Sośnica – AZS Darkomp 1:3 (koniec) | Red Dragons – Bochnia 3:2 (koniec) | Jagiellonia – FC Reiter 3:2 (koniec)
Legia – Piast 1:3 (koniec) | Eurobus – Clearex 7:2 (koniec)
Eurobus Przemyśl
7:2 (2:2)
Clearex Chorzów
Sobota 11.11.2023, 19:00 • Hala POSiR w Przemyślu • FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje! (20:28:33)

Eurobus szybko pozbierał się z kolan po wysokich porażkach z Dremanem i Constractem. Clearex natomiast wciąż w kryzysie. Do pewnego momentu wyrównane, a przez to również ciekawe spotkanie. Jednak w drugiej połowie Eurobus wrzucił wyższy bieg i pozbawił gości złudzeń.

39:26
    Zespół Eurobus właśnie zdobył gola!
    Strzelcem bramki KUŹMA.
    Bramkarz gospodarzy dopełnia dzieła zniszczenia celnym strzałem przez całe boisko do pustej bramki!

32:54
    Strzelcem bramki KIEŁBASA.
    Fatalny błąd defensora chorzowian – podanie do Eryka Kiełbasy, który nie marnuje takiego prezentu i podkręca wynik spotkania!

32:44
    Strzelcem bramki BAŁA. Asysta Wanat.
    Trójkowa kontra gospodarzy, Wanat na środek do Bały i ten ostatni zdobywa kolejną bramkę w tym spotkaniu!

32:13
    Strzelcem bramki BAŁA.
    Bała trafia po raz kolejny – tym razem przez ponad pół boiska, do pustej bramki.

21:24
    Samobójcze trafienie zalicza DUBIEL.
    Dwójkowa akcja Bały i Wanata, jednak Dubiel nie zdołał wyhamować i kieruje piłkę do własnej bramki.

21

W atakach 50:50, w strzałach 21:27, jednak w celnych 9:7.

Ciekawa, żywa pierwsza połowa w Przemyślu. 4 bramki, powrót gości z 0:2, dużo sytuacji – prosimy o więcej po przerwie!

20

15:24
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki BROCKI.
    Brocki po solowym rajdzie doprowadza do wyrównania precyzyjnym strzałem z dystansu!

09:36
    Brocki uderza z rzutu wolnego, piłka po rykoszecie trafia do bramki i goście łapią kontakt!

04:20
    Strzelcem bramki DEMSKI.
    Demski fantastycznie przymierzył z dystansu, beniaminek powiększa prowadzenie!

01:47
    Bała wykorzystuje błąd obrońcy Clearexu i otwiera wynik spotkania!

Gospodarze na czerwono, goście na niebiesko-biało

1

Rafał Słociak

Gole: 2. Bała, 5. Demski, 22. Dubiel (sam.), 33. Bała, 33. Bała (Wanat), 33. Kiełbasa, 40. Kuźma – 10. Brocki, 16. Brocki

Eurobus Przemyśl: Kuźma, Koltok, Piela – Sarzyński, Victor Diego, Perez, Neme, Valihura, Wanat, E.Kiełbasa, A.Kiełbasa, Wielgosz, Rudnicki, Pawlak, Lebid, Zanko, Kurosz, Demski, Bała
    Trener: Robert Kurosz

Clearex Chorzów: Nadolski, Banasiak, Bik, Kisielov – Adamiec, Nowak, Kostorz, Jankowski, Seget, Mizgajski, Hartstein, Brocki, Borkowski, Dewucki, Kubicki, Polok, Swoboda, Ceglarek, Dubiel, Grzywa
    Trener: Wojciech Dobrzyński

Sędzia I: Szczołko Kamil – Lublin
    Sędzia II: Szczołko Łukasz – Lublin
    Sędzia III: Samołyk Igor – Rzeszów