Miedź – Chrobry 1:1 (koniec) | Odra O. – GKS K. 1:0 (koniec) | Stal Rz. – Resovia 2:1 (koniec)
Stal Rzeszów
2:1 (1:0)
Resovia
Sobota 30.09.2023, 20:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • Fortuna 1 Liga • 10. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:12:55)

Posiadanie piłki: 55% : 45%.
    Strzały na bramkę: 8:5.
    Strzały niecelne: 7:5.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 1:2.
    Faule: 12:15.

Maratońska konfrontacja zakończona szczęśliwie dla Stali Rzeszów. Podopieczni Marka Zuba zapewnili sobie w końcówce podstawowego czasu zwycięstwo 2:1 z Resovią.

90+10

90+7
    Rafał Mikulec napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90+5
    Resovia próbuje jeszcze ostatkami sił zdziałać cokolwiek na połowie przeciwnika, natomiast gospodarze są mocno zmobilizowani.

90+1
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Kanach, na boisku pojawia się Bąk.
    Ponownie prowadzenie Stali

90
    Doliczone dziewięć minut do podstawowego czasu.

89
    Bardzo mało czasu pozostało na reakcję Resovii.

88
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki ANDREJA PROKIĆ.

Stali pozostało jeszcze trochę czasu po wyrównaniu na potwierdzenie przewagi liczebnej golem. Tworzenie sytuacji podbramkowych nie przychodziło jej z łatwością, jednak ostatecznie zdobyła gola na 2:1. Andreja Prokić wykorzystał doświadczenie i pokonał Branislava Pindrocha strzałem w 88. minucie.

87
    Gra wznowiona przez Łukasza Szczecha.

86
    Kolejna wideo weryfikacja i dla odmiany zrobiło się bardzo gorąco gospodarzom.

85
    Bramkarz gospodarzy głośno dyryguje swoimi obrońcami i stara się ich zmobilizować do odparcia ataku rozgrywanego przez przeciwnika na obrzeżach pola karnego.

84
    Gospodarze na połowie przeciwnika, ale wcale nie jest im tak łatwo o kreowanie kolejnych sytuacji podbramkowych.

82
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Adler, na boisku pojawia się Jesus Diaz.
    To ostatnia bramka w meczu?

80
    Wymiana podań grających niezmiennie z przewagą jednego zawodnika w polu podopiecznych Mirosława Hajdy.

78
    Sędzia nie dostał najwyraźniej komunikatu na słuchawkę, który skłoniłby go do odwiedzenia monitora.

Gole: 41. Adler, 88. Prokić – 56. Kanach

Kartki:   36. Kądziołka (STL), 71. Góra (STL) – 19. Adamski (RES), 45+1. Łyszczarz (RES), 66. Ciepiela (RES), 90+7. Mikulec (RES)   45+9. Adamski (RES)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 8:5. Strzały niecelne: 7:5. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 1:2. Foule: 12:15.
    Stal Rzeszów: Wrąbel – Warczak, Kościelny, Oleksy, Wachowiak (58. Góra), Thill, Danielewicz, Kądziołka (58. Manolo), Łyczko (26. Kłos), Prokić, Adler (82. Jesus Diaz).

Zmiany: Bieszczad – Kłos, Manolo, Simcak, Góra, Pena, Jesus Diaz, Bukowski, Łysiak.

Trener: Marek Zub

Resovia: Pindroch – Bondarenko, Mikulec, Łyszczarz (68. Mazek), Urynowicz (52. Ibe-Torti), Adamski, Tomal, Eizenchart (46. Lempereur), Osyra, Ciepiela, Kanach (90. Bąk).

Zmiany: Gliwa – Ibe-Torti, Górski, Mazek, Bąk, Lempereur, Buchał, Zastawny, Mikrut.

Trener: Mirosław Hajdo

Sędziowie: Łukasz Szczech (Warszawa)