Garbarnia – Polonia W. 1:3 (koniec) | Motor – Radunia 3:1 (koniec) | KKS – Siarka T. 2:2 (koniec)
Pogoń Sdl. – Hutnik 0:0 (koniec) | Olimpia E. – Zagłębie II 0:1 (koniec) | Stomil – Wisła Pu. 0:3 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:3 (0:3)
Wisła Puławy
Sobota 13.05.2023, 19:45 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • 31. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (21:44:18)

Faule: 15:17.

Już w przerwie trener olsztynian przeprowadził dwie zmiany i szukał sposobu na poprawienie wyniku. Roszad po stronie Stomilu było więcej, ale żadna z nich nie pomogła w odrobieniu strat. Trafieni na samym początku meczu gospodarze byli coraz mocniej zrezygnowali i nie odpowiedzieli nawet golem kontaktowym. Wisła dowiozła korzystny wynik 3:0 do końca.
    Wysoka wygrana Wiślaków

90+5

90+3
    Do końca meczu nie tracą koncentracji podopieczni Mariusza Pawlaka.

90+1
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy:
    z boiska schodzi Ryszka, na boisku pojawia się Majewski.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku. Ile minut doliczy sędzia?

87
    Przekombinowane rozegranie w wykonaniu będącego na prowadzeniu zespołu, a całe zamieszanie na połowie przeciwnika zostało wyjaśnione chwytem przez jego bramkarza.

85
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem, a do zakończenia spotkania pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu.

82
    z boiska schodzi Banach, na boisku pojawia się Przywara.

81
    Jeszcze jeden zawodnik rezerwowy Wisły Puławy jest przygotowany do wbiegnięcia na boisko z ławki rezerwowych.

79
    Marcin Ryszka musi pogodzić się z napomnieniem żółtą kartką po jego przewinieniu.

77
    Widać zniechęcenie i rozczarowanie po stronie olsztynian.

75
    Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74
    Łukasz Wiech napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

73
    I mamy pierwsze roszady personalne zaproponowane przez szkoleniowca gości. Nowa energia na murawie.

Gole: 2. Paluchowski, 7. Banach, 18. Paluchowski

Kartki:   21. Krawczun (OLS), 58. Sadowski (OLS) – 35. Skałecki (PUL), 74. Wiech (PUL), 79. Ryszka (PUL)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 11:3. Rzuty rożne: 9:3. Spalone: 0:0. Foule: 15:17.
    Stomil Olsztyn: Mądrzyk – Kośmicki, Sadowski, Waleńcik, Wójcik, Karlikowski (46. Maćkowiak), Shibata, Spychała (46. Stromecki), Żwir, Krawczun (62. Szypulski), Kurbiel (62. Caetano).

Zmiany: Syldatk – Szabaciuk, Kuban, Kalisz, Maćkowiak, Stromecki, Szypulski, Caetano, Florek.

Trener: Szymon Grabowski

Wisła Puławy: Zieliński – Błyszko, Kona, Ryszka (90. Majewski), Wiech, Czajkowski, Cheba, Skałecki (71. Kołtański), Banach (82. Przywara), Paluchowski, Klichowicz (71. Kargulewicz).

Zmiany: Sapielak – Majewski, Wlaźlik, Janicki, Gvozdenović, Kołtański, Przywara, Kargulewicz.

Trener: Mariusz Pawlak

Sędziowie: Radosław Trochimiuk (Ciechanów)