Śląsk II – Stomil 0:3 (koniec) | Siarka T. – Olimpia E. 1:0 (koniec) | Hutnik – Polkowice 3:1 (koniec)
Radunia – Garbarnia 0:2 (koniec) | Kotwica – Polonia W. 1:2 (koniec) | Wisła Pu. – Motor 1:0 (koniec)
Śląsk II Wrocław
0:3 (0:2)
Stomil Olsztyn
Sobota 22.04.2023, 13:00 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 28. kolejka

Na dziś to już wszystko. Dziękuję Państwu bardzo za wspólnie spędzony czas i przeżywanie piłkarskich emocji. Zachęcamy do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy, a ja żegnam się z Państwem do kolejnej relacji! (18:50:58)
    Olsztynianie mogą coraz poważniej myśleć o upragnionym powrocie na zaplecze PKO BP Ekstraklasy!

Stomil Olsztyn awansował na pozycję wicelidera po tym zwycięstwie 3:0 we Wrocławiu nad rezerwami miejscowego Śląska. Duma Warmii tym samym z niecierpliwością czeka na pojedynek liderującej Polonii Warszawa z trzecią Kotwicą Kołobrzeg. Z kolei wrocławianie ugrzęźli w strefie spadkowej piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2022/2023 i na 6 meczów przed końcem rozgrywek muszą oni drżeć o ligowy byt. W pełni zasłużony triumf biało-niebieskich nad ekipą gospodarzy.

90+3

90+2
    Ruszył jeszcze z piłką w kierunku pola karnego gospodarzy Sebastian Szypulski, ale szybko przechwytują to zagranie wrocławianie.
    90+1. Wszedł z ławki, po kilku minutach otrzymał żółty kartonik, a teraz podwyższył prowadzenie Stomilu na 3:0. To już trzecia bramka 18-letniego rezerwowego olsztyńskiej drużyny!

90
    Trzy minuty dorzucone przez arbitra głównego Artura Aluszyka z Barlinka do czasu tego starcia.

89
    Rzut wolny jeszcze na połowie przeciwnika rozgrywają wrocławianie w poszukiwaniu honorowego trafienia.

88
    "W górę serca OKS wygrał mecz..." – taka pieśni brzmi z sektora gości w którym zasiadają najwierniejsi fani olsztyńskiego Stomilu. Wynik tego meczu już raczej nie ulegnie zmianie.

87
    Gol dla Stomilu!
    Samobójcze trafienie zalicza MATEUSZ STAWNY.

Fatalnie zagranie na pole karne Ślaska II Wrocław wybijać próbuje stoper gospodarzy MATEUSZ STAWNY i pechowo trafia on w samo okienko własnej bramki, a nie miał szans na dobrą interwencję w tej stytuacji golkiper Oskar Mielcarz! 3:0 prowadzi ekipa z Warmii!

85
    I druga zmiana w ekipie Śląska II Wrocław:
    z grą żegna się na ten moment Mateusz Lisowski, a na murawę wbiega Aleksander Wołczek.

85
    Będzie podwójna roszada w szeregach Śląska II Wrocław:
    zbiega z murawy napastnik, który był dziś nieskuteczny Dawid Bałdyga, a na murawie pojawia się Miłosz Kurowski.

82
    Rzut wolny pod bramką Śląska II Wrocław, ale wybita piłka przez jednego z olsztynian po rozegraniu stałego fragmentu gry i mamy wznowienie przez Mielcarza.

80
    Ostatnia w tym starciu zmiana w drużynie Stomilu Olsztyn:
    kończy rywalizację w tym spotkaniu napastnik Piotr Kurbiel, a za niego na boisku pojawia się Brazylijczyk Werick Caetano.

80
    Jeszcze jedna podwójna zmiana w zespole Stomilu Olsztyn:
    plac gry opuszca kapitan przyjezdnych Karol Żwir, a na placu gry pojawia się z numerem "6" na koszulce Sebastian Szypulski.

78
    Ciągle swoje grają w tym meczu goście, którzy nie pokazują zbyt wiele, ale teraz zagrożenie jest o tyle duże, że gospodarze coraz mocniej pressują, a to zawsze może przynieść kłopoty olsztynianom.

77
    Jest też roszada w teamie Śląska II Wrocław:
    z boiska zbiega Przemysław Bargiel, a za niego wchodzi Robert Pisarczuk na ostatnie kilkanaście minut gry.