AZS Darkomp – AZS UŚ 3:4 (koniec) | Red Dragons – Legia 2:3 (koniec) | BSF ABJ – GI Malepszy 1:4 (koniec)
Clearex – Constract 2:9 (koniec) | FC Reiter – Red Devils 2:1 (koniec) | Widzew – Rekord 1:6 (koniec)
Jagiellonia – Dreman 6:4 (koniec)
Clearex Chorzów
2:9 (1:5)
Constract Lubawa
Sobota 10.12.2022, 17:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:42:16)

Wynik 9:2 nie pozostawia złudzeń gospodarzom. Constract Lubawa był zdecydowanie lepszy od przeciwnika, a Clearex po zaledwie dwóch minutach był w ogromnych opałach.

40

40
    Gol dla Constractu Lubawa!
    Strzelcem bramki PEDRO OLIVEIRA.

Hat-trick Pedro Oliveiry. Identycznie jak w pierwszej połowie Constract Lubawa atakuje do końca i poprawia wynik w ostatniej minucie!

39
    Jaakko Alasuutari kolejnym zawodnikiem, który nie pokonał uderzeniem z przedłużonego rzutu karnego bramkarza Clearexu Chorzów!

39
    Jeszcze jedna szansa na wykorzystanie przedłużonego rzutu karnego!

39
    Zespół gospodarzy wymieniał podania. Wyglądało to wszystko do pewnego momentu bardzo obiecująco. W odpowiednim tempie oraz dokładnie, ale goście poradzili sobie z przerwaniem ataku.

38
    Niewykorzystany przedłużony rzut karny. Tomasz Kriezel nie pokonał swoim uderzeniem bramkarza Clearexu Chorzów!

38
    Jeszcze jeden przedłużony rzut karny dla lubawian!

37
    Ostatnie ataki w rozstrzygniętej już rywalizacji.

36
    Strzelcem bramki ADRIANO.

Adriano zrehabilitował się swoim strzałem do bramki za wcześniejsze zmarnowanie rzutu karnego. Demolka!

35
    Strzelcem bramki SEBASTIAN VARGAS.

Lubawianie jeszcze dokładają gole, nie jest tak łatwo zaspokoić ich apetyt. Po uderzeniu Sebastiana Vargasa wynik zaczyna wyglądać wstydliwie dla podopiecznych Wojciecha Dobrzyńskiego.

35
    Pozostało pięć minut rywalizacji do zakończenia meczu.

34
    Dobra próba, ale została zablokowana przez ciasno ustawionych na linii pola karnego obrońców. Gospodarze muszą budować atak od początku. Piłka wróciła bliżej środka boiska.

33
    Gra zostanie wznowiona przez Constract Lubawa, ale specjalnie nie nagli się już ani gospodarzom, ani gościom.

32
    Blokowane uderzenie przez czujnego defensora zespołu z Lubawy.

32
    Szukali piłkarze sposobu na zagrożenie bramce przeciwnika. Agresywnym pressingiem w centralnej części boiska zostali zaatakowani, a to zasadniczo skomplikowało rozegranie akcji.

31
    Celne uderzenie oddane przez Clearex Chorzów, ale zbyt mało przebojowe do pokonania skoncentrowanego bramkarza.

30
    Druga połowa meczu jest na półmetku.

30
    Niewykorzystany rzut karny przez Constract Lubawa!

30
    Będzie wielka szansa dla Constractu Lubawa na dołożenie kolejnego gola z rzutu karnego!

29
    Konfrontacje w centrum boiska, ale bez specjalnego ładu, ani składu.

28
    Wznowienie od bramki przyznane lubiawianom, którym tylko kataklizm może odebrać komplet punktów zdobyty na terenie Clearexu Chorzów.

27
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN BROCKI.

Nie jest to już taka jednostronna rywalizacja. Sebastian Brocki bardzo wcześnie odpowiedział na gola strzelonego przez Pedro Oliveirę!

26

I ponownie zadowoleni przyjezdni. W ich szeregach popisowo gra Pedro Oliveira, który drugim strzałem do bramki powiększył prowadzenie na 6:1!

26
    Wznowienie z linii bocznej boiska zostało przyznane zawodnikom Constractu Lubawa.

25
    Bezbramkowe pięć minut rywalizacji po przerwie.

24
    Daleki wykop bramkarza na połowę przeciwnika. Rozgorzała tam zażarta rywalizacja o przechwycenie drugiej piłki. W zasadzie bez rozstrzygnięcia, ponieważ futsalówka uciekła zawodnikom poza boisko.

