Znicz – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Wisła Pł. – Lechia 1:1 (koniec)
Wisła Płock
1:1 (0:1)
Lechia Gdańsk
Piątek 04.08.2023, 20:30 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • Fortuna 1 Liga • Runda 3

Koniec! Remis! Wisła dominowała przez większość spotkania, ale pod koniec meczu to Lechia miała swoje okazje i mogła przechylić szalę wygranej na swoją korzyść! (22:32:23)

90+8

90+7
    Żółta kartka dla zespołu Wisła Płock (Lesniak).

90+5
    Coś niesamowitego! Piłka spada pod nogami Fernandeza w polu karnym, ale ten potyka się o piłkę i traci panowanie nad nią!

90+4
    Wiślacy lekko się otworzyli, Lechia ostatnimi czasy ma więcej akcji bramkowych!

90+2
    Świetne zagranie Fernandeza w pole kanre w kierunku wpadającego Zjawińskiego, ten uderza wślizgiem, ale kapitalnie broni Kamiński!

90+1
    Arbiter dorzuca 7 minut.

90
    Kałąhur z lewej strony boiska w pole karne na wpadającego Zjawińskiego, ale ten źle przyjmuje piłkę.

88
    Bugaj z prawej strony w kontrze przed bramkę, ale gospodarze oddalają zagrożenie.

87
    Gospodarze jeszcze nie rezygnują. Wciąż są na połowie rywala, jak nie z lewej to z prawej strony.

85
    Wiślacy nadal w natarciu, ale defensywa Lechii jest jak twierdza nie do przejścia! Zostało nieco ponad 5 minut regulaminowego czasu gry!

82
    Biegański decyduje się na kolejną próbę z dystansu, ale ponownie niecelnie.

81
    Groźnie! Luis Fernandez uwalnia się spod opieki rywala na 25 metrze, decyduje się na strzał, ale trafia wprost w ręce Kamińskiego!

80
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk:
    z boiska schodzi Conrado, na boisku pojawia się Sezonienko.

80
    Zmiana w drużynie Wisła Płock:
    z boiska schodzi Srecković, na boisku pojawia się Cielemięcki.

79
    Do wejścia na murawę szykuje się Sezonienko.

77
    Lechia zamknięta na własnej połowie, Wiślacy nie pozwalają na zbyt wiele rywalom!

76
    Dobre dośrodkowanie w pole karne gości, gdzie jednak piłka szczęśliwie trafia w Kałahura i wpada w ręce golkipera Lechii!

74
    Wiślacy nadal w natarciu, gospodarze przeważają. Teraz wywalczyli korner!

Piotr Grabowski

Gole: 46. Janus – 37. Fernandez

Kartki:   63. Szymański (PLO), 90+7. Lesniak (PLO) – 64. Fernandez (LGD), 68. Zhelizko (LGD)

Wisła Płock: Kamiński – Niepsuj (53. Biernat), Szymański (66. Drapiński), Czajka, Hiszpański (46. Janus), Lesniak, Spremo, Gerbowski, Szwoch, Srecković (80. Cielemiecki), Sekulski
    Zmiany: Biernat, Chrzanowski, Cielemięcki, Drapiński, Gradecki, Janus, Strózik, Szczutowski, Witek

Lechia Gdańsk: Sarnavskiy – Brzęk (65. Bugaj), Neugebauer, Zhelizko, Kałąhur, Biegański, Kapić, Conrado (80. Sezonienko), Fernandez, Piła, Zjawiński
    Zmiany: Bajko, Borkowski, Bugaj, Kałduński, Kardas, Lemka, Mikułko, Poznański, Sezonienko, Sypek