Ruch – Stal Rz. 2:0 (koniec) | Sandecja – Arka 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Puszcza 1:1 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Niedziela 26.02.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:03:43)

Posiadanie piłki: 59% : 41%.
    Strzały na bramkę: 2:2.
    Strzały niecelne: 7:3.
    Rzuty rożne: 1:3.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 17:25.

Remis na zakończenie niedzielnego grania na zapleczu PKO Ekstraklasy. Na prowadzeniu była Chojniczanka, jednak Puszcza Niepołomice zdołała doprowadzić do remisu 1:1 uderzeniem Kamila Zapolnika w 61. minucie.

90+6

90+2
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Wojciech Hajda).

90+1
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Szymon Skrzypczak).

90
    Doliczone sześć minut do podstawowego czasu.

89
    Ile doliczy Sylwester Rasmus?

87
    Zbyt duży rozmach miało rozegranie miejscowych zawodników. Do zdobycia gola starali się wykorzystać prawe skrzydło, ale przeciwnik nie pozwolił na kontynuowanie ataku i kontrolowana przez niego piłka opuściła boisko.

85
    Pozostało już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

81
    Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.

79
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice:
    z boiska schodzi Klisiewicz, na boisku pojawia się Kramarz.

79
    z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Thiakane.

78
    Coraz więcej zmian personalnych i w jedenastce planuje zamieszać również szkoleniowiec przyjezdnych.

76
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
    z boiska schodzi Tuszyński, na boisku pojawia się Skrzypczak.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

72
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Tomasz Wojcinowicz).

70
    z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Mazek.

Gole: 45+2. Czajkowski – 61. Zapolnik

Kartki:   42. Szymusik (CHO), 46. Czajkowski (CHO), 59. Van Huffel (CHO), 90+1. Skrzypczak (CHO) – 17. Zapolnik (PSZ), 64. Thiago (PSZ), 72. Wojcinowicz (PSZ), 90+2. Hajda (PSZ)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 1:3. Spalone: 1:2. Foule: 17:25.
    Chojniczanka Chojnice: Kuchta – Szymusik, Grolik, Buchał, Mikołajczyk, Czajkowski (57. Van Huffel), Drewniak, Szelągowski (69. Stróżyński), Ryczkowski (70. Mazek), Mikołajczak (57. Karbowy), Tuszyński (76. Skrzypczak).

Zmiany: Primel – Raburski, Bartosiak, Van Huffel, Kalinkowski, Karbowy, Stróżyński, Mazek, Skrzypczak.

Trener: Krzysztof Brede

Puszcza Niepołomice: Komar – Mroziński, Sołowiej, Jakuba, Wojcinowicz, Hajda, Frelek, Klisiewicz (79. Kramarz), Thiago, Siemaszko (79. Thiakane), Zapolnik.

Zmiany: Wróblewski – Boguski, Thiakane, Gruszecki, Stec, Kramarz, Kidrić, Wójcik.

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)