SC Magdeburg – Industria pl 30:29 (po dogrywce)
koniec po dogrywce
SC Magdeburg
30:29 (13:15)
Industria Kielce
Niedziela 18.06.2023, 18:00 • Lanxess Arena, Kolonia • Liga Mistrzów - Final Four • Finał

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:14:33)

SC Magdeburg najlepszym klubem Ligi Mistrzów. Niemiecka drużyna zapewniła sobie zdobycie trofeum w dogrywce. Niestety, gra Barlinek Industria Kielce wyglądała gorzej im dłużej trwał finał.

70
    Druga połowa dogrywki skończona. (30:29)

70
    Przedłuża się to wszystko z powodu marszu sędziów do monitora. Wideo weryfikacja. (30:29)

70
    Pozostało zaledwie kilkanaście sekund na doprowadzenie do rzutów karnych. (30:29)

70
    Ostrzeżenie o grze pasywnej dla Magdeburga. (30:29)
    69
    Nicolas Tournat poradził sobie w gąszczu przeciwników po delikatnym podaniu Alexa Dujszebajewa. (30:29)

68
    Natychmiast potrzeba odpowiedzi podopiecznych Tałanta Dujszebajewa. (30:28)
    68
    Gisli Thorgeir Kristjansson musi brać na siebie odpowiedzialność za wynik i zrobił to. (30:28)
    67
    Daniel Dujszebajew rzucił gola po podaniu brata. (29:28)

67
    Zadrżał słupek w bramce kielczan. (28:27)

66
    Jest problem, tym bardziej, że Igor Karacić zgubił piłkę w ofensywie. (28:27)
    66
    Michael Damgaard Nielsen i już dwubramkowe prowadzenie niemieckiego zespołu. Bardzo dobre rozpoczęcie drugiej części dogrywki przez SC Magdeburg. (28:27)

66
    Dogrywka rozpoczęta. (28:27)

65
    Pierwsza połowa dogrywki skończona. (28:27)
    65
    Kay Smits trafił z rzutu karnego. W każdej następnej przerwie niemiecka drużyna coraz bliżej podniesienia trofeum. (28:27)

65
    Rzut karny w ostatniej sekundzie pierwszej części dogrywki z powodu faulu Tomasza Gębali. (27:27)
    64. Szymon SIĆKO - 27:27
    64
    Szymon Sićko efektownie rzucił na przełamanie dla Barlinek Industria Kielce. (27:27)