HC Zagreb – Industria pl 22:22 (koniec) | Orlen Wisła – Barca pl 25:28 (koniec)
22:22 (11:10)
Industria Kielce
Czwartek 16.11.2023, 18:45 • Arena Zagreb, Zegreb • Liga Mistrzów • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:24:08)

Remis i jest on przyjmowany z niedosytem po obu stronach, chociaż można na nieco spojrzeć również optymistycznie. Industria Kielce zapunktowała, choć przeciwnik prowadził przez większą część spotkania. Z kolei HC Zagrzeb wybroniło akcję Tałanta Dujszebajewa w ostatniej minucie.

Koniec meczu. (22:22)

60
    Nie strzelił z bardzo ostrego kąta Dylan Nahi! (22:22)

60
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa. Pozostanie około 20 sekund posiadania Industrii Kielce. (22:22)
    59
    Nicolas Tournat doprowadził do remisu rzutem w potwornym gąszczu! (22:22)

59
    Zwariowali gospodarze w rozegraniu i to jest szansa na przynajmniej doprowadzenie do remisu. (22:21)

59
    Posiadanie HC Zagrzeb. (22:21)

58
    Przerwa na żądanie trenera Slavko Goluzy.
    58. Alex DUJSZEBAJEW - 22:21
    58
    Trudne położenie, mimo to Alex Dujszebajew poradził sobie z defensorem oraz bramkarzem. (22:21)
    57. Rzut karny

57
    Igor Maracić nie poradził sobie z Matejem Mandiciem przy rzucie karnym. Kosztowna pomyłka. (22:20)

57
    Rzut karny dla Industrii Kielce za przewinienie na Szymonie Sićce. (22:20)
    56
    Srna pomaga gospodarzom w najodpowiedniejszych momentach meczu. (22:20)
    56
    Daniel Dujszebajew podtrzymuje nadzieję na odniesienie zwycięstwa w Zagrzebiu. (21:20)

55
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa.
    55
    Ivan Cupić nieco szczęśliwie, ale odzyskał dwubramkowe prowadzenie z rzutu karnego. (21:19)

HC Zagreb: Pantjar, Mandić – Kos, Cavar, Walczak, Faljić, Klarica, Gojun, Srna, Sirotić, Cupić, Dibirow, Kavcić, Glavas, Morales, Suholežnik.
    Trener: Slavko Goluza

Industria Kielce: Walach, Wolff – Olejniczak, Wiaderny, Kounkoud, Sićko, Dujszebajew, Tournat, Karacić, Dujszebajew, Thrastarson, Paczkowski, Gębala, Karalek, Nahi.
    Trener: Tałant Dujszebajew

Sędziowie: Amar Konjicanin, Dino Konjicanin