Azerbejdżan – Belgia | 0:1 (koniec) | | | Ukraina – Anglia | 1:1 (koniec) | | | Estonia – Szwecja | 0:5 (koniec) |
Andora – Białoruś | 0:0 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Włochy | 1:1 (koniec) | | | Kosowo – Szwajcaria | 2:2 (koniec) |
Rumunia – Izrael | 1:1 (koniec) |
Niemcy – Japonia | 1:4 (koniec) |
Radunia – Olimpia G. | 5:1 (koniec) |
Polska – Arabia Saud. | 4:0 (koniec) |
Adrian Somorowski
Gole:
5. Płotka, 39. Kuzimski, 61. Biskup, 90. Biskup, 90+2. Biskup – 2. Sikorski
Sędziowie:
Sędzia główny: Damian Krumplewski (Mrągowo)
Sędzia asystent 1: Krystian Mucha
Sędzia asystent 2: Andrzej Jerszewski
Sędzia techniczny: Marcin Szczerbowicz
Widownia:
Kartki: 38. Płotka (STZ), 84. Biskup (STZ) – 73. Chernii (OLG)
Spudłowany karny!:
Radunia Stężyca:
Tułowiecki – Kwiatkowski, Dejewski, Bogusławski, Straus – Kasprzak, Czajkowski (90+3' Dampc) – Łuczak (59' Bashlai), Bartkowiak (59' Biskup), Płotka – Kuzimski (89' Mularczyk)
Zmiany: Odyjewski, Rajski, Furman
Trener: Szymon Hartman
Olimpia Grudziądz: A.Olszewski – Sikorski, Rozgoniuc, Kostkowski, Warcholak – Vu Thanh (72' Rychert), Pałaszewski (63' Papikyan) – Bonikowski (63' Jarzec), Frelek (77' Sopoćko), Gutowski – Chernii (77' Winsztal)
Zmiany: Górski, S.Olszewski, Cabrera, Kurowski
Trener: Dominik Czajka
Zmiany: Odyjewski, Rajski, Furman
Trener: Szymon Hartman
Olimpia Grudziądz: A.Olszewski – Sikorski, Rozgoniuc, Kostkowski, Warcholak – Vu Thanh (72' Rychert), Pałaszewski (63' Papikyan) – Bonikowski (63' Jarzec), Frelek (77' Sopoćko), Gutowski – Chernii (77' Winsztal)
Zmiany: Górski, S.Olszewski, Cabrera, Kurowski
Trener: Dominik Czajka
Sędziowie:
Sędzia główny: Damian Krumplewski (Mrągowo)
Sędzia asystent 1: Krystian Mucha
Sędzia asystent 2: Andrzej Jerszewski
Sędzia techniczny: Marcin Szczerbowicz
Widownia:
Radunia Stężyca: Tułowiecki – Kwiatkowski, Dejewski, Bogusławski, Straus – Kasprzak, Czajkowski – Łuczak, Bartkowiak, Płotka – Kuzimski
Rezerwowi: Odyjewski, Rajski, Bashlai, Dampc, Furman, Mularczyk, Biskup
Trenér: Szymon Hartman
Olimpia Grudziądz: A.Olszewski – Sikorski, Rozgoniuc, Kostkowski, Warcholak – Vu Thanh, Pałaszewski – Bonikowski, Frelek, Gutowski – Chernii
Rezerwowi: Górski, Sopoćko, S.Olszewski, Rychert, Jarzec, Papikyan, Winsztal, Cabrera, Kurowski
Trenér: Dominik Czajka
Sędziowie:
Sędzia główny: Damian Krumplewski (Mrągowo)
Sędzia asystent 1: Krystian Mucha
Sędzia asystent 2: Andrzej Jerszewski
Sędzia techniczny: Marcin Szczerbowicz.
Najwyżej w polu karnym wyskoczył do piłki OSKAR SIKORSKI i głową pokonał Tułowieckiego!
Ależ szybka odpowiedź gospodarzy! Po centrze z prawej strony najprzytomniej w szesnastce zachował się ADAM PŁOTKA i mamy wyrównanie!
Kapitalna, kombinacyjna akcja gospodarzy. Olszewski odbija uderzenie Łuczaka zza pola karnego lecz przy dobitce MATEUSZA KUZIMSKIEGO był już bezradny!
z boiska schodzi Wojciech Łuczak, na boisku pojawia się Dmytro Bashlai.
z boiska schodzi Bartosz Bartkowiak, na boisku pojawia się Michał Biskup.
Mocne, płaskie uderzenie Kuzimskiego po dalszym słupku Kuzimskiego odbija Olszewski, a do dobitki dopadł MICHAŁ BISKUP i po dwóch minutach od wejścia zapisuje się na liście strzelców.
z boiska schodzi Jan Bonikowski, na boisku pojawia się Kacper Jarzec.
z boiska schodzi Pałaszewski, na boisku pojawia się Papikyan.
z boiska schodzi Damian Vu Thanh, na boisku pojawia się Kacper Rychert.
z boiska schodzi Dominik Frelek, na boisku pojawia się Mateusz Sopoćko.
z boiska schodzi Konstantyn Chernii, na boisku pojawia się Patryk Winsztal.
z boiska schodzi Mateusz Kuzimski, na boisku pojawia się Patryk Mularczyk.
Kropka nad "i" postawiona w Stężycy! Do dośrodkowania z lewej strony dopadł MICHAŁ BISKUP i w pierwszej próbie głową uderzył w Olszewskiego, lecz dobitka była już bezbłędna!
Hat-trick MICHAŁA BISKUPA! Kasprzak poradził sobie na lewym skrzydle z Papikynanem, dograł do kolegi, a jemu nie pozostało już nic innego jak dostawić stopę!
z boiska schodzi Kacper Czajkowski, na boisku pojawia się Maciej Dampc.