AZS Darkomp – AZS UŚ 3:4 (koniec) | Red Dragons – Legia 2:3 (koniec) | BSF ABJ – GI Malepszy 1:4 (koniec)
Clearex – Constract 2:9 (koniec) | FC Reiter – Red Devils 2:1 (koniec) | Widzew – Rekord 1:6 (koniec)

Strzelcem bramki PEDRO OLIVEIRA.

Hat-trick Pedro Oliveiry. Identycznie jak w pierwszej połowie Constract Lubawa atakuje do końca i poprawia wynik w ostatniej minucie!

36
    Strzelcem bramki ADRIANO.

Adriano zrehabilitował się swoim strzałem do bramki za wcześniejsze zmarnowanie rzutu karnego. Demolka!

35
    Strzelcem bramki SEBASTIAN VARGAS.

Lubawianie jeszcze dokładają gole, nie jest tak łatwo zaspokoić ich apetyt. Po uderzeniu Sebastiana Vargasa wynik zaczyna wyglądać wstydliwie dla podopiecznych Wojciecha Dobrzyńskiego.

27
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI.

Nie jest to już taka jednostronna rywalizacja. Sebastian Brocki bardzo wcześnie odpowiedział na gola strzelonego przez Pedro Oliveirę!

26

I ponownie zadowoleni przyjezdni. W ich szeregach popisowo gra Pedro Oliveira, który drugim strzałem do bramki powiększył prowadzenie na 6:1!

20

Nie mieli dość lubawianie i ostatnia akcja w pierwszej połowie pozwoliła im odzyskać cztery gole przewagi.

19
    Strzelcem bramki MARIUSZ SEGET.

Pierwsze trafienie do bramki ze strony Clearexu Chorzów i powinno ono dodać pewności siebie gospodarzom. Mariusz Seget pozbawił czystego konta bramkarza Constractu Lubawa!

9
    Strzelcem bramki MACIEJ JANKOWSKI.

Po raz drugi w tym meczu Maciej Jankowski oddał uderzenie do bramki Clearexu Chorzów. Przyjezdni bezlitośnie punktują popełniającego błąd za błędem w obronie przeciwnika.

3

Gospodarze w szoku, ponieważ po uderzeniu Macieja Jankowskiego przyjezdni mają trzy gole przewagi zanim minęły dwie minuty spotkania!

2
    Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

Nie hamują goście i chcą szybko zapewnić sobie komplet punktów. Przewaga Constractu Lubawa została podwojona uderzeniem Jakuba Raszkowskiego!

1
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL.

Kapitalne rozpoczęcie meczu przez Constract Lubawa! Tomasz Kriezel przypomniał o sobie w województwie śląskim ekspresowym uderzeniem do bramki Clearex Chorzów.

Gole: 19. Seget, 27. Brocki – 1. Kriezel, 2. Raszkowski, 3. Jankowski, 9. Jankowski, 20. Oliveira, 26. Oliveira, 35. Vargas, 36. Adriano, 40. Oliveira

Kartki:   19. Seget (CHZ)

Clearex Chorzów: Burzej, Banasiak – Jankowski, Seget, Mizgajski, Brocki, Łuszczek, Dewucki, Cichy, Rotuski, Dubiel, Barański.

Trener: Wojciech Dobrzyński

Constract Lubawa: Okuniewski, Neagu – Sendlewski, Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Vargas, Oliveira, Kriezel, Rabello Tubau, Raszkowski, Jankowski.

Trener: Dawid Grubalski

Sędziowie: Grabowski, Orliński – Kuropatwa, Wiercioch