Korona – Chrobry 0:1 (koniec) | Lech P. – Slovan 1:3 (koniec) | Śląsk – Miedź 0:0 (koniec)
Widzew – Stal Rz. 4:2 (koniec) | Górnik Z. – Puszcza 1:3 (koniec) | Stal M. – Wisła K. 2:3 (koniec)
Arka – Chojniczanka 0:0 (koniec) | Górnik Ł. – Motor 0:0 (poz.) | Widzew – Resovia 0:0 (koniec)
Zagłębie L. – Michalovce 3:0 (koniec) | Jagiellonia – Radomiak 2:1 (koniec) | Wisła Pł. – Slovan 0:2 (koniec)
Legia – Karabach 2:0 (koniec)
Lech Poznań
1:3 (0:1)
Slovan Liberec
Sobota 01.07.2023, 11:00 • Boisko treningowe, Poznań • Mecze towarzyskie • Mecz towarzyski

Obie drużyny mogą kontynuować swoje letnie przygotowania do sezonu 2023/2024, a ja na dziś dziękuję Państwu za uwagę i zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Udanego weekendu! (12:52:29)
    Poznański Lech nie znalazł dziś sposobu na ogranie Slovana Liberec. To Czesi zwyciężają 3:1 na terenie przeciwnika i wracają do swojej Ojczyzny w znacznie lepszych humorach!

90

84
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki MICHAEL RABUŠIC.

Sprytnie czescy gracze rozegrali rzut wolny z prawej strony boiska na połowie Lecha Poznań. Piłka została podana lekko, ale dokładnie po ziemi do nabiegającego MICHAELA RABUŠICIA, który mocnym strzałem trafia na 3:1. Całkowicie zaskoczony między słupkami bramki "Kolejorza" Bartosz Mrozek był bez szans z uwagi na to, że pole widzenia zasłaniali mu liczni gracze Lecha i Slovana!

72
    Strzelcem bramki FILIP HORSKY.

Dobrze rozegrana akcja w polu karnym Lecha Poznań przez gości z Liberca. Zawodnik Slovana Milan Lexa wystawia jak na tacy piłkę na 11. metr do dobrze ustawionego i niedopilnowanego FILIPA HORSKY'EGO, a młody zawodnik bez problemu pokonuje golkipera poznańskiego Lecha i przyjezdni prowadzą 2:1!

59
    Zmiana w drużynie Slovan Liberec:
    z boiska schodzi Mohamed Doumbia, na boisku pojawia się Milan Lexa.

59
    z boiska schodzi Ľubomír Tupta, na boisku pojawia się Michael Rabušic.

59
    z boiska schodzi Jan Mikula, na boisku pojawia się Jakub Hudák.

59
    z boiska schodzi Amhad Ghali, na boisku pojawia się Ondřej Lehoczki.

59
    z boiska schodzi Matěj Chaluš, na boisku pojawia się Milan Govaers.

55
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki ALEKSANDER NADOLSKI.

Dobry atak odmłodzonego składu "Kolejorza" i Maksym Czekała obsługuje dobrym, otwierającym podaniem ALEKSANDRA NADOLSKIEGO, a ten wywiązuje się z całej sytuacji w pełni i zdobywa wyrównującego gola na 1:1 w starciu ze Slovanem Liberec!
    46. Poznaniacy w znacznie innym składzie niż w pierwszej części rywalizacji!

46
    z boiska schodzi Ivan Varfolomejev, na boisku pojawia się Tomáš Polyák.

46
    z boiska schodzi Luka Kulenović, na boisku pojawia się Filip Horský.

46
    z boiska schodzi Christian Frýdek, na boisku pojawia się Denis Višinský.

46
    z boiska schodzi Olivier Vliegen, na boisku pojawia się Hugo Jan Bačkovský.

46
    Po pierwszej połowie prowadzenie Czechów z Liberca 1:0!

45

Adam Ka

Gole: 55. Nadolski – 34. Chaluš, 72. Horský, 84. Rabušic

Lech Poznań: I połowa: Bednarek – Pereira, Czerwiński, Milić, Kukułka – Ba Loua, Murawski (C), Dziuba, Wilak – Amaral – Sobiech.

II połowa: Mrozek – Borowski, Tomaszewski, Tudruj, Gurgul – Wolski, Dudek, Czekała, Pietrzak – Nadolski – Pacławski.

Trener: John van den Brom

Slovan Liberec: Vliegen (46. Bačkovský) – Chaluš (59. Govaers), Prebsl, Pourzitidis, Mikula (C) (59. Hudák), Varfolomejev (46. Polyák), Doumbia (59. Lexa), Frýdek (46. Višinský), Ghali (59. Lehoczki), Tupta (59. Rabušic), Kulenović (46. Horský).

Trener: Luboš Kozel

Sędzia główny: Szymon Lizak (Poznań)