Korona – Chrobry 0:1 (koniec) | Lech P. – Slovan 1:3 (koniec) | Śląsk – Miedź 0:0 (koniec)
Widzew – Stal Rz. 4:2 (koniec) | Górnik Z. – Puszcza 1:3 (koniec) | Stal M. – Wisła K. 2:3 (koniec)
Arka – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Górnik Ł. – Motor 0:0 (poz.) | Widzew – Resovia 0:0 (koniec)
Zagłębie L. – Michalovce 3:0 (koniec) | Jagiellonia – Radomiak 2:1 (koniec) | Wisła Pł. – Slovan 0:2 (koniec)
Legia – Karabach 2:0 (koniec)
Korona Kielce
0:1 (0:1)
Chrobry Głogów
Sobota 01.07.2023, 11:00 • Opalenica • Mecze towarzyskie • Mecz towarzyski

Serdecznie dziękuję Państwu za wspólne emocjonowanie się pojedynkiem sparingowym Korony Kielce z Chrobrym Głogów. Na dziś to już wszystko jeśli chodzi o to starcie. Zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy i do następnego! (12:57:05)
    Pierwszoligowy Chrobry Głogów lepszy w tym towarzyskim starciu od ekstraklasowej Korony Kielce po jednym golu autorstwa Mikołaja Lebedyńskiego, który wrócił do gry w Głogowie!

90

84
    Zmiana w drużynie Chrobrego Głogów:
    zbiega z murawy Dawid Hanc, a na placu gry zameldował się na ostatnie minuty Mateusz Ozimek.

83
    Zmiana ze względu na uraz w zespole Korony Kielce:
    opuszcza plac gry kontuzjowany Dawid Błanik, a wraca do udziału w meczu Jakub Konstantyn.

78
    Jest też zmiana w Chrobrym Głogów:
    schodzi z boiska zawodnik testowany, a na murawie pojawia się Natan Malczuk.

76
    Kolejna roszada w szeregach Korony Kielce:
    kończy udział w meczu Jakub Konstantyn, a za niego wchodzi do gry Szymon Gałązka.

69
    Jest zmiana w drużynie Korony Kielce:
    boisko opuszcza Rafał Mamla, a na murawie pojawia się debiutujący nieoficjalnie w barwach "Koroniarzy" Xavier Dziekoński. Ta przerwa została też wykorzystana na uzupełnienie płynów przez zawodników obu ekip.
    60. Dziś w Opalenicy panują świetne warunki do gry w piłkę nożną!
    46. Podobnie zupełnie inna "11" wybiegła w szeregach Korony!
    46. W całkowicie odmienionym składzie w drugiej połowie grać będzie zespół z Głogowa!

46
    Trwa przerwa, a jak na razie prowadzi pierwszoligowy Chrobry Głógów w starciu z ekstraklasową Koroną Kielce na boisku w Opalenicy!

45

44
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI.

Tuż przed przerwą dość niespodziewany zwrot akcji i do siatki rywali trafia wracający do Chrobrego Głogów z ekstraklasowej Stali Mielec MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI, który jako pierwszy zdobywa gola w okresie przygotowawczym do sezonu 2022/2023!

38
    Coraz to bardziej zarysowuje się przewaga "Koroniarzy" w tym pojedynku. Chcą jeszcze przed zejściem na przerwę kielczanie wyjść na prowadzenie, choć jak wiadomo w meczach towarzyskich najważniejsze są założenia taktyczne, a końcowy wynik jest już nieco mniej ważny.
    22. Półmetek pierwszej połowy za nami, ale jak na razie bez goli w Kielcach!

1

Wyjściowe składy:

Korona Kielce: Forenc – Iskra, Kośmicki, Trojak (C), Briceag, Górski, Nono, Takáč, Czyżycki, Łukowski, Szulc.

Ławka rezerwowych: Dziekoński – Gałązka.

Trener: Kamil Kuzera.

Chrobry Głogów: Dybowski – zawodnik testowany, Zarówny, Bougaidis, Kolenc, Mandrysz, Tupaj, Steblecki, Bartlewicz, Górski, Lebedyński.

Trener: Marek Gołębiewski.

Adam Ka

Gole: 44. Lebedyński

Korona Kielce: I połowa: Forenc – Iskra, Kośmicki, Trojak (C), Briceag, Górski, Nono, Takáč, Czyżycki, Łukowski, Szulc.

II połowa: Mamla (69. Dziekoński) – Godinho, Malarczyk, Petrow, Polak, Błanik (83. Konstantyn), Deaconu, Strzeboński, Kucharczyk, Konstantyn (76. Gałązka), Szikawka.

Trener: Kamil Kuzera

Chrobry Głogów: I połowa: Dybowski – zawodnik testowany, Zarówny, Bougaidis, Kolenc, Mandrysz, Tupaj, Steblecki, Bartlewicz, Górski, Lebedyński.

II połowa: Węglarz – zawodnik testowany (78. Malczuk), Michalec, Bogusz, Pieczarka, Mucha, Kuzdra, Wolsztyński, Machaj, Hanc (84. Ozimek), Wojtyra.

Trener: Marek Gołębiewski