Hutnik – Chojniczanka 0:2 (koniec) | Sandecja – KKS 0:2 (koniec) | Lech II P. – ŁKS II 0:3 (koniec)
Olimpia E. – Stal S. W. 0:0 (koniec) | Skra – Jastrzębie 0:0 (koniec)
Olimpia Elbląg
0:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 30.09.2023, 17:30 • Stadion Miejski, Elbląg • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje.

Nie widać entuzjazmu bezpośrednio po ostatnim gwizdku w obu obozach.

Posiadanie piłki: 55% : 45%.
    Strzały na bramkę: 2:3.
    Strzały niecelne: 5:5.
    Rzuty rożne: 4:8.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 25:18.

Nie było to spotkanie, które przejdzie do historii polskiego futbolu. Bezbramkowe nieco ponad 90 minut i stanęło na podziale punktów.

90+4

90+3
    Olimpia Elbląg chyba zmarnowała ostatnią szansę na pokonanie w tym meczu Mikołaja Smyłka.

90+2
    Dośrodkowanie na aferę i poradzili sobie z nim stalowowolanie.

90+1
    Próbują do końca ambitni podopieczni Przemysława Gomułki.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Ile minut doliczy Patryk Gryckiewicz?

88
    Olimpia Elbląg nie godzi się z bezbramkowym wynikiem i spędza dużo czasu na połowie przeciwnika.

Coraz mniej czasu na zdobycie decydującego gola.

86
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola:
    z boiska schodzi Oko, na boisku pojawia się Furtak.

85
    Niebezpiecznie gospodarze, jednak ich akcja zakończyła się ostatecznie niecelnym strzałem. Nie przymierzyli w bramkę strzeżoną przez Mikołaja Smyłka!

84
    Szukał napastnik miejsca do oddania uderzenia zza pola karnego. Ciasno ustawieni jednak broniący przeciwnicy nie pozwolili na zatrudnienie bramkarza, a co dopiero pomyśleć o jego pokonaniu.

82
    Elblążanie od rzutu wolnego blisko narożnika pola karnego przeciwnika. Dogodna pozycja do wykonania dośrodkowania.

80
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg:
    z boiska schodzi Filipczyk, na boisku pojawia się Stefaniak.

80
    z boiska schodzi Sienkiewicz, na boisku pojawia się Stefaniak.

Gole:

Kartki:   8. Jóźwicki (OLE) – 43. Pioterczak (SSW)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 5:5. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 1:2. Foule: 25:18.
    Olimpia Elbląg: Witan – Szczudliński, Bartoś (65. Mruk), Jóźwicki (65. Żak), Sienkiewicz (80. Stefaniak), Famulak (65. Jacenko), Kuczałek, Jakubczyk, Spychała, Kozera, Filipczyk (80. Łabecki).

Zmiany: Łęgowski – Łaszak, Kardyś, Stefaniak, Żak, Łabecki, Mruk, Jacenko, Wierzba.

Trener: Przemysław Gomułka

Stal Stalowa Wola: Smyłek – Rogala, Oko (86. Furtak), Ziarko, Soszyński, Pioterczak (46. Chełmecki), Mydlarz (68. Wiktoruk), Górski (68. Maluga), Imiela, Klisiewicz (77. Iwao), Kowalski.

Zmiany: Przybek – Banach, Furtak, Seweryn, Maluga, Iwao, Sukiennicki, Chełmecki, Wiktoruk.

Trener: Ireneusz Pietrzykowski

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)