Śląsk II – Zagłębie II 4:3 (koniec) | Lech II P. – Radunia 1:0 (koniec) | Stomil – Polonia W. 1:1 (koniec)

87
    Zgranie w kierunku Kuzimskiego, ten zostaje zblokowany. Po chwili dobija Zynek, ale wysoko nad poprzeczką.

84
    Coraz bliżej końca, a wciąż to Lech grający w osłabieniu na prowadzeniu!

82
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Prichna, na boisku pojawia się Kita.

79
    Korner dla gości, wrzutka w pole karne, gdzie Kuzimski uderza głowa, ale pewnie Rudko!

76
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Pawłowski).

75
    Teraz centra na głowę jednego z gości i strzał pod poprzeczkę, ale znów świetnie Rudko!

74
    Dogranie do wychodzącego na pozycję Furtado, ale ten przegrywa z Rudko!

73
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kukułka.

73
    z boiska schodzi Tomczyk, na boisku pojawia się Spławski.

71
    z boiska schodzi Nowicki, na boisku pojawia się Orłowski.

66
    Radunia naciska, przyjezdni zdecydowanie częściej w posiadaniu piłki.

64
    Centra w pole karne na głowę Kuzimskiego, ale ten uderza niecelnie.

61
    Żynek oddaje strzał po ziemi na bramkę rywala, ale nie ma z tym problemu Rudko.

59
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Dampc).

58
    z boiska schodzi Sauczek, na boisku pojawia się Straus.

58
    z boiska schodzi Furman, na boisku pojawia się Zynek.

58
    z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Stępień.

57
    Rzut wolny dla gości, z okolic 17 metra na strzał z rzutu wolnego decyduje się Furtado, ale trafia w mur!

55
    Korner dla poznaniaków, centra w szesnastkę, gdzie Waliś uderza głową, ale minimalnie niecelnie.

54
    Furtado uderza z okolic 16 metra, ale pewnie interweniuje Rudko.

52
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Prichna).

48
    Radunia od początku drugiej połowy próbuje atakować, ale na razie sporo walki w środku pola.

46
    Obie drużyny rozpoczęły drugą połowę bez zmian!

46

45

45
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Tułowiecki).

45
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Waliś).

45
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Górski).

44
    Kolejna akcja Raduni, po zamieszaniu w polu karnym ostatecznie interweniuje Rudko.

42
    Odpowiedź Radunii, Sauczek w pole karne, gdzie do uderzenia głową składa się Furtado, ale nie trafia w bramkę.

40
    Akcja poznaniaków zakończona strzałem Dziuby z dystansu, ale próba niecelna.

38
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Furtado).

37
    Niewiele wynika z tego rzutu rożnego, poznaniacy oddalają zagrożenie.

36
    Prichna uderza z prawej strony na bramkę, ale Rudko zdołał wybić na korner!

34
    Radunia na połowie rywala, przyjezdni w ataku pozycyjnym. Na razie defensywa Lecha nie daje się rywalom!

31
    Szykuje się ciekawe 60 minut, gospodarze w osłabieniu prowadzą 1:0, ale Radunia nie planuje odpuścić!

29
    Przyjezdni mocno atakują, Furtado wpada w pole karne rywala i upada, ale znów bez faulu!

26
    Radunia od razu próbuje przejść do ataku.

25
    Szybko poszło, w krótkim odstępie czasu dwie żółte kartki dla strzelca gola, Lech gra w osłabieniu! Pierwsza kartka była za protesty!

23
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Wilak).

21
    Żółta kartka dla zespołu Radunia Stężyca (Furman).

18
    Jak na razie dość wyrównane starcie, naprzemiennie w ataku widzimy zawodników obu zespołów.

16
    Wpada w pole karne Łuczak, upada po kontakcie z rywalem, ale bez faulu.

14
    Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne rywala, gdzie Furtado uderza głową, ale obok słupka!

13
    Akcja gości zablokowana, będzie korner dla Raduni.

12
    Kolejna akcja poznaniaków, uderza Dziuba, ale do boku wybija Tułowiecki!

10
    Żółta kartka dla zespołu Lech II Poznań (Cywka).

9
    Gol dla Lecha!

No i mamy otwarcie wyniku! Odbiór przez FILIPA WILAKA, ten napędza się w indywidualnej akcji, wpada w pole karne u pewnym strzałem pokonuje Tułowieckiego!

8
    Centra w szesnastkę poznaniaków, gdzie Kuzimski uderza głową, ale tuż obok słupka!

7
    Furtado decyduje się na uderzenie z dystansu, ale piłka przelatuje nad poprzeczką!

5
    Gospodarze próbują przejąć inicjatywę, atakują nieco wyżej i próbują zepchnąć rywala na ich połowę.