Skra – Odra O. 1:1 (koniec) | Ruch – Wisła K. 2:0 (koniec) | Puszcza – Resovia 0:0 (koniec)
Skra Częstochowa
1:1 (0:1)
Odra Opole
Sobota 22.04.2023, 15:00 • Stolzle Stadion, Częstochowa • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

Diametralnie inna druga połowa – Skra zaczęła w pełni tego słowa grać w piłkę, Odra jakby trochę "wyschła". Finalnie mamy remis, nie zadowala on jednak żadnej ze stron. (16:50:45)

90+2

90+1
    Haluch po interwencji potrzebuje pomocy medycznej. Przerwa długo nie trwała – wracamy do gry.

90+1
    Piłkę meczową miał w polu karnym Odry Lukoszek, Haluch aby obronić ten strzał musiał zrobić niemalże szpagat!

90+1
    Faulowany w środku pola gry Pyrdoł odstawił ładny teatrzyk krzycząc, jakby miał złamaną nogę. Po gwizdku poleceniu od sędziego "wstawaj" posłuchał się, "ból" momentalnie ustąpił.

90
    Sędzia postanowił o doliczeniu przynajmniej dwóch minut.

90
    Pomagał sobie przy przyjęciu piłki w polu karnym Odry Kozłowski.

90
    Na spalonym został złapany zawodnik Odry.

89
    Zaczyna się spieszyć obu zespołom, zarówno Odra jak i Skra nie są zadowolone z remisu.

88
    Pyrdoł walczył o górną piłkę w okolicach linii środkowej – nieudanie ją zagrał na aut.

87
    Budowała swój atak pozycyjny Skra, Nocoń nieudanie zagrywa piłkę, która opuszcza plac gry.

86
    Skra gra na własnej połowie, Bursztyn wybija piłkę wprost pod nogi Klimka, który z ponad trzydziestu metrów decyduje się na uderzenie – nad poprzeczką.

85
    Rzut wolny dla Skry: piłkę w pole karne lewą nogą dośrodkowuje Lukoszek, zagranie zbyt wysokie – łapie piłkę Haluch.

84
    Podanie w pole karne do Kozłowskiego, jego strzał zablokowany.

83
    Kolejna szansa dla Skry, uderzenie Flaka minimalnie mija obręb bramki!

82
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego piłki w pole karne przez Lukoszka, piłka mija wszystkich zawodników i Haluch był zmuszony do wyciągnięcia się, by wybić spadającą piłkę.

81
    Kozłowski dostaje podanie na połowie Skry, nieprzepisowo zatrzymuje go Pingot trzymając za koszulkę.

80
    Miejscowi spokojnie rozgrywają swój atak, Lukoszek dostaje długie podanie – pomagał sobie przy przyjęciu piłki ręką co szybko zauważył arbiter spotkania.

78
    Po bramce dla Skry sporo nerwowości pojawia się zarówno w grze, jak i na ławce rezerwowych wśród zawodników i sztabu Odry.