HC Zagreb – Industria pl 22:22 (koniec) | Orlen Wisła – Barca pl 25:28 (koniec)
22:22 (11:10)
Industria Kielce
Czwartek 16.11.2023, 18:45 • Arena Zagreb, Zegreb • Liga Mistrzów • 7. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:24:08)

Remis i jest on przyjmowany z niedosytem po obu stronach, chociaż można na nieco spojrzeć również optymistycznie. Industria Kielce zapunktowała, choć przeciwnik prowadził przez większą część spotkania. Z kolei HC Zagrzeb wybroniło akcję Tałanta Dujszebajewa w ostatniej minucie.

Koniec meczu. (22:22)

60
    Nie strzelił z bardzo ostrego kąta Dylan Nahi! (22:22)

60
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa. Pozostanie około 20 sekund posiadania Industrii Kielce. (22:22)
    59
    Nicolas Tournat doprowadził do remisu rzutem w potwornym gąszczu! (22:22)

59
    Zwariowali gospodarze w rozegraniu i to jest szansa na przynajmniej doprowadzenie do remisu. (22:21)

59
    Posiadanie HC Zagrzeb. (22:21)

58
    Przerwa na żądanie trenera Slavko Goluzy.
    58. Alex DUJSZEBAJEW - 22:21
    58
    Trudne położenie, mimo to Alex Dujszebajew poradził sobie z defensorem oraz bramkarzem. (22:21)
    57. Rzut karny

57
    Igor Maracić nie poradził sobie z Matejem Mandiciem przy rzucie karnym. Kosztowna pomyłka. (22:20)

57
    Rzut karny dla Industrii Kielce za przewinienie na Szymonie Sićce. (22:20)
    56
    Srna pomaga gospodarzom w najodpowiedniejszych momentach meczu. (22:20)
    56
    Daniel Dujszebajew podtrzymuje nadzieję na odniesienie zwycięstwa w Zagrzebiu. (21:20)

55
    Przerwa na żądanie trenera Tałanta Dujszebajewa.
    55
    Ivan Cupić nieco szczęśliwie, ale odzyskał dwubramkowe prowadzenie z rzutu karnego. (21:19)

55
    Szansa na pokonanie Andreasa Wolffa z rzutu karnego. (20:19)

54

54
    Tomasz Gębala teatralnie pokazał zdziwienie dwuminutowym wykluczeniem. (20:19)

54
    Ważne w tym fragmencie spotkania będą interwencje Andreasa Wolffa. Jedną z nich zaprezentował przed momentem. (20:19)
    53
    Daniel Dujszebajew pokazał swoje popisowe danie w ofensywie Industrii Kielce. (20:19)

52
    Gojun wykluczony przez bośniackich sędziów na dwie minuty z powodu przewinienia na Nicolasie Tournacie. (20:18)

52
    Industria Kielce ma już niewiele czasu na przebudzenie się. Zanosi się na kolejne niepowodzenie na arenie międzynarodowej zespołu z województwa świętokrzyskiego. (20:18)

51
    Wiwatuje publiczność na trybunach z powodu niedokładnego rzutu Michała Olejniczaka. (20:18)
    51
    Milos Kos miał dużo miejsca do wykonania rzutu. To musiał się źle skończyć dla zawodników Industrii Kielce. (20:18)
    50. Michał OLEJNICZAK - 19:18
    50
    Michał Olejniczak rozwścieczył bramkarza swoim rzutem pod ramieniem Mateja Mandicia. (19:18)

49
    Zdecydowanie za niska jest skuteczność rzutowa zawodników Industrii Kielce. (19:17)

49
    Coraz lepsza sytuacja gospodarzy, natomiast w ofensywie Industrii Kielce niezmiennie dużo bałaganu oraz niepewności. (19:17)
    48
    Ivan Cupić spokojnie rzutem na zakończenie kontrataku. (19:17)
    47
    Timur Dibirow poradził sobie w teoretycznie banalny sposób z przeciwnikami. (17:17)

46
    Druga połowa spotkania jest już za półmetkiem. (17:17)
    45. Benoit KOUNKOUD - 17:17
    45
    Benoit Kounkoud trafił do siatki na zakończenie akcji przy odsłoniętej bramce przeciwnika. (17:17)

