Ruch – Stal Rz. 2:0 (koniec) | Sandecja – Arka 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Puszcza 1:1 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Niedziela 26.02.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

90+2
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Wojciech Hajda).

90+1
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Szymon Skrzypczak).

79
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice:
    z boiska schodzi Klisiewicz, na boisku pojawia się Kramarz.

79
    z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Thiakane.

76
    Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice:
    z boiska schodzi Tuszyński, na boisku pojawia się Skrzypczak.

72
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Tomasz Wojcinowicz).

70
    z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Mazek.

69
    z boiska schodzi Szelągowski, na boisku pojawia się Stróżyński.

68
    Po długich minutach publiczność poznała rozstrzygnięcie i zamiast rzutu karnego dla Chojniczanki, jest wznowienie od rzutu wolnego Puszczy Niepołomice.

64
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Thiago).

61
    Gol dla Puszczy!
    Strzelcem bramki KAMIL ZAPOLNIK.

Puszcza doprowadziła do remisu 1:1 w 61. minucie. W jej podstawowym składzie pojawił się sprowadzony w końcówce okna transferowego Kamil Zapolnik i właśnie on znalazł sposób na pokonanie Mateusza Kuchty. Niepołomiczanie wrócili do walki o komplet punktów.

59
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Van Huffel).

57
    z boiska schodzi Czajkowski, na boisku pojawia się Van Huffel.

57
    z boiska schodzi Mikołajczak, na boisku pojawia się Karbowy.

46
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Paweł Czajkowski).

45+2
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki PAWEŁ CZAJKOWSKI.

Minął już pierwotnie doliczony czas przez sędziego Sylwestra Rasmusa, ale gra toczyła się i tuż przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowie Chojniczanka zdobyła prowadzenie 1:0. Paweł Czajkowski pokonał zaskakującym uderzeniem Kewina Komara!

42
    Żółta kartka dla zespołu Chojniczanka Chojnice (Grzegorz Szymusik).

17
    Żółta kartka dla zespołu Puszcza Niepołomice (Kamil Zapolnik).

Gole: 45+2. Czajkowski – 61. Zapolnik

Kartki:   42. Szymusik (CHO), 46. Czajkowski (CHO), 59. Van Huffel (CHO), 90+1. Skrzypczak (CHO) – 17. Zapolnik (PSZ), 64. Thiago (PSZ), 72. Wojcinowicz (PSZ), 90+2. Hajda (PSZ)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 1:3. Spalone: 1:2. Foule: 17:25.
    Chojniczanka Chojnice: Kuchta – Szymusik, Grolik, Buchał, Mikołajczyk, Czajkowski (57. Van Huffel), Drewniak, Szelągowski (69. Stróżyński), Ryczkowski (70. Mazek), Mikołajczak (57. Karbowy), Tuszyński (76. Skrzypczak).

Zmiany: Primel – Raburski, Bartosiak, Van Huffel, Kalinkowski, Karbowy, Stróżyński, Mazek, Skrzypczak.

Trener: Krzysztof Brede

Puszcza Niepołomice: Komar – Mroziński, Sołowiej, Jakuba, Wojcinowicz, Hajda, Frelek, Klisiewicz (79. Kramarz), Thiago, Siemaszko (79. Thiakane), Zapolnik.

Zmiany: Wróblewski – Boguski, Thiakane, Gruszecki, Stec, Kramarz, Kidrić, Wójcik.

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)