Polonia B. – Stomil 4:3 (koniec)
Polonia Bytom
4:3 (1:1)
Stomil Olsztyn
Poniedziałek 02.10.2023, 18:15 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 2. Liga • 11. kolejka

Dziękuję Państwu za wspólne przeżywanie emocji i razem spędzony czas. Zachęcam do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę miłego, poniedziałkowego wieczoru i wszystkiego dobrego. Do następnego! (20:15:43)
    Oglądaliśmy bardzo ciekawe starcie na zakończenie 11. serii gier piłkarskiej eWinner 2. Ligi sezonu 2023/2024. Polonia Bytom na swoim terenie przed własnymi kibicami pokonuje ostatecznie Stomil Olsztyn po pojedynku pełnym emocji i wielu zwrotów zdarzeń!

90+6

90+5
    Waleczni bytomianie do końca chcą mieć piłkę przy swoich nogach wymieniając podanie za podaniem pod bramką rywala. Za wszelką cenę chcą przewać tę grę rywali przyjezdni.

90+4
    Jeszcze w końcówce tego spotkania "zarobił" żółty kartonik na swoje konto czeski obrońca Stomilu Olsztyn Lukáš Kubáň. Mamy stały fragment gry w postaci rzutu wolnego dla gospodarzy.

90+3
    Groźnie jeszcze pod bramką gospodarzy. Uderzenie głową po dośrodkowaniu w kierunku Tomasza Bała, ale piłka ląduje na górnej siatce bramki Polonii.

90+3
    Chwilowo przerwana gra z uwagi na problemy mięśniowe Lucjana Zielińskiego, który dziś sporo się napracował na korzystny wynik dla bytomskiej Polonii.

90+2
    Jeszcze żółty kartonik dla Konrada Andrzejczaka z Polonii Bytom za nieprzepisowe zachowanie w postaci odkopnięcia piłki poza boisko.

90+2
    Ofsajd jednego z bytomian w ataku. Szybko wraca na własną połowę zespół Polonii, aby bronić tego korzystnego rezultatu na swoim terenie.

90+1
    Pięć minut doliczone przez krakowskiego arbitra głównego Roberta Marciniaka do regulaminowego czasu tej rywalizacji.

90
    Zmiana ostatniej szansy po stronie Stomilu Olsztyn:
    kończy grę w meczu kapitan Stomilu Bartosz Waleńcik, a pojawia się za niego Japończyk Yūdai Shinonaga.

89
    Niezbyt groźna wrzutka piłki na pole karne Polonii, gdzie futbolówkę przejął Filip Wójcik, ale dopuścił się on przewinienia w ofensywie.

88
    Po tym rzucie rożnym bez większego zagrożenia pod bramką Stomilu, gdzie pewnie chwyta piłkę w powietrzu Łukasz Jakubowski.

87
    Urywa się z piłką na prawej stronie pola karnego przeciwnika Dawid Krzemień i w końcu decyduje się na strzał, ale świetnie podbija to uderzenie golkiper Jakubowski. Róg dla niebiesko-czerwonych.

86
    Igor Ławrynowicz faulowany na swojej połowie boiska przez piłkarza olsztyńskiego Stomilu. Rzut wolny dla gospodarzy meczu.

85
    Gol dla Polonii!
    Strzelcem bramki KONRAD ANDRZEJCZAK.

Kolejny rezerwowy talizman w ekipie trenera Łukasza Tomczyka wpisuje się na listę strzelców i daje on prowadzenie Polonii Bytom 4:3. Wykorzystali dość szybko przewagę jednego zawodnika na murawie gospodarze. Dobrze o piłkę na prawej stronie boiska walczył Lucjan Zieliński, który zagrał do kolegi z zespołu, a ten zacentrował dochodzącą futbolówkę w pole karne Stomilu lewą nogą, a tam świetnie odnalazł się KONRAD ANDRZEJCZAK, który z bliska pakuje piłkę do bramki i tuż przed końcem bytomianie na prowadzeniu!

84
    Prosto w mur uderza z rzutu wolnego jeden z bytomian, a po chwili z około 14. metrów uderza wysoko nad poprzeczką Igor Ławrynowicz. Naciska Polonia!

84
    Szybka zmiana w teamie Stomilu Olsztyn:
    udział w meczu zakończył teraz Hubert Krawczun, a na boisku pojawia się Marcin Stromecki.

83
    Faulowany na 20. metrze od bramki rywali zawodnik z Bytomia, a co ciekawe dopuszcza się tego przewinienia obrońca Stomilu Igor Kośmicki, który ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę w tym pojedynku. Przyjezdni muszą sobie w końcówce tego starcia radzić o jednego zawodnika mniej, a gospodarze mają groźny stały fragment gry!

82
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF ROPSKI.

Zaledwie dziesięć minut wystarczyło rosłemu napastnikowi, aby po wejściu z ławki rezerwowych wpisać się na listę strzelców w tym spotkaniu. Centra za centrą, atak za atakiem Polonii i mamy trafienie na 3:3. Świetnie KRZYSZTOF ROPSKI wykorzystuje dośrodkowanie futbolówki z prawego skrzydła i głową pokonuje z bliskiej odległości bramkarza Stomilu Olsztyn!

80
    Dłuższy czas z piłką na połowie przeciwnika Polonia, która cierpliwie dąży i walczy o wyrównanie wyniku tego spotkania. Do końca rywalizacji 10. minut.

79
    Gorąco pod bramką Stomilu. Dośrodkowanie z prawej flanki boiska w ostatniej chwili wybijają w głąb pola obrońcy z Olsztyna.

78
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom:
    z boiska schodzi Tomasz Gajda, na boisku pojawia się Dawid Krzemień.

77
    Gol dla Stomilu!
    Strzelcem bramki MICHAŁ KARLIKOWSKI.

Co teraz zrobili bytomianie!? Po raz pierwszy w tym meczu na prowadzeniu olsztyński Stomil. Fatalna strafa futbolówki przez gospodarzy w ofensywnej akcji pod bramką rywali. Ruszają sprawnie z kontratakiem przyjezdni, a konkretenie urywa się z piłką MICHAŁ KARLIKOWSKI, który do samobójczego trafienia, asysty i swojego gola dokłada kolejną bramkę, ale tym razem jeszcze ważniejszą, bo dającą Stomilowi prowadzenie 3:2. Świetnie przymierzył i technicznym, a zarazem mocnym strzałem trafił w samo okienko. Co za mecz w Bytomiu!

76
    Środkowy obrońca Stomilu Olsztyn Igor Kośmicki ukarany żółtą kartką za faul na kontrze w środkowej strefie pola gry.

74
    Zacięta walka w środku pola. Jeden faul za drugim. Zarówno Stomil, jak i Polonia walczą do końca.

73
    Dopełnienie podwójnej roszady po stronie Polonii Bytom:
    opuszcza murawę Daniel Ściślak, a za niego na placu gry melduje się Filip Żagiel.

72
    Kolejne dwie zmiany w ekipie Polonii Bytom:
    z boiska schodzi napastnik Dawid Wolny, a na tej pozycji melduje się rosły gracz z numerem "9" Krzysztof Ropski.

70
    Ponad 20. minut gry jeszcze przed nami w tym ciekawym spotkaniu. Na trybunach coraz lepsza atmosfera, na tablicy wyników remis 2:2, a z obu stron akcja za akcję i walka o pełną pulę punktów.

69
    Starcie dwóch graczy w polu karnym Polonii, ale nie ma mowy o rzucie karnym. Chwilowo Stomil gra w "10", a piłkarze obecni na murawie egzekwują kolejny korner.

68
    Dla odmiany teraz po drugiej stronie boiska wywalczony korner przez "Stomilowców".

67
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Filip Laskowski, na boisku pojawia się Łukasz Szramowski.

67
    I jeszcze jedna roszada w drużynie Stomilu Olsztyn:
    z boiska schodzi Filip Laskowski, a za niego pojawia się Łukasz Szramowski.

67
    Kolejna zmiana po stronie Stomilu Olsztyn:
    murawę opuszcza Mateusz Drabiszczak, a z ławki rezerwowych wprowadzony na plac gry Radosław Tuleja.

67
    Trzy roszady pod rząd w zespole Stomilu Olsztyn:
    schodzi z boiska Piotr Kurbiel, a pojawia się w jego miejsce Tomasz Bała.

66
    Przeciągnięte dośrodkowanie przez Tomasza Gajdę z lewej flanki i mamy wznowienie gry z linii 5. metra przez bramkarza Stomilu Łukasza Jakubowskiego.

65
    Wysoka, ale przeciągnięta centra piłki z narożnika boiska na pole karne olsztynian i radzą sobie z tą akcją defensorzy Stomilu.