44
    Szymon Sićko nie poradził sobie w następnej konfrontacji z bramkarzem. Nie ma wyrównania i jest szansa na powiększenie zaliczki HC Zagrzeb. (17:16)

43
    Rośnie napięcie w hali, ponieważ wynik jest niemal nieustannie na styku. (17:16)
    42
    Klarica poradził sobie po profesorsku w rywalizacji jeden na jeden z Karalekiem. (17:16)
    41
    Igor Karacić nie pozwolił sobie na zmarnowanie sytuacji podbramkowej i ponownie jest remis. (16:16)
    41
    Ivan Cupić nie pozwolił sobie na zmarnowanie rzutu karnego. (16:15)

41
    Paweł Paczkowski odesłany na dwuminutowe wykluczenie. (15:15)
    40. Alex DUJSZEBAJEW - 15:15
    40
    Pierwsze trafienie w tym meczu Alexa Dujszebajewa. Od razu efektowne, ponieważ przelobował on przeciwników z koła środkowego. (15:15)

39
    Kavcić odesłany na dwuminutowe wykluczenie pomimo głośnego protestowania publiczności. (15:14)
    37
    Michał Olejniczak celnie rzutem po pojawieniu się na boisku. (15:14)
    36
    Trudna pozycja, mimo to Milos Kos poradził sobie z oddaniem skutecznego rzutu do bramki. (15:13)
    35
    Szymon Wiaderny zameldował się na boisku bramką kontaktową. (14:13)
    35
    Klasyka gatunku dla Industrii Kielce w tym meczu. Bramka stracona krótko po zdobyciu gola. Milos Kos! (14:12)
    34
    Nicolas Tournat celnie. (13:12)
    34
    Trudno dziwić się zadowoleniu Patryka Walczaka po pozytywnie zakończonej akcji. (12:11)

34
    Także Suholeżnik odesłany na dwie minuty na ławkę kar. (12:11)

33
    Karalek napomniany dwuminutowym wykluczeniem. (12:11)
    33
    Bez sensu. Po zaledwie kilku sekundach bramka gospodarzy. (11:11)
    32
    Igor Karacić z pierwszym trafieniem po przerwie. (11:11)

32
    Nieudana próba dostarczenia piłki na skrzydło do Pawła Paczkowskiego. (11:10)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (11:10)

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

Pierwsza połowa zakończona skromnym prowadzeniem HC Zagrzeb. Gospodarze mogą liczyć na bramkarza, a nawet mieli wyższą zaliczkę niż jednobramkowa.

30
    Pierwsza połowa skończona. (11:10)

30
    Benoit Kounkoud nie zdołał w ostatniej akcji pierwszej połowy spotkania doprowadzić do remisu. (11:10)
    30
    Klarica zdobył prowadzenie dla HC Zagrzeb swoim sprytnym rzutem. (11:10)

29
    Rozegranie rzutu wolnego, a po nim rzut zza pola bramkowego Daniela Dujszebajewa prosto w bramkarza Mandicia. (10:10)

28
    Elektryzująca konfrontacja bramkarz i oby tak pozostało do końca spotkania. Andreas Woff nie dał się zaskoczyć nieprzyjemnym rzutem. (10:10)

27
    Dylan Nahi nie poradził sobie w konfrontacji z dobrze ustawionym bramkarzem. (10:10)

26
    Z powodu interwencji golkipera kielczanom nie udaje się potwierdzić przewagi liczebnej w polu przewagą gola. (10:10)

26
    Świetnie dysponowany bramkarz stołecznego zespołu nie pozwala na razie Industrii Kielce na zdobycie prowadzenia. (10:10)

25
    Niezadowolenie publiczności z powodu kolejnego wykluczenia. Dwie minuty na przemyślenia dla Srny. (10:10)

24
    Dibirow zabrał się za wykonanie rzutu karnego, jednak tym razem bez pomysłu na pokonanie dynamicznego Andreasa Wolffa. (10:10)
    23
    Kounkoud celnie i to oznacza wyczekiwany przez kibiców w Kielcach remis. (10:10)
    22
    Blisko, coraz bliżej są przyjezdni dogonienia przeciwnika. (10:9)
    21
    Akcja przygotowana na czasie okazała się skuteczna i zakończyła się rzutem do bramki Patryka Walczaka. (10:8)

21
    19
    Nicolas Tournat pomaga drużynie rzutem kontaktowym. (9:8)
    18. Dylan NAHI - 9:7
    18
    Dylan Nahi swobodnie na zakończenie szybkiego ataku. (9:7)

