Ruch – Stal Rz. 2:0 (koniec) | Sandecja – Arka 0:3 (koniec) | Chojniczanka – Puszcza 1:1 (koniec)
Chojniczanka Chojnice
1:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Niedziela 26.02.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna 1 Liga • 21. kolejka

61
    Gol dla Puszczy!
    Strzelcem bramki KAMIL ZAPOLNIK.

Puszcza doprowadziła do remisu 1:1 w 61. minucie. W jej podstawowym składzie pojawił się sprowadzony w końcówce okna transferowego Kamil Zapolnik i właśnie on znalazł sposób na pokonanie Mateusza Kuchty. Niepołomiczanie wrócili do walki o komplet punktów.

45+2
    Gol dla Chojniczanki!
    Strzelcem bramki PAWEŁ CZAJKOWSKI.

Minął już pierwotnie doliczony czas przez sędziego Sylwestra Rasmusa, ale gra toczyła się i tuż przed ostatnim gwizdkiem w pierwszej połowie Chojniczanka zdobyła prowadzenie 1:0. Paweł Czajkowski pokonał zaskakującym uderzeniem Kewina Komara!

Gole: 45+2. Czajkowski – 61. Zapolnik

Kartki:   42. Szymusik (CHO), 46. Czajkowski (CHO), 59. Van Huffel (CHO), 90+1. Skrzypczak (CHO) – 17. Zapolnik (PSZ), 64. Thiago (PSZ), 72. Wojcinowicz (PSZ), 90+2. Hajda (PSZ)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 2:2. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 1:3. Spalone: 1:2. Foule: 17:25.
    Chojniczanka Chojnice: Kuchta – Szymusik, Grolik, Buchał, Mikołajczyk, Czajkowski (57. Van Huffel), Drewniak, Szelągowski (69. Stróżyński), Ryczkowski (70. Mazek), Mikołajczak (57. Karbowy), Tuszyński (76. Skrzypczak).

Zmiany: Primel – Raburski, Bartosiak, Van Huffel, Kalinkowski, Karbowy, Stróżyński, Mazek, Skrzypczak.

Trener: Krzysztof Brede

Puszcza Niepołomice: Komar – Mroziński, Sołowiej, Jakuba, Wojcinowicz, Hajda, Frelek, Klisiewicz (79. Kramarz), Thiago, Siemaszko (79. Thiakane), Zapolnik.

Zmiany: Wróblewski – Boguski, Thiakane, Gruszecki, Stec, Kramarz, Kidrić, Wójcik.

Trener: Tomasz Tułacz

Sędziowie: Sylwester Rasmus (Toruń)