Piast – Sośnica 4:0 (koniec) | Dreman – Red Dragons 3:3 (koniec) | Clearex – We-Met 0:4 (koniec)
GI Malepszy – Legia 3:4 (koniec) | AZS Darkomp – Eurobus 3:2 (koniec) | FC Reiter – Rekord 1:6 (koniec)
Widzew – Constract 0:6 (koniec)
AZS UW Darkomp Wilanów
3:2 (2:0)
Eurobus Przemyśl
Środa 15.11.2023, 20:00FOGO Futsal Ekstraklasa

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (21:33:15)

Co za mecz na hali w Wilanowie! Po pierwszej połowie wydawało się, że pewniejszym zespołem jest UW, jednak w drugiej części spotkania nie zabrakło emocji! Do wyrównania zdołali doprowadzić goście, ale chwilę później swoją drugą bramkę strzelił Diakite i Akademicy utrzymali korzystny wynik do końca!

40
    Żółtą kartką ukarany trener AZS UW Darkomp Wilanów, Maciej Karczyński.

40
    Pomocy medycznej będzie potrzebował Bała, zastępuje go grający na połowie przeciwników nominalny bramkarz, Artur Kuźma.

39
    Z lotnym bramkarzem zagra Eurobus Przemyśl, w tej roli Kamil Bała.

39
    Timeout dla Eurobus Przemyśl.

39
    Upada przed polem karnym Wanat, ale sędziowie nie używają gwizdka. Chwilę później wyprowadził kontratak Diakite i był faulowany – to piąty faul gości. Od teraz każde przewinienie w obu drużynach będzie skutkowało przedłużonym rzutem karnym!

38
    Faulowany Diakite, to czwarte przewinienie gości z Przemyśla.

36
    Gol dla AZS-u UW Wilanów!
    Strzelcem bramki DIAKITE. Błyskawiczna odpowiedź Akademików! Piłkę pod polem karnym dostał Diakite, obrócił się z piłką i oddał mocny strzał, ponownie wyprowadzając UW na prowadzenie! Ależ mecz w Warszawie!

35
    Zespół Eurobus właśnie zdobył gola!
    Bramkę z 10 metrów zdobywa WANAT. Pewne uderzenie blisko prawego słupka i mamy wyrównanie na hali w Warszawie!

35
    Żółta kartka dla zespołu AZS UW Darkomp Wilanów (Wielgat).

35
    Faulował Wielgat i będzie przedłużony rzut karny!

35
    Sam na sam wyszedł Bała, ale nie opanował tej piłki w powietrzu.

34
    Szybka akcja UW i szansa 3 na 1, ale nikt nie zamknął tego podania w polu karnym.

33
    Doskonałą sytuację na gola miał Zanko, ale tym razem nie trafił w światło bramki!

32
    Strzał Porrasa znakomicie broni Mianowicz! Będzie rożny.

32
    Demski z dystansu obok bramki, coraz intensywniej atakuje zespół gości!

31
    I uderzenie Pawlaka w poprzeczkę!

Maria Wyrzykowska

Gole: 18. Zmiivskyi, 20. Diakite, 36. Diakite – 29. Zanko, 35. Wanat (10 m rzut karny)

Kartki:   35. Wielgat (UWW)

AZS UW Darkomp Wilanów: Mianowicz (Wasążnik) – Papakostas, Lifanov, Panasenko, Diakite – Wankiewicz, Zmiivskyi, Och, Wielgat
    Eurobus Przemyśl: Kuźma (Koltok) – Wanat, Kiełbasa, Zanko, Bała – Sarzyński, Porras, Cristian Neme, Wielgosz, Rudnicki, Pawlak, Demski