We-Met – Red Dragons 7:5 (koniec) | Dreman – Sośnica 4:2 (koniec) | Piast – Bochnia 3:2 (koniec)

40
    Andre Luiz z dystansu, ale próba w jego wykonaniu niecelna!

39
    Fatalny błąd w stołecznym zespole, ale Warszawski ofiarnie wślizgiem!

39
    Krawczyk szuka strzału z ostrego kąta, ale zablokowany.

38
    Czas dla gospodarzy.

38
    Gol dla Legii!

Dogranie na prawo w wykonaniu gości, stamtąd podanie w pole bramkowe, gdzie na piłkę nabiega DAVIDSSON SILVA i trafia!

37
    Klaus uderza po ziemi z dalekiego dystansu, ale broni Słowiński.

36
    Legia jeszcze nie rezygnuje z możliwości zdobycia gola!

35
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!

Po przerwie gospodarze przejmują piłkę, wykorzystują pustą bramkę Legii i MICHAŁ MARCINIAK trafia z własnej połowy.

34
    Czas dla Legii.

34
    Żółta kartka dla zespołu Legia Warszawa (Warszawski).

34

Widzew wykorzystuje nieporadność gości! Strata w środku pola, od razy dogranie do Maya, który nie pokonał bramkarza gości, ale dogrywa do FREITASA, a ten trafia do pustej bramki!

34
    Potężny strzał Warszawskiego z dystansu, ale próba niecelna.

33
    Legia decyduje się na wycofanie bramkarza.

32
    Milewski na pole karne rywala, ale pewnie bramkarz gospodarzy!

32
    Potężny strzał Dregiera, ale minimalnie nad poprzeczką!

31
    Mocny strzał z dystansu, ale Słowiński sparował do boku.

31
    Jeszcze jedna próba, ale teraz blokowana i jedynie korner.

Piotr Grabowski

Gole: 10. Krawczyk, 12. Krawczyk (kar.), 12. May, 25. Krzempek, 34. Freitas, 35. Marciniak – 3. Pikiewicz, 15. Luiz, 38. Davidsson

Kartki:   19. Słowiński (WIŁ) – 10. Pinto (LEG), 16. Chuva (LEG), 34. Warszawski (LEG)

Widzew Łódź: Słowiński – Freitas, Portugal, Medon, Krzempek – Krawczyk, Jefferson, Izbiański, Kucharski, Marciniak, Dregier
    Legia Warszawa: Warszawski, Casillas, Sobków, Świątkowski – Gajek, Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Flis, Chuva, Storozhuk, Milewski, Silva