64
    Ponownie w ofensywnej akcji Zieliński, który wycofuje podanie do kolegi z zespołu, a ten przerzuca ciężar gry na prawą stronę. Po chwili w tym obszarze boiska wywalczony rzut rożny przez gospodarzy.

63
    Mógł dobrze zamknąć akcję na lewym słupku Lucjan Zieliński, ale nie dobiega do piłki zawodnik ofensywny bytomskiej Polonii, bo uprzedzają go przeciwnicy.

62
    Karlikowski dość niepodziewanie uderza z pierwszej piłki i prostego podbicia buta, ale jedynie w boczną siatkę bramki Polonii.

61
    Łamie pozycję z prawej strony w kierunku środka Andrzejczak, ale pomocnik zespołu gospodarzy znów nie dał rady zaskoczyć bramkarza Stomilu.

60
    Dyskutował jeszcze zbyt donośnie z arbitrem głównym Robertem Marciniakiem zawodnik bytomskiej Polonii Tomasz Gajda i on także ogląda żółty kartonik.

60
    Faulowany Dawid Wolny dość ostro przez Filipa Laskowskiego i zdobywca pierwszego w tym meczu gola dla Stomilu ukarany żółtą kartką.

58
    Róg dla gości z Olsztyna, ale nie wynika z tego żadne zagrożenie pod bramką gospodarzy.

57
    Centrostrzał w wykonaniu Konrada Andrzejczaka i pierwsza próba ze strony tego zawodnika zakończona udanym chwytem przez bramkarza Stomilu.

56
    Druga roszada w zespole Polonii Bytom:
    kończy udział w meczu Dominik Budzik, a zmienia go Łukasz Zejdler.

56
    Mamy podwójną zmianę w ekipie Polonii Bytom:
    opuszcza murawę kapitan gospodarzy Patryk Stefański, a na boisku pojawia się Konrad Andrzejczak.

55
    Zieliński na lewej stronie boiska z piłką podaje pod nogi Gajdy, ale ten traci posiadanie futbolówki na korzyść rywala.

54
    Lucjan Zieliński świetnie rozrzuca akcję na prawe skrzydło skąd skierowane zostało dośrodkowanie na dalszy słupek do Tomasza Gajdy, a ten uderza głową, ale trafia w obramowanie bramki gości!

53
    Udanie spod pressingu rywali wychodzą bytomianie, ale w ataku fatalnie myli się Igor Ławrynowicz, który bezpardonowo na wślizgu atakuje nogi rywala i jest żółty kartonik dla piłkarza Polonii Bytom.

51
    Akcja prawym skrzydłem Polonii w kierunku środka pola, gdzie z piłką odnajduje się Gajda i uderza, ale obok lewego słupka bramki Stomilu.

50
    Otworzyło się nam to spotkanie na początku drugiej części rywalizacji. Z obu stron szereg ataków, ależ nam się zrobiło widowisko!

49

Asysta, samobój, a teraz trafienie dla swojej drużyny. Akcja ofensywna gości z Olsztyna i na prawej flance dopada do piłki Filip Wójcik, który dośrodkowuje mocno podkręcając piłkę na dalszy słupek ta mija kilku bezradnych bytomian i trafia na drugą stronę pole karnego do dobrze ustawionego MICHAŁA KARLIKOWSKIEGO, który zamyka całą sytuację trafieniem do bramki. Jest wyrównanie i mamy 2:2 na obiekcie w Bytomiu!

46
    Samobójcze trafienie zalicza MICHAŁ KARLIKOWSKI.

Bardzo nakręcona była od początku tej drugiej połowy drużyna Stomilu Olsztyn i od razu zaatakowali goście, ale nadziali się na kontratak po przerwanej ich akcji, a od połowy boiska z futbolówką ruszył na bramkę przeciwnika mijając kilku rywali Dawid Wolny, który oddał strzał z trudnej pozycji, a piłka odbijając się od nogi MICHAŁA KARLIKOWSKIEGO zmyliła golkipera olsztynian i wpadła do siatki. Szybkie wyjście na prowadzenie gospodarzy 2:1!

46
    Druga połowa rozpoczęta przez przyjezdnych.
    Ciekawy mecz oglądamy w poniedziałkowy wieczór w Bytomiu, gdzie do przerwy na zakończenie 11. kolejki piłkarskiej eWinner 2. Ligi w sezonie 2023/2024 Polonia Bytom przed swoją publicznością remisuje jak na razie ze Stomilem Olsztyn 1:1!

45+2

45+1
    Coraz groźniej atakowali im bliżej końca połowy goście z Olsztyna aż w końcu wyprowadzili decydujący cios i to oni zdobyli gola do szatni, który może ich jeszcze bardziej napędzić do walki o pełną pulę punktów w Bytomiu.

45
    Sędzia główny z Krakowa Robert Marciniak dolicza do pierwszej części tej rywalizacji jedną minutę.

45
    Strzelcem bramki FILIP LASKOWSKI.

Świetnie zachował się na lewej stronie boiska tuż przy narożniku Michał Karlikowski, który celnie podał piłkę pod nogi FILIPA LASKOWSKIEGO, a pomocnik olsztyńskiego Stomilu natychmiast zabrał się z futbolówką w polu karnym rywali na ich bramkę i bez większego namysłu celnie, technicznym strzałem trafił w okienko bramki Polonii i tym samym w Bytomiu jest remis 1:1!

43
    Precyzyjna piłka zagrana prostopadle za linię olsztyńskiej defensywy w kierunku wychodzącego sam na sam z bramkarzem rywali kapitana Polonii Patryka Stefańskiego, ale uderza on prosto w Łukasza Jakubowskiego i jak się okazuje na pozycji spalonej był gracz z Bytomia!

42
    Szymon Jopek faulowany we własnym polu karnym przy próbie ataku Stomilu, który w końcówce chce jeszcze nacisnąć na przeciwnika.

41
    Nie dosięga piłki w powietrzu Wolny, któremu dostęp do piłki utrudniał znacznie niższy od niego Laskowski.

40
    Przerwany kontratak olsztynian przez faul rywala od tyłu ze strony Daniela Ściślaka i ukarany zawodnik Polonii Bytom żółtą kartką.

39
    Lepszy moment w grze Stomilu. Ponownie zakotłowało się w pobliżu bramki Polonii, ale jeszcze raz na posterunku pewny siebie w tej grze golkiper bytomskiej drużyny.

38
    Z piłką na lewej flance znalazł się teraz dobrze Michał Karlikowski, ale jego podanie po ziemi w pole karne szybko wybite przez bytomian. Mimo to dalej z futbolówką przy nodze są po tym zagraniu przyjezdni.

37
    Zdaniem krakowskiego arbitra Roberta Marciniaka faulował w ofensywnej akcji na lewej flance jednego z rywali czeski defensor olsztyńskiego Stomilu Lukáš Kubáň.

36
    Dośrodkowanie piłki z rzutu wolnego w pole karne bytomskiej Polonii, ae sprawnie wychodzą z futbolówką poza obręb własnej "11" gospodarze.

35
    Filip Laskowski mocno ucierpiał po starciu z Norbertem Radkiewiczem na prawej stronie boiska. Mamy więc chwilę przerwy w grze i rzut wolny dla podopiecznych trenera Janusza Bucholca.

34
    Nieudane rozegranie korneru przez Stomil i mają pretensje do arbitra przyjezdni, że należał im się kolejny róg jednak sędzia Marciniak jest odmiennego zdania.

33
    W końcu wywalczony rzut rożny przez Stomil. Czy goście wykorzystają tą jedną z nielicznych okazji pod bramką gospodarzy?

32
    Niedokładne podanie piłki w przód przez jednego z zawodników Stomilu Olsztyn i mamy przejęcie futbolówki przez golkipera bytomskiej Polonii.

31
    Kolejny korner dla bytomian. Po rozegraniu pierwszego z nich znów ratują się wybiciem futbolówki na aut bramkowy goście z Olsztyna.

30
    Pół godziny gry za nami, a w Bytomiu pewna gra gospodarzy i widoczna przewaga z ich strony nad rywalem Stomilem Olsztyn, który wyraźnie ma problemy z konstruowaniem ataków.

29
    Kolejne uderzenie z dystansu w tym meczu zalicza Gajda i ponownie piłka ocierając o jednego z przeciwników nieznacznie mija słupek bramki Stomilu, co zwiastuje rzut rożny dla Polonii.

28
    Z piłką w "11" gospodarzy znalazł się Hubert Krawczun, ale dzięki dobrej asekuracji ze strony obrońcy Polonii Michała Bedronka ze spokojem chwyta futbolówkę Eryk Mirus.

27
    Po rozegraniu autu centrował w pole karne Stomilu piłkę Radkiewicz, ale tę chwycił pewnie golkiper z Olsztyna Jakubowski.

26
    Centra z rzutu wolnego wybita przez jednego z piłkarzy Stomilu głową na aut boczny.

25
    Z kontratakiem ruszył Daniel Ściślak na prawej stronie, gdzie podał do Patryka Stefańskiego, a ten wywalczył rzut wolny po faulu Czecha Lukáša Kubáňa.

24
    Faul wracającego do defensywy Wolnego. Powalony na murawę zawodnik Stomilu Filip Wójcik. Rzut wolny dla olsztynian.

23
    Strzelcem bramki TOMASZ GAJDA.

Wypracowali gola zupełnie zasłużenie w tym meczu gospodarze. Fatalnie podawał piłkę krótko od własnej bramki golkiper Stomilu Łukasz Jakubowski w kierunku Czecha Michała Bezpalca, a ten został zaatakowany przez rywali i po szybkim rozegraniu z futbolówką na pozycji strzeleckiej znalazł się TOMASZ GAJDA, który oddał strzał po długim rogu i dał Polonii prowadzenie w tym meczu 1:0!

22
    Przeciągnął teraz centrę z lewego skrzydła Gajda i w efekcie futbolówka opuszcza boisko. Mamy więc wznowienie od bramki przez Jakubowskiego.

21
    Niecelna próba strzału na bramkę bytomskiej Polonii i wznawia rywalizację z linii 5. metra golkiper zespołu gospodarzy Eryk Mirus.

20
    Idealnie w tempo dośrodkowana piłka na pole karne Stomilu, gdzie czyhał już na oddanie strzału głową Zieliński, ale w ostatniej chwili uprzedza zamiary przeciwnika jeden z obrońców olsztyńskiego klubu.

19
    Po centrze piłki z narożnika boiska odgwizdany zostaje ofensywny faul jednego z piłkarzy Polonii.

18
    Świetna decyzja Tomasza Gajdy, który z lewej strony przyjmuje piłkę i odwraca się z nią bardzo sprawnie w kierunku bramki Stomilu, a następnie oddaje strzał, który z problemami odbija na aut bramkowy golkiper Stomilu Łukasz Jakubowski. Pierwsza taka groźna akcja i uderzenie ze strony gospodarzy. Teraz mamy korner dla Polonii!

17
    Coraz bardziej naciska Polonia w ofensywie na swojego rywala z Olsztyna, co prowokuje gości do coraz bardziej ryzykownych zagrań.

16
    Teraz dla odmiany naciskał zbyt bardzo Stefański na Kośmickiego i stoper Stomilu wychodzi z opałów będąc faulowanym.

15
    Fauluje przeciwnika w ofensywie Dawid Wolny. Zdaniem arbitra głównego napastnik Polonii za mocno pracował rękoma w ofensywie. Ucierpiał w tej rywalizacji Czech Lukáš Kubáň.

14
    Piłka zacentrowana przez jednego z graczy Stomilu pod bramkę gospodarzy, ale tam futbolówka wybita przez piłkarza Polonii i teraz goście będą rozgrywać rzut rożny po drugiej stronie placu gry.

13
    Świetne podanie Michała Karlikowskiego w kierunku wychodzącego na pozycję Piotra Kurbiela, ale z bliskiej odległości napastnik gości nie potrafił oddać chociażby celnego strzału, ale wywalczył on rzut rożny dla swojej drużyny.

12
    Sprytnie chciał wywalczyć rzut wolny Stefański po jego starciu bark w bark z Kośmicki, ale sędzia Robert Marciniak z Krakowa nie dał się nabrać na zachowanie kapitana gospodarzy i postanowił podjąć decyzję o przyznaniu Polonii rzutu rożnego.

11
    Czeski defensor Stomilu Olsztyn Michal Bezpalec fatalnie podaje piłkę przed własnym polem karnym pod nogi gracza Polonii Bytom Lucjana Zielińskiego, a ten obsługuje prostopadłym zagraniem Dawida Wolnego jednak nie nadążył za piłką napastnik ekipy gospodarzy.

10
    Dużo walki i determinacji po obu stronach od początku tego starcia, ale chyba za dużo taktycznych zagrań i zachowań w zespole Polonii i Stomilu, jak na razie. Mamy nadzieję, że to spotkanie z minuty na minutę będzie nabierać tempa.

9
    Seria wrzutek ze strony zawodników Polonii w kierunku pola karnego Stomilu, ale olsztynianie za każdym razem udanie oddalają zagrożenie wybijając piłkę poza własną "11".

8
    Na nieznacznym spalonym przyłapany Stefański. Rzut wolny rozegra teraz zespół z Olsztyna.
    7. Warto zerknąć jak prezentuje się z zewnątrz nowy, kameralny obiekt piłkarski w Bytomiu!

6
    Sprytnego zagrania piłki między nogami przeciwnika spróbował na prawym skrzydle kapitan Polonii Patryk Stefański, ale to podanie trafia do piłkarza Stomilu i to oni teraz posiadają futbolówkę.

5
    Oddalone zagrożenie przez bytomian spod własnej bramki po centrze z rzutu wolnego na ich pole karne.

4
    Faulowany jeden z piłkarzy olsztyńskiego Stomilu na lewym skrzydle i mamy rzut wolny dla zespołu gości.

3
    Od defensywy chcą grać piłką i konstruować akcję gospodarze, ale ich rywale naciskają, co powoduje problemy przy rozgrywaniu tych ataków.

2
    Polonia gra dziś w strojach niebiesko-czerwonych, czyli w swoich domowych kompletach z białymi dodatkami, a olsztynianie występują w trykotach białych z błękitnymi elementami na strojach.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął, a od środka boiska grają bytomianie.

Zawodnicy Polonii Bytom i Stomilu Olsztyn już na placu gry wyprowadzani przez młodych adeptów piłki nożnej z miejscowego klubu. Za moment przywitani zespołów, trenerów, sędziów, a także losowanie z udziałem kapitanów, czyli Patryka Stefańskiego z ekipy gospodarzy oraz Bartosza Waleńcika z drużyny przyjezdnej.

Wyjściowe składy:

Polonia Bytom: Mirus – Budzik, Bedronka, Radkiewicz, Ławrynowicz – Ścislak, Jopek, Gada – Zieliński, Wolny, Stefański.

Rezerwowi: Hajduk – Ropski, Żagiel, Andrzejczak, Piontek, Norkowski, Krzemień, Zejdler, Piekraski.

Trener: Adam Burek.

Stomil Olsztyn: Jakubowski – Kubáň, Kośmicki, Waleńcik (C), Karlikowski, Wójcik, Krawczun, Bezpalec, Laskowski, Drabiszczak, Kurbiel.

Rezerwowi: Garstkiewicz – Shinonaga, Stromecki, Szramowski, Tuleja, Borkowski, Rezaeian, Bała, Kondracki.

Trener: Janusz Bucholc

Sędzia główny: Robert Marciniak (Kraków).
    Sędzia liniowy 1: Jarosław Mikołajewski.
    Sędzia liniowy 2: Dominik Paul.
    Sędzia techniczny: Patryk Świerczek.
    Wyjściowa "11" gości, czyli Stomilu Olsztyn!
    W takim składzie zagrają dziś gospodarze tej rywalizacji!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:15.

Adam Ka

Gole: 23. Gajda, 46. Karlikowski (sam.), 82. Ropski, 85. Andrzejczak – 45. Laskowski, 49. Karlikowski, 77. Karlikowski

Kartki:   40. Ściślak (BYT), 53. Ławrynowicz (BYT), 60. Gajda (BYT), 90+2. Andrzejczak (BYT) – 60. Laskowski (OLS), 76. Kośmicki (OLS), 90+4. Kubáň (OLS)   83. Kośmicki (OLS)

Polonia Bytom: Mirus – Budzik (56. Zejdler), Bedronka, Radkiewicz, Ławrynowicz – Ścislak (73. Żagiel), Jopek, Gajda (78. Krzemień) – Stefański (C) (56. Andrzejczak), Wolny (72. Ropski), Zieliński.

Zmiany: Hajduk – Piekarski, Norkowski, Piontek.

Trener: Łukasz Tomczyk.

Stomil Olsztyn: Jakubowski – Waleńcik (C) (90. Shinonaga), Kośmicki, Kubáň – Laskowski (67. Szramowski), Bezpalec – Wójcik, Drabiszczak (67. Tuleja), Krawczun (84. Krawczun), Karlikowski – Kurbiel (67. Bała).

Zmiany: Garstkiewicz – Rezaeian, Borkowski, Kondracki.

Trener: Janusz Bucholc.