Celje – Orlen Wisła pl 25:30 (koniec)
RK Celje Pivovarna Lasko
25:30 (13:15)
Orlen Wisła Płock
Środa 29.11.2023, 18:45 • Dvorana Zlatorog, Celje (Słowenia) • Liga Mistrzów • 9. kolejka

To już koniec emocji w dzisiejszym meczu. Zachęcamy do śledzenia pozostałych relacji LIVE w serwisie Lajfy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas w ten środowy wieczór. Dobrej nocy i do następnego! (20:27:33)
    Druga wygrana "Nafciarzy" w fazie grupowej Ligi Mistrzów mężczyzn w piłce ręcznej sezonu 2023/2024 staje się faktem!

Koniec meczu. (25:30)
    60
    Ostatnia akcja meczu i z lewej flanki celnie trafia obok słupka Lovro Mihić. (25:30)

60
    Z 7. metrów próba Cokana podbita przez chorwackiego golkipera Wisły. (25:29)
    59
    Obrotowy płockiej Wisły podkreśla swój dobry występ celnym rzutem z bliska do bramki przeciwnika. (25:29)
    58
    Z lewego skrzydła wbiega Ante Ivanković, który rzuca celnie po przekątnej pola karnego gości. (25:28)
    58
    Z linii 7. metra w pierwsze tempo rzuca celnie Przemysław Krajewski. (24:28)

58
    Dawydzik wywalczył rzut karny po rywalizacji o piłkę z przeciwnikiem. (24:27)

57
    Udanie między słupkami chorwacki bramkarz płocczan Mirko Alilović. (24:27)
    56
    W odpowiedzi skutecznie Ivanković. Walczą jeszcze Słoweńcy. (24:27)
    55
    Udana próba rzutu Chorwata Mihicia. (23:27)

54
    Terzić z karą indywidualną dwóch minut za przewinienie na rywalu. (23:26)

52
    Nieskutecznie na kontrze w ataku po niewykorzystanej szansie przez gospodarzy gracze z Płocka. (23:26)
    52
    Świetnie z daleka ile sił w dłoni rzucił celnie Słoweniec z ekipy Wisły Miha Zarabec. (23:26)

51
    Fatalna strata piłki przez "Nafciarzy" i sami robią sobie problemy goście z Płocka. Po chwili rozegrali akcję gracze NK Celje, ale nie zdołali oni wstrzelić się do bramki przeciwnika dzięki pracy między słupkami Alilovicia. (23:25)
    51
    Mocno w sam róg światła bramki rywali rzucił Ivanković. (23:25)

51
    Węgier Gergő Fazekas zatrzymany przez słoweńskiego golkipera ekipy NK Celje. (22:25)

50
    Szkoleniowiec Orlen Wisły Płock Hiszpan Xavi Sabate prosi o przerwę na żądanie dla siebie i swoich podopiecznych. Prowadzenie Orlen Wisły Płock wynikiem 25:22 nad NK Celje Pivovarna Lasko.
    49
    Skrzydłowy słoweńskiego NK Celje Cokan huknął nie do obrony dla przeciwnika. (22:25)
    49. Niko MINDEGIA - 21:25
    49
    Hiszpański gracz Niko Mindegía celnie rzuca w akcji ofensywnej Wisły. (21:25)

48
    Węgierski szczypiornista z Płocka trafiony w twarz przez Żabicia, a gracz NK Celje po raz trzeci w tym meczu ukarany, a więc ogląda on czerwony kartonik! (21:24)
    47
    Siłowo z dystansu rzucił i trafił w samo okienko bramki przeciwnika Węgier Gergő Fazekas. Daje on tym trafieniem nieco oddechu "Nafciarzom". (21:24)
    46
    Cokan z udanym rzutem i odrabiają powoli straty Słoweńcy. (21:23)
    45
    Mitja Janc trafił z 7. metrów. (20:23)

45
    Chorwat Lovro Mihić powstrzymuje nieprzepisowo na skrzydle w ataku Tima Cokana i zawodnik Orlen Wisły Płock ukarany na dwie minuty. (19:23)
    44
    Ivanković celnie rzuca z kilku metrów do siatki w kontrze. (19:23)
    43. Przemysław KRAJEWSKI - 18:23
    43
    Podłączony do ofensywnej akcji z prawej flanki Krajewski, który skutecznie rzuca do bramki przeciwnika. (18:23)

43
    Mitja Janc rzuca od niechcenia z prawego skrzydła, ale zbyt łatwe to uderzenie, aby zaskoczyło golkipera płockiej Wisły. (18:22)

43
    O przerwę w drugiej połowie tej rywalizacji prosi trener RK Celje Pivovarna Lasko Słoweniec Aleš Anžič, który widząc rosnącą przewagę przyjezdnych chce przebudzić swoich graczy do większej walki.

