tempie oraz dokładnie, ale goście poradzili sobie z przerwaniem ataku.

38
    Niewykorzystany przedłużony rzut karny. Tomasz Kriezel nie pokonał swoim uderzeniem bramkarza Clearexu Chorzów!

38
    Jeszcze jeden przedłużony rzut karny dla lubawian!

37
    Ostatnie ataki w rozstrzygniętej już rywalizacji.

36
    Strzelcem bramki ADRIANO.

Adriano zrehabilitował się swoim strzałem do bramki za wcześniejsze zmarnowanie rzutu karnego. Demolka!

35
    Strzelcem bramki SEBASTIAN VARGAS.

Lubawianie jeszcze dokładają gole, nie jest tak łatwo zaspokoić ich apetyt. Po uderzeniu Sebastiana Vargasa wynik zaczyna wyglądać wstydliwie dla podopiecznych Wojciecha Dobrzyńskiego.

35
    Pozostało pięć minut rywalizacji do zakończenia meczu.

34
    Dobra próba, ale została zablokowana przez ciasno ustawionych na linii pola karnego obrońców. Gospodarze muszą budować atak od początku. Piłka wróciła bliżej środka boiska.

33
    Gra zostanie wznowiona przez Constract Lubawa, ale specjalnie nie nagli się już ani gospodarzom, ani gościom.

32
    Blokowane uderzenie przez czujnego defensora zespołu z Lubawy.

32
    Szukali piłkarze sposobu na zagrożenie bramce przeciwnika. Agresywnym pressingiem w centralnej części boiska zostali zaatakowani, a to zasadniczo skomplikowało rozegranie akcji.

31
    Celne uderzenie oddane przez Clearex Chorzów, ale zbyt mało przebojowe do pokonania skoncentrowanego bramkarza.

30
    Druga połowa meczu jest na półmetku.

Gole: 19. Seget, 27. Brocki – 1. Kriezel, 2. Raszkowski, 3. Jankowski, 9. Jankowski, 20. Oliveira, 26. Oliveira, 35. Vargas, 36. Adriano, 40. Oliveira

Kartki:   19. Seget (CHZ)

Clearex Chorzów: Burzej, Banasiak – Jankowski, Seget, Mizgajski, Brocki, Łuszczek, Dewucki, Cichy, Rotuski, Dubiel, Barański.

Trener: Wojciech Dobrzyński

Constract Lubawa: Okuniewski, Neagu – Sendlewski, Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Vargas, Oliveira, Kriezel, Rabello Tubau, Raszkowski, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

Sędziowie: Grabowski, Orliński – Kuropatwa, Wiercioch