Jagiellonia II – Korona 1:2 (koniec) | Wieczysta – Piast 0:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Podbeskidzie II 1:3 (koniec)
Start – Zawisza 0:4 (koniec) | Wisła Pu. – Chrobry 3:1 (koniec) | Concordia – Widzew 0:4 (koniec)
Miedź – Arka 0:2 (koniec) | Motor – Puszcza 0:1 (koniec) | KKS – ŁKS 2:3 (koniec)
Odra O. – Stal M. 1:2 (koniec) | Skra – Polonia W. 2:3 (po dogrywce) | Jagiellonia – Śląsk 2:0 (koniec)
Odra Opole
1:2 (0:2)
Stal Mielec
Wtorek 26.09.2023, 18:30 • Stadion Miejski, Opole • Fortuna Puchar Polski

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Odra Opole: Kalinowski – Żemło, Piroch, W. Kamiński, Mikinc, Czapliński, Purzycki, Szrek, Antczak, Pikk, Galan

Rezerwowi: Burta, Niziołek, Hebel, Urbańczyk, Spychała, M. Kamiński, Surzyn, Wróbel, Sula

Stal Mielec: Jałocha – Ehmann, Leandro, Domański, Wołkowicz, Guillaumier, Matras, Santos, Jaunzens, Stępień, Meriluoto

Rezerwowi: Dudek, Esselink, Hinokio, Szkuryn, Wlazło, Trąbka, Getinger, Wolsztyński, Rozwadowski.

1

1
    Gol dla Stali Mielec!
    Tuż po wznowieniu gry ruszyli do ataku goście i wskutek błędu opolan z bliskiej odległości piłkę do bramki pakuje KAI MERILUOTO!

10
    Pierwsze dziesięć minut spotkania za nami. Gospodarze częściej są w ataku, ale brakuje im dokładności w rozegraniu akcji pod bramką rywala.

15
    Mecz się uspokoił i gra przeniosła się do środkowej strefy boiska. Obie drużyny naprzemiennie przejmują piłkę, ale nie potrafią się przy niej dłużej utrzymać.

25
    W ostatnich dziesięciu minut obie drużyny stworzyły sobie po jednej sytuacji do zdobycia bramki, zabrakło jednak wykończenia. W Opolu nadal 0:1.

32
    Samobójcze trafienie zalicza DAWID CZAPLIŃSKI, który niefortunnie odbija piłkę głową po kornerze przyjezdnych!

38
    Żółta kartka dla Marco Ehmanna.

40
    Pięć minut do końca pierwszej połowy. Ostatnie minuty na murawie w Opolu spokojniejsze.

45

Pierwsza odsłona była wyrównana, ale mielczanie są dzisiaj stroną skuteczniejszą i dlatego prowadzą.

46

46
    Zmiana w drużynie Odra Opole:
    z boiska schodzi Mikinc, na boisku pojawia się Sula.

46
    schodzi W. Kamiński, na boisku pojawia się Urbańczyk.

49
    Żółta kartka dla Mathew Guillaumiera.

55
    Gol dla Odry!
    Ładna akcja w wykonaniu opolan. Piłka chodziła jak po sznurku a na koniec dośrodkowanie z prawego skrzydła ładnym uderzeniem głową zamknął BORJA GALAN!

62
    Zmiana w drużynie Stal Mielec:
    z boiska schodzi Santos, na boisku pojawia się Hinokio.

62
    schodzi Jaunzens, na boisku pojawia się Wlazło.

66
    Żółta kartka dla Koki Hinokio.

70
    Gospodarze dążą do wyrównania, ale póki co bez efektu. Zostało im 20 minut.

75
    schodzi Domański, na boisku pojawia się Wolsztyński.

75
    schodzi Meriluoto, na boisku pojawia się Trąbka.

79
    z boiska schodzi Czapliński, na boisku pojawia się Hebel.

79
    z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Surzyn.

80
    Ostatnie dziesięć minut spotkania przed nami o ile nie dojdzie do wyrównania. Aktualnie przy piłce znajduje się Stal i nie pozwala na wiele rywalowi, któremu wyraźnie się już śpieszy.