We-Met – Red Dragons 7:5 (koniec) | Dreman – Sośnica 4:2 (koniec) | Piast – Bochnia 3:2 (koniec)

Gol dla Legii!

Dogranie na prawo w wykonaniu gości, stamtąd podanie w pole bramkowe, gdzie na piłkę nabiega DAVIDSSON SILVA i trafia!

35
    Zespół Widzew właśnie zdobył gola!

Po przerwie gospodarze przejmują piłkę, wykorzystują pustą bramkę Legii i MICHAŁ MARCINIAK trafia z własnej połowy.

34

Widzew wykorzystuje nieporadność gości! Strata w środku pola, od razy dogranie do Maya, który nie pokonał bramkarza gości, ale dogrywa do FREITASA, a ten trafia do pustej bramki!

25

MIŁOSZ KRZEMPEK po świetnej, indywidualnej akcji uderza z dystansu i trafia!

15

Zagotowało się w polu bramkowym gospodarzy, Legia wywalczyła korner. Szybkie wznowienie gry i z dystansu uderza LUIZ!

12

Ależ się rozszalało gospodarze! Kolejna zabójcza kontra po przechwycie, dogranie ma prawo do MAYA, a ten trafia do pustej siatki.

12

Potężny strzał z rzutu karnego DANIELA KRAWCZYKA i bramkarz przyjezdnych bez szans!

10

No i mamy zaskakujące wyrównanie! DANIEL KRAWCZYK w akcji na prawej stronie, uwalnia się spod opieki rywala, uderza z ostrego kąta i trafia!

3

No i mamy otwarcie wyniku! Zgranie z lewej strony w pole karne do MACIEJA PIKIEWICZA, który jest kompletnie niekryty i trafia do siatki!

Piotr Grabowski

Gole: 10. Krawczyk, 12. Krawczyk (kar.), 12. May, 25. Krzempek, 34. Freitas, 35. Marciniak – 3. Pikiewicz, 15. Luiz, 38. Davidsson

Kartki:   19. Słowiński (WIŁ) – 10. Pinto (LEG), 16. Chuva (LEG), 34. Warszawski (LEG)

Widzew Łódź: Słowiński – Freitas, Portugal, Medon, Krzempek – Krawczyk, Jefferson, Izbiański, Kucharski, Marciniak, Dregier
    Legia Warszawa: Warszawski, Casillas, Sobków, Świątkowski – Gajek, Luiz, Klaus, Pinto, Monteiro, Pikiewicz, Grzyb, Flis, Chuva, Storozhuk, Milewski, Silva