Szkocja – Hiszpania | 2:0 (koniec) | | | Turcja – Chorwacja | 0:2 (koniec) | | | Walia – Łotwa | 1:0 (koniec) |
Szwajcaria – Izrael | 3:0 (koniec) | | | Rumunia – Białoruś | 2:1 (koniec) | | | Kosowo – Andora | 1:1 (koniec) |
Macedonia Płn. – Słowacja | 0:1 (koniec) |
Polska U-19 – Serbia U-19 | 2:2 (koniec) |
Słowacja – Polska U17 | 0:5 (koniec) |
finał
Słowacja
0:5
(0:3)
Polska U17
64
|
Wprowadzony na plac gry zaraz po zmianie stron Słowak Nino Žiga ukarany żółtym kartonikiem przez arbitra głównego tego pojedynku Mervana Bejtullahu z Kosowa.
|
|
21
|
Jest też pierwszy żółty kartonik dla reprezentanta Polski. Otrzymuje go Maksymilian Sznaucner za przewinienie na ofensywnym graczu kadry Słowacji Bastianie Patzaku.
|
|
7
|
Reprezentant Słowacji Šimon Faško ukarany jako pierwszy w tym pojedynku żółtą kartką.
|
Gole:
42. Huras, 45. Tomczyk, 45+2. Rejczyk, 77. Mikołajewski, 90+3. Kolanko
Strzały celne: 3:20. Strzały niecelne: 2:8. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:3. Foule: 14:15.
Sędziowie:
Sędzia główny: Mervan Bejtullahu (KOS).
Sędzia asystent 1: Fatmir Sekiraqa (KOS).
Sędzia asystent 2: Luís Costa (POR).
Sędzia techniczny: Helder Filipe (POR).
Widownia:
Kartki: 7. Faško (SVK), 64. Žiga (SVK) – 21. Sznaucner (P17)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 3:20. Strzały niecelne: 2:8. Rzuty rożne: 3:3. Spalone: 2:3. Foule: 14:15.
Słowacja:
Húdok – Dovičák, Baláž, Kuťka, Sagan (82. Bukovčan) – Faško, Jurišta (61. Petruška), Šarudi (74. Korba) – Patzak (46. Ragan), Rusnák, Dikoš (C) (46. Žiga).
Zmiany: Petrúfka – Lami, Henyig, Kóša.
Trener: Marek Bažík
Polska U17: Piekutowski – Adamczyk, Orlikowski, Krzyżanowski – Kolanko (C), Sznaucner (55. Brzyski), Borys (55. Skoczylas), Rejczyk (66. Kądziołka), Wolski (72. Kurowski) – Tomczyk, Huras (72. Mikołajewski).
Zmiany: Holewiński – Szala, Gurgul.
Trener: Marcin Włodarski
Zmiany: Petrúfka – Lami, Henyig, Kóša.
Trener: Marek Bažík
Polska U17: Piekutowski – Adamczyk, Orlikowski, Krzyżanowski – Kolanko (C), Sznaucner (55. Brzyski), Borys (55. Skoczylas), Rejczyk (66. Kądziołka), Wolski (72. Kurowski) – Tomczyk, Huras (72. Mikołajewski).
Zmiany: Holewiński – Szala, Gurgul.
Trener: Marcin Włodarski
Sędziowie:
Sędzia główny: Mervan Bejtullahu (KOS).
Sędzia asystent 1: Fatmir Sekiraqa (KOS).
Sędzia asystent 2: Luís Costa (POR).
Sędzia techniczny: Helder Filipe (POR).
Widownia:
Adam Ka