Resovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Motor – Wisła K. 1:4 (koniec) | Chrobry – Arka 1:0 (koniec)
Resovia
1:1 (1:1)
Polonia Warszawa
Sobota 23.09.2023, 15:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:01:33)

Posiadanie piłki: 51% : 49%.
    Strzały na bramkę: 8:2.
    Strzały niecelne: 4:4.
    Rzuty rożne: 7:5.
    Spalone: 5:3.
    Faule: 15:16.

Po przerwie działo się mniej niż w pierwszej połowie, nawet doliczonych minut było mniej niż przed przerwą. Trenerzy starali się pomóc drużynom w rozstrzygnięciu meczu zmianami personalnymi, ale stanęło na całkiem sprawiedliwym remisie 1:1.

90+4

90+3
    Zbigniew Wojciechowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+2
    Ostatnie szanse na wpakowanie piłki do bramki przeciwnika już w doliczonych minutach.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Ile minut doliczy tym razem sędzia?

88
    Przewinienie na starającym się wprowadzić piłkę wysoko do grania zawodniku Resovii.

87
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa:
    z boiska schodzi Ochrończuk, na boisku pojawia się Marciniec.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu, muszą ryzykować piłkarze.

84
    Jeszcze rzeszowianie mieli możliwość zaskoczenia przeciwnika swoim rozegraniem rzutu rożnego.

83
    Groźne podejście Resovii i ta akcja zakończyła się celnym uderzeniem, jednak piłka nie zaskoczyła przygotowanego Mateusza Kuchty.

80
    Szukają rozwiązań szkoleniowcy, ale jak widać po wyniku, nie przynosi się to specjalnego efektu.

79
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Adamski, na boisku pojawia się Lampereur.

79
    z boiska schodzi Ibe-Torti, na boisku pojawia się Bąk.

77
    Kolejny desant zawodników z ławek rezerwowych po obu stronach boiska.

75
    z boiska schodzi Urynowicz, na boisku pojawia się Mazek.

Gole: 45. Mikulec (kar.) – 19. Kluska

Kartki:   90+3. Wojciechowski (PLW)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 5:3. Foule: 15:16.
    Resovia: Pindroch – Bondarenko, Mikulec, Ibe-Torti (79. Bąk), Łyszczarz (65. Eizenchart), Urynowicz, Adamski (79. Lampereur), Tomal, Osyra, Ciepiela, Kanach.

Zmiany: Gliwa – Mazek, Bąk, Lampereur, Eizenchart, Zastawny, Mikrut.

Trener: Mirosław Hajdo

Polonia Warszawa: Kuchta – Grudniewski, Majsterek, Kołodziejski, Zawistowski (64. Pawłowski), Ochrończuk (87. Marciniec), Koton, Biedrzycki, Kluska (64. Michalski), Tomczyk, Kobusiński.

Zmiany: Lemanowicz – Wojciechowski, Wełna, Bajdur, Ł. Piątek, J. Piątek, Pawłowski, Marciniec, Michalski.

Trener: Rafał Smalec

Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork)