W doliczonym czasie efektowne uderzenie Rana Binyamina i Kacprowi Tobiaszowi nie uda się zachować czystego konta.

Końcówka na warunkach Polski, a piłka po niebezpiecznym uderzeniu Kajetana Szmyta wylądowała na słupku!

z boiska schodzi Kozłowski, na boisku pojawia się Kozubal.

82
    Gol dla Polski!
    Strzelcem bramki SZYMON WŁODARCZYK.

Druga bramka padła w 82. minucie za sprawą uderzenia Szymona Włodarczyka, który dostał podanie od innego zmiennika Tomasza Pieńki. Polska na prowadzeniu 2:0!

78
    Zmiana w drużynie Izrael:
    z boiska schodzi Farede, na boisku pojawia się Binyamin.

76
    z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Włodarczyk.

76
    z boiska schodzi Rakoczy, na boisku pojawia się Pieńko.

76
    Żółtą kartkę otrzymał Tay Abed za ostre przewinienie na Arielu Mosórze.

74
    z boiska schodzi Podgoreanu, na boisku pojawia się Roizman.

73
    W 73. minucie mogło być 2:0, ale Michał Rakoczy nie pokonał bramkarza po wymanewrowaniu defensora.

68
    z boiska schodzi Marczuk, na boisku pojawia się Pyrka.

68
    z boiska schodzi Marchwiński, na boisku pojawia się Szmyt.

66
    Filip Szymczak napomniany żółtą kartką za wkopanie piłki do bramki wyraźnie po gwizdku.

64
    Żółtą kartkę otrzymał Kacper Kozłowski za ratowanie się przewinieniem.

63
    z boiska schodzi Ganah, na boisku pojawia się Abed.

62
    Miłosz Matysik napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

59
    Strzelcem bramki MIŁOSZ MATYSIK.

Miłosz Matysik znalazł się w polu karnym przeciwnika przy okazji rzutu rożnego i oddał przytomne uderzenie w kierunku dalszego narożnika.

57
    Niv Eliasi napomniany żółtą kartką za zbyt długie celebrowanie wznowienia gry.

51
    Amir Chaim Ganah napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

49
    W 49. minucie zapachniało mocniej golem Polski. Uderzenie Filipa Marchwińskiego z okolicy narożnika pola karnego było nieznacznie niedokładne.

36
    Za wykonanie zabrał się Michał Rakoczy i oddał kompletnie nieudane uderzenie. Dobra interwencja Niva Eliasiego po strzale z rzutu karnego!

32
    Rzut karny za faul izraelskiego bramkarza na Dominiku Marczuku.

28
    Stav Nachmani napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie na boku boiska.

23
    Ayanaw Ferede napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

15
    Na zakończenie pierwszego kwadransa spotkania było uderzenie celne Jakuba Kamińskiego.

Gole: 59. Matysik, 82. Włodarczyk – 90+4. Binyamin

Kartki:   62. Matysik (POL), 64. Kozłowski (POL), 66. Szymczak (POL) – 23. Ferede (ISR), 28. Nachmani (ISR), 51. Ganah (ISR), 57. Eliasi (ISR)   76. Abed (ISR)

Spudłowany karny!: 36. Rakoczy (POL), bramkarz Eliasi obronił

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 3:0. Foule: 10:18.
    Polska: Tobiasz – Matysik, Mosór, Bejger – Marczuk (68. Pyrka), Kozłowski (85. Kozubal), Kałuziński, Kamiński – Marchwiński (68. Szmyt), Szymczak (76. Włodarczyk), Rakoczy (76. Pieńko).

Zmiany: Mądrzyk – Lipkowski, Pingot, Szmyt, Kozubal, Pyrka, Włodarczyk, Pieńko, Lukoszek.

Trener: Adam Majewski

Izrael: Eliasi – Archel, Kulikov, Mizrahi (74. Harosh), Mulder – Azoulay, Nachmani, Ferede (78. Binyamin) – Podgoreanu (74. Roizman), Yona (74' Dezent), Ganah (63. Abed).

Zmiany: Zerfati – Levy, Roizman, Harosh, Dezent, Fuchs, Abed, Binyamin, Zaarura.

Trener: Guy Luzon

Sędziowie: Jovan Kachevski (Macedonia Północna)