18
    Szaleje bramkarz zespołu z Zagrzebia. (9:6)
    17
    Klarica świetnie znalazł przestrzeń do oddania rzutu zza pola bramkowego. (9:6)
    16
    Daniel Dujszebajew przypomniał o sobie skutecznym rzutem. Próbuje gonić w pierwszej połowie Industria Kielce. (8:6)

16
    Faljić napomniany dwuminutową karą po przewinieniu na Tournacie. (8:5)
    15
    Gol Kavcicia po asyście Patryka Walczaka. (8:5)
    15. Igor KARACIĆ - 7:5
    15
    Igor Karacić podejmuje pościg za przeciwnikami swoim płaskim rzutem z biodra. (7:5)

14
    W wymianie podań grający w żółto-niebieskich strojach podopieczni Tałanta Dujszebajewa. (7:4)

14
    Tym razem nie skleiła się odpowiednio akcja w wykonaniu zawodników z Zagrzebia. (7:4)
    13. Dylan NAHI - 7:4
    13
    Dylan Nahi z golem na przełamanie dla kieleckiego zespołu. (7:4)

12
    Mandić rewelacyjnie radzi sobie między słupkami. Nie może wejść w odpowiedni rytm Szymon Sićko. (7:3)

11
    Gra wznowiona i mają co poprawiać kielczanie. (7:3)

Przerwa na żądanie Tałanta Dujszebajewa.
    11
    Patryk Walczak wykorzystał kompletną dezorientację kielczan w momencie wykonywania zmian. Bramka w sytuacji sam na sam. (7:3)

10
    Rozczarowanie na trybunach z powodu interwencji Andreasa Wolffa. Problem w tym, że również akcja Industrii Kielce została poskromiona przez bramkarza. (6:3)

9
    Radzą sobie gospodarze z rzutami Szymona Sićki. Nie udało się także wygrać konfrontacji z bramkarzem Dylanowi Nahiemu. (6:3)
    8
    Dibirow pokonał Andreasa Wolffa rzutem z karnego. (6:3)
    7
    Chorwacka drużyna pokazuje od początku spotkania, że jej poskromienie będzie trudnym zadaniem. (5:3)
    7
    Kos nie pozwala gościom na odebranie prowadzenia. (4:3)
    6. Paweł PACZKOWSKI - 3:3
    6
    Paweł Paczkowski bardzo skutecznie ze skrzydła po podaniu! (3:3)

6
    Patryk Walczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie. (3:2)
    5
    Srna pokonał rzutem po raz drugi w meczu Andreasa Wolffa. (3:2)

4
    Andreas Wolff popisał się znakomitą reakcją w pojedynku z Patrykiem Walczakiem. (2:2)
    3
    Srna odpowiedział po zaledwie kilku sekundach golem na 2:2. (2:2)
    3
    Szymon Sićko potężnie rzucił do bramki. (1:2)
    3
    Kos popisał się indywidualnym atakiem na miarę wyrównania. (1:1)

2
    Patryk Walczak nie pozwolił gościom na przeprowadzenie skutecznego ataku. (0:1)

2
    W pierwszym rozegraniu w meczu szczypiorniści z Chorwacji. (0:1)
    1
    Karalek od razu dostał dobre podanie i nie pozwolił sobie na zmarnowanie sytuacji sam na sam z bramkarzem. (0:1)

1
    Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

HC Zagreb: Pantjar, Mandić – Kos, Cavar, Walczak, Faljić, Klarica, Gojun, Srna, Sirotić, Cupić, Dibirow, Kavcić, Glavas, Morales, Suholežnik.
    Trener: Slavko Goluza

Industria Kielce: Walach, Wolff – Olejniczak, Wiaderny, Kounkoud, Sićko, Dujszebajew, Tournat, Karacić, Dujszebajew, Thrastarson, Paczkowski, Gębala, Karalek, Nahi.
    Trener: Tałant Dujszebajew

Sędziowie: Amar Konjicanin, Dino Konjicanin.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Ligi Mistrzów z udziałem Industrii Kielce. Przeciwnikiem zespołu z województwa świętokrzyskiego będzie RK Prvo Plinarsko Drustvo Zagrzeb. Początek rywalizacji w czwartek o godzinie 18:45.