Resovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Motor – Wisła K. 1:4 (koniec) | Chrobry – Arka 1:0 (koniec)
Resovia
1:1 (1:1)
Polonia Warszawa
Sobota 23.09.2023, 15:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

45
    Gol dla Resovii!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa RAFAŁ MIKULEC.

Resovia doprowadziła do remisu jeszcze w pierwszej połowie. Rafał Mikulec nie pozwolił sobie na zmarnowanie rzutu karnego. Konfrontacja rozpoczyna się od początku!

19
    Gol dla Polonii W.!
    Strzelcem bramki MARCIN KLUSKA.

Polonia Warszawa przyjechała naładowana energią do Rzeszowa i atakowała częściej na początku meczu. Na efekt nie trzeba było czekać zdecydowanie dłużej niż kwadrans. Po strzale Marcina Kluski w 19. minucie beniaminek jest na prowadzeniu 1:0.

Gole: 45. Mikulec (kar.) – 19. Kluska

Kartki:   90+3. Wojciechowski (PLW)

Posiadanie piłki: 51 % : 49 %.
    Strzały celne: 8:2. Strzały niecelne: 4:4. Rzuty rożne: 7:5. Spalone: 5:3. Foule: 15:16.
    Resovia: Pindroch – Bondarenko, Mikulec, Ibe-Torti (79. Bąk), Łyszczarz (65. Eizenchart), Urynowicz, Adamski (79. Lampereur), Tomal, Osyra, Ciepiela, Kanach.

Zmiany: Gliwa – Mazek, Bąk, Lampereur, Eizenchart, Zastawny, Mikrut.

Trener: Mirosław Hajdo

Polonia Warszawa: Kuchta – Grudniewski, Majsterek, Kołodziejski, Zawistowski (64. Pawłowski), Ochrończuk (87. Marciniec), Koton, Biedrzycki, Kluska (64. Michalski), Tomczyk, Kobusiński.

Zmiany: Lemanowicz – Wojciechowski, Wełna, Bajdur, Ł. Piątek, J. Piątek, Pawłowski, Marciniec, Michalski.

Trener: Rafał Smalec

Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork)