Polska – Szwecja pl 2:1 (koniec)
Polska
2:1 (0:1)
Szwecja
Wtorek 03.10.2023, 15:00 • Orgiejów, Mołdawia • Eliminacje Mistrzostw Europy U17

Na dziś to już koniec piłkarskich emocji. Dziękuję Państwu za dziś i zachęcam do śledzenia innych relacji LIVE w serwisie Lajfy. Życzę udanego wtorku i do usłyszenia następnym razem. (17:08:59)
    Świetna postawa biało-czerwonych w końcówce tego spotkania przekłada się na korzystny wynik. Polacy ostatecznie wygrywają ze Szwecją 2:1 i wygrywają drugą grupę eliminacyjną!

90+6

90+1
    Również Szwed Viggo Karlsson ogląda żółty kartonik za ten faul.

90+1
    Ofensywna akcja Polaków po której jest przewinienie jednego ze Szwedów i to dość zdecydowane po którym wywiązała się mała przepychanka. Arbiter wyciągnął wnioski i ukarany żółtą kartką w tej sytuacji polski gracz Mateusz Dziewiatowski.

90
    Sześć minut dorzuca do regulaminowego czasu tego spotkania sędzia z Irlandii Północnej Tim Marshall.

88
    Zmiana w drużynie Szwecja:
    z boiska schodzi Ben Magnusson, na boisku pojawia się Alexander Olsson.

88
    z boiska schodzi Malte Ljungkull, na boisku pojawia się Harry Hilvenius.

86
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki HUBERT JASIAK.

Fatalnie wyprowadzają piłkę z linii obronnej Szwedzi, którzy w końcu się pogubili i źle podali futbolówkę, co wykorzystał z "zimną krwią" HUBERT JASIAK, który po przejęciu piłki podniósł głowę, zobaczył jak jest ustawiony bramkarz i mocnym strzałem po koźle trafił do bramki rywala dając Polsce prowadzenie 2:1. Drugi gol biało-czerwonych w ciągu pięciu minut i obraz gry całkowicie odmieniony wraz z wynikiem!

84
    Taktyczny faul szwedzkiego zawodnika Bena Magnussona i ogląda on żółty kartonik.

81
    Strzelcem bramki OSKAR PIETUSZEWSKI.

Rzut rożny egzekwowany przez Polaków i najpierw strzał z kilku metrów blokuje jeden ze Szwedów, a nastepnie piłka wypada w okolice pogranicza pola karnego, gdzie dopada do niej rozpędzony OSKAR PIETUSZEWSKI i siłowym strzałem trafia do bramki przeciwnika tuż przy prawym słupku. Potwierdzają tym trafieniem na 1:1 biało-czerwoni swoją przewagę nad rywalem w ostatnich minutach tego starcia!