42
    Dobrze ruszali z kontrą płocczanie po przechwycie Krajewskiego, ale dopuścił się chwilę wcześniej faulu jeden z graczy Wisły. (18:22)

41
    Rok Zaponsek pewnie podbił rzut z drugiej linii jednego ze szczypiornistów Wisły. (18:22)
    40
    Dorzuca swoje trafienie Michał Daszek w akcji "Nafciarzy". (18:22)
    39
    Celnie z linii 7. metra rzuca Janc. (18:21)

39
    Tomáš Piroch z drugą już dziś karą indywidualną dwóch minut. Czech sprokurował rzut z 7. metrów dla rywali i osłabia zespół z Płocka w tej fazie spotkania. (17:21)
    38. Przemysław KRAJEWSKI - 17:21
    38
    Udany przechwyt Krajewskiego na połowie placu gry i skutecznie w akcji "sam na sam" polski szczypiornista. (17:21)
    38
    Słoweński gracz polskiej ekipy Miha Zarabec celnie. (17:20)
    37
    Skuteczny po stronie gospodarzy Mitja Janc. (17:19)
    37
    Udana próba Samojla. (16:19)
    36
    Celnie rzucił przed momentem Ante Ivanković. (16:18)

35
    Prosty błąd popełnia Tin Lučin, który po trafieniu do siatki przebiegł wracając przez koło środkowego boiska i został tym samym ukarany dwoma minutami przez duńskiego sędziego. (15:18)
    35
    Szybko skontrowali akcję płocczanie i znów udanie rzuca Tin Lučin. (15:18)
    35
    W odpowiedzi trafia Tadej Mazej. (15:17)
    34
    Ponownie skuteczny w ofensywie Chorwat z Płocka Tin Lučin. (14:17)

34
    Niecelna próba rzutu w wykonaniu Ante Ivankovicia. (14:16)
    33
    Tomáš Piroch – czeski gracz Orlen Wisły Płock celnie rzuca na bramkę rywali. (14:16)
    32
    Trafia słoweński szczypiornista Tim Cokan. (14:15)

32
    Dwie akcje pod rząd gości przerwana przez twardo grającego Stefana Žabicia. (13:15)

31
    Mieli piłkę po swojej stronie na początku drugiej części gry gospodarze meczu, ale stracili ją w ofensywie w prosty sposób. (13:15)

31
    Druga połowa rozpoczęta. (13:15)
    Do przerwy ekipa Orlen Wisły Płock prowadzi w wyjazdowej potyczce z mistrzem Słowenii RK Celje Pivovarna Lasko!

30
    Pierwsza połowa skończona. (13:15)

30
    Stracili piłkę w ataku w ostatnich sekundach gry przyjezdni. (13:15)

30
    Szkoleniowiec Orlen Wisły Płock Hiszpan Xavi Sabaté reaguje na przebieg tej końcówki i bierze czas, aby wyjaśnić "Nafciarzom" jak rozegrać tę jedną z ostatnich akcji pierwszej połowy meczu.

29
    Błędnie w ofensywie szczypiorniści słoweńscy, którzy tracą piłkę na korzyść przecwinika, a konkretnie Chorwata Tina Lučina. (13:15)

29
    Słoweński trener RK Celje Pivovarna Lesko Aleš Anžič prosi o timeout dla swojego zespołu.
    29. Dawid DAWYDZIK - 13:15
    29
    Świetne podanie od jednego z hiszpańskich szczypiornistów Wisły, a Dawydzik z bliska pewnie i celnie rzuca do siatki. (13:15)
    28
    Rozegrali pod polem karnym przeciwnika rzut wolny Słoweńcy i trafia Janc technicznym rzutem. (13:14)
    27. Przemysław KRAJEWSKI - 12:14
    27
    Świetnie na lewej flance uruchomiony Przemysław Krajewski daje celny rzut i dwupunktowe prowadzenie Wiśle. (12:14)

27
    Chorwacki szczypiornista Ante Ivanković dał się wciągnąć w rywalizację z Dawidem Dawydzikiem i jego faul skutkuje karą indywidualną dwóch minut dla zawodnika RK Celje. (12:13)

26
    Nie wykorzystali Słoweńcy okazji, bo pewnie chwyta nieudany rzut przeciwnika bramkarz Wisły. (12:13)

25
    Fauluje w ataku jednego z rywali Gergő Fazekas. Szansa dla gospodarzy do ustanowienia remisowego stanu meczu. (12:13)

