Sośnica – AZS Darkomp 1:3 (koniec) | Red Dragons – Bochnia 3:2 (koniec) | Jagiellonia – FC Reiter 3:2 (koniec)
Legia – Piast 1:3 (koniec) | Eurobus – Clearex 7:2 (koniec)
Jagiellonia Białystok
3:2 (0:0)
FC Reiter Toruń
Sobota 11.11.2023, 18:00 • ZSM Białystok • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (19:32:59)

Jagiellonia wygrywa pierwszy mecz w tym sezonie! Nieco senny w pierwszej połowie mecz, rozkręcił się po przerwie. Toruń walczył do końca, pod koniec trafił jeszcze Elsner, ale to było za mało na skutecznych dzisiaj białostoczan.

Strzelcem bramki SŁAWKOWSKI.
    Młody Sławkowski doprowadza do kontaktu, uderzając pod nogami Ulmana.

32:10
    Strzelcem bramki HARABURDA.
    Haraburda dopada do przypadkowej, bezpańskiej piłki, przekłada sobie na prawą nogę i nie daje szans bramkarzowi gości!

25:18
    Strzelcem bramki ŁABINIEC.
    Dobre dogranie ze stałego fragmentu gry i przytomnie ustawiony na długim słupku Łabiniec, otwiera wynik spotkania!

13:00
    Niewiele klarownych sytuacji po obu stronach, nieco brakuje emocji w tym meczu.

03:00
    Mecz póki co bez przewinień

00:01
    Jagiellonia w swoich tradycyjnych, pasiastych strojach. Goście na biało.

1

Futsal jednak nie takie niespodzianki nam już serwował, więc zapraszam do śledzenia zmian rezultatu w sobotni wieczór już od 18:00!