Znicz – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Siarka T. – Kotwica 1:2 (koniec) | Jastrzębie – Radunia 4:0 (koniec)
Hutnik – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Wisła Pu. – Polonia W. 0:2 (koniec)
GKS Jastrzębie
4:0 (2:0)
Radunia Stężyca
Sobota 25.03.2023, 15:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • 2. Liga • 24. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:51:05)

Faule: 13:13.

Efektowne zwycięstwo GKS Jastrzębie w sobotnie popołudnie. W obu połowach wbił po dwa gole Raduni Stężyca, co skończyło się przekonującym rezultatem 4:0. Rywale nie przeciwstawili się gospodarzom.

90+2

90
    Doliczone dwie minuty do podstawowego czasu.

89
    Dawid Witkowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Gol dla Jastrzębia!
    Strzelcem bramki RICARDO VAZ.

Pierwsze trafienie tego zawodnika w sezonie. Kompletnie rozbici stężycanie nie utrudniali piłkarzowi GKS Jastrzębie strzelenia gola miękkim uderzeniem w sytuacji sam na sam z Kacprem Tułowieckim.

85
    Już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

84
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Górski, na boisku pojawia się Straus.

83
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Stanclik, na boisku pojawia się Ali.

83
    z boiska schodzi Kamiński, na boisku pojawia się Jadach.

82
    Szybka akcja przeprowadzona z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale było tam za mało przestrzeni na przedostatnie się w pole karne i była jeszcze próba przegrania piłki przez drugą stronę boiska.

80
    Radunia Stężyca groźniejsza w ostatnich minutach spotkania, ale niezmiennie nie zna sposobu na wpakowanie piłki do bramki przeciwnika.

76
    Sebastian Deja napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w centrum pola.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74
    Była krótka przerwa w grze spowodowana ciosem piłką w Bartosza Borunia.

72
    z boiska schodzi Furman, na boisku pojawia się Zynek.

72
    Ponownie z powodzeniem interweniowali gospodarze i nie pozwolili Raduni Stężyca na przeprowadzenie ataku w centrum boiska.

70
    Małe ostrzeżenie dla jastrzębian, że niezbędne jest zachowanie koncentracji do ostatniego gwizdka w spotkaniu.

68
    Niebezpieczna akcja Raduni Stężyca zakończona uderzeniem. Po raz pierwszy od dawna wykazał się na linii bramkowej Michał Antkowiak. Miał szczęście, że piłka poszybowała prosto w niego.

66
    z boiska schodzi Golak, na boisku pojawia się Mucha.

66
    Kacper Tułowiecki napomniany żółtą kartką za żywiołowe protestowanie.

65
    Świetnie interweniował Tomasz Dejewski i nie pozwolił gospodarzom na oddanie kolejnego uderzenia do bramki.

62
    Strzelcem bramki DANIEL STANCLIK.

Po uderzeniu na 3:0 Daniela Stanclika nic nie zapowiada straty punktów przez jastrzębian. Gospodarze punktują bezlitośnie Radunię Stężyca, a ich najskuteczniejszy zawodnik nie przepuścił okazji do poprawienia indywidualnych statystyk.

60
    z boiska schodzi Sauczek, na boisku pojawia się Deja.

60
    z boiska schodzi Prichna, na boisku pojawia się Orłowski.

60
    Zmiana w jastrzębskim zespole była spowodowana urazem doświadczonego defensora.

59
    z boiska schodzi Zacharczenko, na boisku pojawia się Guilherme.

58
    Nieudana kombinacja zawodników przyjezdnych z udziałem Mateusza Kuzimskiego.

55
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem po niebezpiecznie wyglądającym starciu zawodników na wysokości koła środkowego.

53
    Gościom nie udało się opanować piłki na połowie przeciwnika po dalekim wykopie zaproponowanym przez bramkarza Kacpra Tułowieckiego.

50
    Wznowienie od bramki zostało przyznane bramkarzowi jastrzębskiego zespołu.

48
    Na początku drugiej połowy niezmiennie atakuje GKS Jastrzębie. Podniosła się temperatura w pobliżu bramki Kacpra Tułowieckiego. Kolejne uderzenie oddał Sebastian Golak.

46
    z boiska schodzi Łuczak, na boisku pojawia się Stępień.

