Radunia Stężyca
5:1 (2:1)
Olimpia Grudziądz
Sobota 09.09.2023, 15:452. Liga • 8. kolejka
    Pogrom w meczu w Steżycy. Radunia mimo tego, że przegrywała już w 2. minucie 0:1, odwróciła losy meczu i pewnie pokonała Olimpię Grudziądz 5:1. Wejście smoka Michała Biskupa, który w niewiele ponad 30 minut zaliczył hat-tricka!

90+7
    Koniec meczu. (17:47:13)

90+6
    Poradzili sobie z zagrożeniem gospodarze.

90+6
    Jeszcze jeden rzut rożny dla zawodników z Grudziądza.

90+5
    Rzut rożny dla gości.

90+4
    Kolejna próba strzału na bramkę gości. Tym razem piłka minęła słupek bramki.

90+3
    Zmiana w drużynie Radunia Stężyca:
    z boiska schodzi Kacper Czajkowski, na boisku pojawia się Maciej Dampc.
    90+2. BISKUP - 5:1

90+2
    Gol dla Radunii!

Hat-trick MICHAŁA BISKUPA! Kasprzak poradził sobie na lewym skrzydle z Papikynanem, dograł do kolegi, a jemu nie pozostało już nic innego jak dostawić stopę!

90+2
    Zablokowane uderzenie Gutowskiego zza pola karnego.

90+1
    Sześć minut dłużej potrwa mecz w Stężycy.
    90. BISKUP - 4:1

90

Kropka nad "i" postawiona w Stężycy! Do dośrodkowania z lewej strony dopadł MICHAŁ BISKUP i w pierwszej próbie głową uderzył w Olszewskiego, lecz dobitka była już bezbłędna!

89
    z boiska schodzi Mateusz Kuzimski, na boisku pojawia się Patryk Mularczyk.

88
    Na spalonym znalazł się Winsztal.

87
    Tym razem zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Kuzimskiego. Z piątego metra rozpocznie Olszewski.

86
    Olbrzymie zamieszanie w polu karnym ekipy ze Stężycy. Ostatecznie piłka znalazła się pod nogami Winsztala, a jego uderzenie z ok. 15 metrów było zbyt słabe, aby wylądować w siatce.

85
    Przeciągnięte dośrodkowanie. Wznowi grę Tułowiecki.

Adrian Somorowski

Gole: 5. Płotka, 39. Kuzimski, 61. Biskup, 90. Biskup, 90+2. Biskup – 2. Sikorski

Kartki:   38. Płotka (STZ), 84. Biskup (STZ) – 73. Chernii (OLG)

Radunia Stężyca: Tułowiecki – Kwiatkowski, Dejewski, Bogusławski, Straus – Kasprzak, Czajkowski (90+3' Dampc) – Łuczak (59' Bashlai), Bartkowiak (59' Biskup), Płotka – Kuzimski (89' Mularczyk)

Zmiany: Odyjewski, Rajski, Furman

Trener: Szymon Hartman

Olimpia Grudziądz: A.Olszewski – Sikorski, Rozgoniuc, Kostkowski, Warcholak – Vu Thanh (72' Rychert), Pałaszewski (63' Papikyan) – Bonikowski (63' Jarzec), Frelek (77' Sopoćko), Gutowski – Chernii (77' Winsztal)

Zmiany: Górski, S.Olszewski, Cabrera, Kurowski

Trener: Dominik Czajka

Sędzia główny: Damian Krumplewski (Mrągowo)