23
    Trudno będzie jeszcze cokolwiek zdziałać gospodarzom, ale starają się oni poprawić bardzo niekorzystny wynik.

22
    Pora na emocje związane z wydarzeniami w drugiej połowie spotkania.

21

Pierwsza połowa zakończona i nic nie wskazuje na niespodziankę. Rewelacyjne rozpoczęcie meczu w wykonaniu Constractu Lubawa i ma on przewagę aż 5:1.

20

20

Nie mieli dość lubawianie i ostatnia akcja w pierwszej połowie pozwoliła im odzyskać cztery gole przewagi.

19
    Mariusz Seget napomniany żółtą kartką za zachowanie po golu.

19
    Strzelcem bramki MARIUSZ SEGET.

Pierwsze trafienie do bramki ze strony Clearexu Chorzów i powinno ono dodać pewności siebie gospodarzom. Mariusz Seget pozbawił czystego konta bramkarza Constractu Lubawa!

16
    Piłka rzucona za linię obrońców, ale połapali się w tym na czas i została ona wyekspediowana poza boisko. Tylko wznowienie od autu.

15
    Pozostało jeszcze pięć minut rywalizacji w pierwszej połowie spotkania.

14
    Po stracie futsalówki na połowie przeciwnika gospodarze ratowali się natychmiast przewinieniem, które miało uniemożliwić przeciwnikom przeprowadzenie kontrataku. Skuteczne zachowanie, a i obyło się bez żółtego kartonika.

13
    Niewiele ma na razie do zaproponowania Clearex Chorzów w odpowiedzi na ataki zawodników Constractu Lubawa.

12
    Nieudany atak zespołu z województwa śląskiego i wznowienie od bramki zostało przyznane Constractowi Lubawa.

11
    Lubawianie dyktują tempo tego spotkania, karty są w ich dłoniach.

10
    Pierwsza połowa meczu jest na półmetku.

9
    Strzelcem bramki MACIEJ JANKOWSKI.

Po raz drugi w tym meczu Maciej Jankowski oddał uderzenie do bramki Clearexu Chorzów. Przyjezdni bezlitośnie punktują popełniającego błąd za błędem w obronie przeciwnika.

8
    Constract Lubawa ponownie przeprowadza zdecydowane ataki w kierunku bramki nieco zniechęconego przeciwnika.

7
    Wznowienie od bramki zostało przyznane gospodarzom po niedokładnym uderzeniu przeciwnika.

6
    Defensor nie pozwolił na opanowanie piłki przeciwnikowi. Długo szybowało crossowe podanie i był czas na zwarcie szyków defensywnych. Takie zachowania obronne dodają pewności siebie.

5
    Odrobina spokoju na boisku, ale zanim nadeszło wyciszenie, Constract Lubawa zdążył wyjść na trzybramkowe prowadzenie.

3

Gospodarze w szoku, ponieważ po uderzeniu Macieja Jankowskiego przyjezdni mają trzy gole przewagi zanim minęły dwie minuty spotkania!

2
    Strzelcem bramki JAKUB RASZKOWSKI.

Nie hamują goście i chcą szybko zapewnić sobie komplet punktów. Przewaga Constractu Lubawa została podwojona uderzeniem Jakuba Raszkowskiego!

2
    Dobrze zapowiadała się akcja, ale zdążyli wrócić na czas gracze broniący i ich przeciwnicy muszą szukać innego sposobu na umieszczenie piłki w bramce. Tym razem jedno wielkie fiasko.

1
    Strzelcem bramki TOMASZ KRIEZEL.

Kapitalne rozpoczęcie meczu przez Constract Lubawa! Tomasz Kriezel przypomniał o sobie w województwie śląskim ekspresowym uderzeniem do bramki Clearex Chorzów.

1

Clearex Chorzów: Burzej, Banasiak – Jankowski, Seget, Mizgajski, Brocki, Łuszczek, Dewucki, Cichy, Rotuski, Dubiel, Barański.
    Trener: Wojciech Dobrzyński

Constract Lubawa: Okuniewski, Neagu – Sendlewski, Kaniewski, Adriano, Alasuutari, Vargas, Oliveira, Kriezel, Rabello Tubau, Raszkowski, Jankowski.
    Trener: Dawid Grubalski.

Sędziowie: Grabowski, Orliński – Kuropatwa, Wiercioch

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 19. Seget, 27. Brocki – 1. Kriezel, 2. Raszkowski, 3. Jankowski, 9. Jankowski, 20. Oliveira, 26. Oliveira, 35. Vargas, 36. Adriano, 40. Oliveira

Kartki:   19. Seget (CHZ)

Trener: Dawid Grubalski