25
    Broni rzut jednego z graczy Wisły doświadczony bramkarz RK Celje Rok Zaponsek. (12:13)

25
    Seria ataków "Nafciarzy" i cały czas "Wiślacy" nie mogą przebrnąc przez stanowczo grającą defensywę Celje. (12:13)

24
    Dynamicznego ataku próbował w ofensywie węgierski gracz Wisły Gergő Fazekas, ale jego zamiary przewidzieli i powstrzymali rywale. (12:13)
    24
    Słoweński szczypiornista ekipy mistrza tego kraju Mitja Janc skuteczny w rzucie. (12:13)
    23
    Kolejny raz skuteczny obrotowy płockiej drużyny Dawid Dawydzik. (11:13)

23
    Tim Cokan z linii 7. metra przestrzelił rzut nad poprzeczką bramki strzeżonej przez chorwackiego golkipera "Nafciarzy" Mirko Alilovicia. (11:12)
    22
    Świetnie kolejny raz w tym starciu trafia z drugiej linii Tin Lučin – chorwacki piłkarz ręczny. (11:12)
    21
    Młody szczypiornista słoweńskiego Celje Mai Marguc trafia w pędzie rzutem do bramki. (11:11)
    20
    Dobre dogranie piłki do Dawida Dawydzika, który po koźle pewnie rzuca i zdobywa punkt dla płocczan. (10:11)
    20
    Za dużo miejsca miał zostawione Janc, który bezproblemowo trafia z bliskiej odległości. (10:10)

Problemy techniczne w Celje. Są zgłaszane przez sztab szkoleniowy jednej z ekip jakieś usterki z powodu których sędzia główny z Danii nie może kontynuować rywalizacji. Najprawdopodobniej chodzi o problemy z telebimem w obiekcie.

20
    Teraz dwie minuty kary otrzymuje za przewinienie czeski szczypiornista płockiej Wisły. (9:10)
    19
    Z linii 7. metra uderza Lucin i trafia do bramki przeciwnika. (9:10)

19
    Dwie minuty kary dla Zabicia za groźne przewinienie na rywalu. Druga kara dwóch minut dla tego zawodnika. (9:9)
    18
    Ponownie Janc skutecznie w ofensywie. (9:9)
    18
    Dobra próba Janca. (8:9)
    17
    Mihić udanie w ataku. (7:9)
    16
    Nie pozwalają zbyt uciec wynikiem swoim rywalom mistrzowie Słowenii. Trafia znów Krecić. (7:8)
    15
    Cudownie rozegrana akcja przez gości z Płocka, a teraz wpada na prawym skrzydle Gonzalo Pérez Arce i trafia do bramki przeciwnika. (6:8)
    13
    Wychodzą przyjezdni na prowadzenie. (6:7)
    12
    Kolejna fantastyczna próba rzutu i trafienie rozgrywającego Orlen Wisły Płock. Mamy remis 6:6. (6:6)

12
    Mazej ukarany żółtą kartką w szeregach słoweńskiej drużyny. (6:5)
    12
    Znów skuteczny w ataku Krecić. (6:5)
    11
    W odpowiedzi trafia też na korzyśc płocczan chorwacki zawodnik. (5:5)
    10
    Udanie w ofensywie Krecić i na prowadzeniu gospodarze. (5:4)
    8
    Pewnie na kontrze przechwycił piłkę Chorwat Lovro Mihić i trafił w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem rywali. (4:4)
    8
    Udanie teraz w akcji prawym skrzydłem słoweński zawodnik Grega Krečič. (4:3)
    6
    Ponownie z rzutu z 7. metrów skuteczny Cokan. (3:3)
    6
    Skuteczna próba Lučina ponownie w bramce. (2:3)

5
    Słoweński obrotowy Igor Žabič ukarany dwoma minutami. (2:2)
    5
    Trafienie z 7. metra Cokana. (2:2)

5
    Żółty kartonik dla jednego z "Nafciarzy" Chorwata Tina Lučina. (1:2)
    4
    Ponownie trafia Tomáš Piroch. (1:2)
    3
    23-letni Chorwat wpisuje się na listę strzelców jako pierwszy po stronie słoweńskiej ekipy. (1:1)

2
    Przerwana akcja słoweńskiej drużyny, a po chwili po stronie polskiej na kontrze Tomáš Piroch, ale rzut Czecha wybroniony przez golkipera RK Celje. (0:1)
    2
    Pierwsze trafienie "Nafciarzy" i od razu rzut kandydujący do jednego z najbardziej efektownych w tym starciu. Ciężko będzie trafić jeszcze precyzyjniej i mocniej któremukolwiek z graczy. (0:1)

1
    Trudne warunki stawiają gospodarze w defensyweie swoim rywalom. Dwie akcje pod rząd polskiej ekipy i dwa razy faulują Słoweńcy. (0:0)