46
    Nieprzyjemna sytuacja Raduni

Jastrzębianie dowieźli dwubramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie. Radunia Stężyca nie potrafiła odpowiedzieć ani jednym golem na skuteczne uderzenia Dariusza Kamińskiego oraz Przemysława Lecha.

45

45
    Dmytro Prichna napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

42
    Jeszcze ostatnie przyspieszenia przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie spotkania.

40
    Pozostało obu zespołom jeszcze trochę czasu na poprawienie wyniku przed ostatnim gwizdkiem sędziego w pierwszej połowie spotkania.

37
    Kacper Zych napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30
    Za drugoligowcami dwa kwadranse rywalizacji na stadionie w Jastrzębiu-Zdroju.

25
    Dwubramkowe prowadzenie daje dużo spokoju gospodarzom. Radunia Stężyca z kolei w odwrocie i ma problem ze zorganizowaniem się do niebezpiecznego ataku.

21
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW LECH.

GKS Jastrzębie znakomicie rozpoczął mecz z Radunią Stężyca. Minęło nieco ponad 20 minut i podopieczni Grzegorza Kurdziela byli na dwubramkowym prowadzeniu dzięki uderzeniom Dariusza Kamińskiego oraz Przemysława Lecha.

15
    Strzelcem bramki DARIUSZ KAMIŃSKI.

Na zakończenie pierwszego kwadransa meczu jest przełom w meczu. Dariusz Kamiński znalazł się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie. Jego uderzenie daje prowadzenie GKS Jastrzębie.

12
    Maciej Dampc napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

10
    Początek spotkania na rozpoznanie przeciwnika. Na razie ani gospodarzom, ani gościom nie udało się przeprowadzić skutecznego ataku zakończonego uderzeniem do siatki.

7
    Pierwszą szansę na zaskoczenie przeciwnika z rzutu rożnego miał GKS Jastrzębie.

4
    W rozegraniu piłkarze z województwa śląskiego na boku boiska. Szukali oni miejsca do przeprowadzenia ataku.

3
    Pora na drugoligowe emocje na stadionie w Jastrzębiu-Zdroju. Niebawem przekonamy się, która z jedenastek zaatakuje dynamiczniej na początku spotkania.

1

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

GKS Jastrzębie: Antkowiak – Golak, Lech, Kamiński, Vaz, Witkowski, Zych, Stanclik, Szymczak, Boruń, Zacharczenko.
    Rezerwowi: Drazik – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Ali, Gołuch, Wybraniec, Guilherme, Mucha.
    Trener: Grzegorz Kurdziel

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Nowicki, Dampc, Dejewski, Furman, Prichna, Górski, Sauczcek, Furtado, Łuczak, Kuzimski.
    Rezerwowi: Czajkowski – Baszłaj, Orłowski, Straus, Stępień, Jakubik, Deja, Zynek, Kita.
    Trener: Ostap Markewycz

Sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
    Zestawienie Raduni
    Jedenastka GKS Jastrzębie

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi w Jastrzębiu-Zdroju. GKS podejmie w nim Radunię Stężyca. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 15.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Gole: 15. Kamiński, 21. Lech, 62. Stanclik, 87. Vaz

Kartki:   37. Zych (JAS) – 12. Dampc (STZ), 45. Prichna (STZ), 66. Tułowiecki (STZ), 76. Deja (STZ), 89. Witkowski (STZ)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 8:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 11:6. Spalone: 2:0. Foule: 13:13.
    GKS Jastrzębie: Antkowiak – Golak (66. Mucha), Lech, Kamiński (83. Jadach), Vaz, Witkowski, Zych, Stanclik (83. Ali), Szymczak, Boruń, Zacharczenko (59. Guilherme).

Zmiany: Drazik – Klimkiewicz, Kozłowski, Jadach, Ali, Gołuch, Wybraniec, Guilherme, Mucha.

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Nowicki, Dampc, Dejewski, Furman (72. Zynek), Prichna (60. Orłowski), Górski (84. Straus), Sauczek (60. Deja), Furtado, Łuczak (46. Stępień), Kuzimski.

Zmiany: Czajkowski – Baszłaj, Orłowski, Straus, Stępień, Jakubik, Deja, Zynek, Kita.

Sędziowie: Sebastian Tarnowski (Wrocław)