PŚ w Bad Mitterndorf: Kwalifikacje | Stefan Kraft (AUT) (koniec) | | | PŚ w Bad Mitterndorf | Halvor Egner Granerud (NOR) (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Bad Mitterndorf: Kwalifiakcje
Stefan Kraft (AUT)
(Zajc (SLO), Żyła (POL))
Adam Adam
Lista startowa
1. Giovanni Bresadola
2. Fatih Arda Ipcioglu
3. Naoki Nakamura
4. Peter Prevc
5. Eetu Nousiainen
6. Sabirzan Muminov
7. Muhammed Ali Bedir
8. Keiichi Sato
9. Mackenzie Boyd-Clowes
10. Justin Lisso
11. Decker Dean
12. Jewhen Marusiak
13. Pius Paschke
14. Antti Aalto
15. Casey Larson
16. Ren Nikaido
17. Simon Ammann
18. Kristoffer Eriksen Sundal
19. Jakub Wolny
20. Filip Sakala
21. Witalij Kaliniczenko
22. Siergiej Tkaczenko
23. Artti Aigro
24. Stephan Leyhe
25. Killian Peier
26. Constantin Schmid
27. Robert Johansson
28. Taku Takeuchi
29. Ulrich Wohlgenannt
30. Żak Mogel
31. Maximilian Steiner
32. Dominik Peter
33. Alex Insam
34. Niko Kytosaho
35. Philipp Aschenwald
36. Yukiya Sato
37. Beniamin Oestvold
38. Clemens Leitner
39. Manuel Fettner
40. Aleksander Zniszczoł
41. Johann Andre Forfang
42. Kamil Stoch
43. Lovro Kos
44. Gregor Deschwanden
45. Ryoyu Kobayashi
46. Anże Lanisek
47. Daniel Andre Tande
48. Marius Lindvik
49. Dawid Kubacki
50. Andreas Wellinger
51. Markus Eisenbichler
52. Ziga Jelar
53. Timi Zajc
54. Jan Hoerl
55. Piotr Żyła
56. Domen Prevc
57. Stefan Kraft
58. Halvor Egner Granerud
1. Giovanni Bresadola
2. Fatih Arda Ipcioglu
3. Naoki Nakamura
4. Peter Prevc
5. Eetu Nousiainen
6. Sabirzan Muminov
7. Muhammed Ali Bedir
8. Keiichi Sato
9. Mackenzie Boyd-Clowes
10. Justin Lisso
11. Decker Dean
12. Jewhen Marusiak
13. Pius Paschke
14. Antti Aalto
15. Casey Larson
16. Ren Nikaido
17. Simon Ammann
18. Kristoffer Eriksen Sundal
19. Jakub Wolny
20. Filip Sakala
21. Witalij Kaliniczenko
22. Siergiej Tkaczenko
23. Artti Aigro
24. Stephan Leyhe
25. Killian Peier
26. Constantin Schmid
27. Robert Johansson
28. Taku Takeuchi
29. Ulrich Wohlgenannt
30. Żak Mogel
31. Maximilian Steiner
32. Dominik Peter
33. Alex Insam
34. Niko Kytosaho
35. Philipp Aschenwald
36. Yukiya Sato
37. Beniamin Oestvold
38. Clemens Leitner
39. Manuel Fettner
40. Aleksander Zniszczoł
41. Johann Andre Forfang
42. Kamil Stoch
43. Lovro Kos
44. Gregor Deschwanden
45. Ryoyu Kobayashi
46. Anże Lanisek
47. Daniel Andre Tande
48. Marius Lindvik
49. Dawid Kubacki
50. Andreas Wellinger
51. Markus Eisenbichler
52. Ziga Jelar
53. Timi Zajc
54. Jan Hoerl
55. Piotr Żyła
56. Domen Prevc
57. Stefan Kraft
58. Halvor Egner Granerud
225 metrów Norwega i jest czwarty.
Tyle samo co Żyła skoczył Stefan i... prowadzi.
212,5 metra skoczył Domen.
Znakomita próba Piotra – 225,5 metra i jest drugi!
Tylko 186 metrów Austriaka, ale będzie awans.
Ojojoj, ależ odpalił Timi – 239,5 metra!!!
A Ziga skacze 217 metrów.
220,5 metra osiąga Markus i jest piąty.
Tyle samo skacze Andi, ale wyprzedza Kubackiego.
Udana próba Dawida – 224 metry i obejmuje prowadzenie. Brawo!
Metr dalej ląduje Marius, ale przegrywa z Tande.
Zmiana lidera – Daniel Andre osiąga 225 metrów.
204 metry osiąga Lanisek. Ciężko mu się tu skacze.
214,5 metra, taka jest próba Ryoyu.
Powtarzalny Gregor jest na Kulm – 219,5 metra i jest drugi.
Lovro Kos skacze 226 metrów i teraz on prowadzi.
Bardzo dobra próba Kamila – 219 metra i jest trzeci.
Metr bliżej ląduje Norweg i wyprzedza Polaka.