PŚ w Bad Mitterndorf: Kwalifikacje | Stefan Kraft (AUT) (koniec) | | | PŚ w Bad Mitterndorf | Halvor Egner Granerud (NOR) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Bad Mitterndorf: Kwalifiakcje
Stefan Kraft (AUT)
(Zajc (SLO), Żyła (POL))
Adam Adam
Lista startowa
1. Giovanni Bresadola
2. Fatih Arda Ipcioglu
3. Naoki Nakamura
4. Peter Prevc
5. Eetu Nousiainen
6. Sabirzan Muminov
7. Muhammed Ali Bedir
8. Keiichi Sato
9. Mackenzie Boyd-Clowes
10. Justin Lisso
11. Decker Dean
12. Jewhen Marusiak
13. Pius Paschke
14. Antti Aalto
15. Casey Larson
16. Ren Nikaido
17. Simon Ammann
18. Kristoffer Eriksen Sundal
19. Jakub Wolny
20. Filip Sakala
21. Witalij Kaliniczenko
22. Siergiej Tkaczenko
23. Artti Aigro
24. Stephan Leyhe
25. Killian Peier
26. Constantin Schmid
27. Robert Johansson
28. Taku Takeuchi
29. Ulrich Wohlgenannt
30. Żak Mogel
31. Maximilian Steiner
32. Dominik Peter
33. Alex Insam
34. Niko Kytosaho
35. Philipp Aschenwald
36. Yukiya Sato
37. Beniamin Oestvold
38. Clemens Leitner
39. Manuel Fettner
40. Aleksander Zniszczoł
41. Johann Andre Forfang
42. Kamil Stoch
43. Lovro Kos
44. Gregor Deschwanden
45. Ryoyu Kobayashi
46. Anże Lanisek
47. Daniel Andre Tande
48. Marius Lindvik
49. Dawid Kubacki
50. Andreas Wellinger
51. Markus Eisenbichler
52. Ziga Jelar
53. Timi Zajc
54. Jan Hoerl
55. Piotr Żyła
56. Domen Prevc
57. Stefan Kraft
58. Halvor Egner Granerud
1. Giovanni Bresadola
2. Fatih Arda Ipcioglu
3. Naoki Nakamura
4. Peter Prevc
5. Eetu Nousiainen
6. Sabirzan Muminov
7. Muhammed Ali Bedir
8. Keiichi Sato
9. Mackenzie Boyd-Clowes
10. Justin Lisso
11. Decker Dean
12. Jewhen Marusiak
13. Pius Paschke
14. Antti Aalto
15. Casey Larson
16. Ren Nikaido
17. Simon Ammann
18. Kristoffer Eriksen Sundal
19. Jakub Wolny
20. Filip Sakala
21. Witalij Kaliniczenko
22. Siergiej Tkaczenko
23. Artti Aigro
24. Stephan Leyhe
25. Killian Peier
26. Constantin Schmid
27. Robert Johansson
28. Taku Takeuchi
29. Ulrich Wohlgenannt
30. Żak Mogel
31. Maximilian Steiner
32. Dominik Peter
33. Alex Insam
34. Niko Kytosaho
35. Philipp Aschenwald
36. Yukiya Sato
37. Beniamin Oestvold
38. Clemens Leitner
39. Manuel Fettner
40. Aleksander Zniszczoł
41. Johann Andre Forfang
42. Kamil Stoch
43. Lovro Kos
44. Gregor Deschwanden
45. Ryoyu Kobayashi
46. Anże Lanisek
47. Daniel Andre Tande
48. Marius Lindvik
49. Dawid Kubacki
50. Andreas Wellinger
51. Markus Eisenbichler
52. Ziga Jelar
53. Timi Zajc
54. Jan Hoerl
55. Piotr Żyła
56. Domen Prevc
57. Stefan Kraft
58. Halvor Egner Granerud
No i dużo dużo lepiej Włoch niż wczoraj, bo 217,5 m!
Turek też się poprawił, a jego odległość to 189 metrów.
Japończyk skacze 204,5 metra.
Pero ląduje metr dalej od Naokiego.
Zaledwie 152 metry Fina.
Jeszcze gorzej Muminov, bo... 136,5 m.
165 metrów skacze drugi z Turków.
166,5 metra osiąga Keiichi.
Równo na punkcie K, czyli 200 metrze ląduje Kanadyjczyk.
181,5 metra w wykonaniu młodego Niemca.
Niezły skok Amerykanina – 192,5 metra.
Co teraz odpalił Ukrainiec?! 210 metrów i jest drugi!
194 metry w wykonaniu doświadczonego Niemca.
Nie pojawił się na starcie Fin.
Dobra próba Larsona, bo 198 metrów.
197,5 skacze Ren.
Dokładnie tyle samo co poprzednik osiąga najstarszy na starcie Simon.
202 metry to skok młodego Norwega.
192,5 metry osiąga Kuba, zobaczymy co to da.
Zaledwie 156,5 metra i jest przedostatni.
175,5 metra skacze drugi z Ukraińców.
Najkrócej jak narazie Kazach, tylko 135,5 metra i ostatnia pozycja.
209 metrów Estończyka i pewny awans do konkursu. Oprócz niego cieszą się też Bresadola, Marusiak, Prevc P., a także Nakamura.
212,5 metra w wykonaniu Stephana i jest trzeci.
187,5 metra skacze Peier.
208,5 m w wykonaniu Constantina i jest czwarty.
No to mamy zmianę lidera. 226 metrów, tyle skoczył Robert!
191 metrów Japończyka, a to oznacza, że awans ma ostatni z 200-metrowców – Boyd-Clowes.
209 metrów osiąga Austriak.
205,5 metra młodego Słoweńca.
209 metrów skacze młody Austriak.
A 203,5 metra osiąga młody Szwajcar.
Włosi awansowali w komplecie, bo Alex wylądował na 206,5 metrze.
207,5 metra i Niko w konkursie.
226 metrów skacze Austriak, a więc tyle samo co Johansson, ale przegrywa z Norwegiem.
210,5 metra Yukiyi, czyżby zwyżka formy?
Młody Norweg pokazuje, że potrafi latać – 206,5 metra.
202 metry Leitnera.
225 metrów skacze Manuel i obejmuje prowadzenie o zaledwie 0,6 pkt.
221,5 metra w wykonaniu Olka i teraz on prowadzi. Brawo!
Metr bliżej ląduje Norweg i wyprzedza Polaka.
Bardzo dobra próba Kamila – 219 metra i jest trzeci.
Lovro Kos skacze 226 metrów i teraz on prowadzi.
Powtarzalny Gregor jest na Kulm – 219,5 metra i jest drugi.
214,5 metra, taka jest próba Ryoyu.
204 metry osiąga Lanisek. Ciężko mu się tu skacze.
Zmiana lidera – Daniel Andre osiąga 225 metrów.
Metr dalej ląduje Marius, ale przegrywa z Tande.
Udana próba Dawida – 224 metry i obejmuje prowadzenie. Brawo!
Tyle samo skacze Andi, ale wyprzedza Kubackiego.
220,5 metra osiąga Markus i jest piąty.
A Ziga skacze 217 metrów.
Ojojoj, ależ odpalił Timi – 239,5 metra!!!
Tylko 186 metrów Austriaka, ale będzie awans.
Znakomita próba Piotra – 225,5 metra i jest drugi!
212,5 metra skoczył Domen.
Tyle samo co Żyła skoczył Stefan i... prowadzi.
225 metrów Norwega i jest czwarty.